MAVİ Birlikleri Açıklama

• Tüm sw ahalisine merhaba,

Görüyorum ki operasyonlara başlamamızla her kafadan çıkan bir ses var,

Açıklama gereği hasıl oldu,

Aslında mavi birliği diye bir birlik yok :) siyasi fikirlerimiz ayrı olabilir ancak ülkemizin çıkarları söz konusu olduğunda her daim safımız nettir şeklinde gündeme uygun ortaya attığımız bir isim sadece .. Asıl olarak sw da dostluk kurduğumuz arkadaşlarımızla NAR birliğinden 3-5 büyüğümüzün önderlik ettiği bir ekip..

Saygı isminden neden ayrıldığımız merak konusu ise , kol kırılıp yeni içinde kalacak bazı konularda fikir ayrılıklarımız var.. Biz NAR ekibi olarak yıllarca bu zihniyetle oynadık, forumda bulunmayı pek tercih etmedik, o ona bunu demiş bu buna şöyle yapmış ikili tartışmalardan uzak durup oyunumuzla gündemde olmayı yeğledik, yine böyle yapacağız .. Stratejideki farklı düşüncelerin op tarzındaki ayrılıkların da desteklediği bu gibi sebeplerle yıllardır oluşturup koruduğumuz ismimizin dışarıda bulunmasının daha doğru olacağını ön gördük ve yolumuza bu şekilde devam edeceğiz ..

Sanırım herkes taşeron tarzı benzetmelerle yapılmak istenilen kışkırtmanın altında yatan asıl sebebin madem öyle, isminizi ayırdınız, ne diye saygıya savaş açmadınız da gelip bizle uğraşıyorsunuz, bizi bu op larla rahatsız ediyorsunuz mantığının yattığının farkındadır ..

Birçok birlik bunu yapar ancak biz bunu yaparsak bahsettiğim gibi yıllar verdiğimiz ismimize leke sürdürmüş, ihanet etmiş oluruz .. Çünkü zaten karışık durumdaki +\+ bölgesinde ben de arkadaşları ekipleri bir araya toplayıp, bölgeye hizmet etmek yerine ayrılık çıkartsam herkes biliyor ki bu bölge ölü bölge haline gelir .. Rakip de elbette bunu istiyor, bu bölge kendi kendine düşer zaten anlaşmış iki bölge rahat şekilde adamus bölgesini zayıflatıp sw kazanabileceğini düşünür.. Çok da mantıklı doğru bir strateji ancak herkes şunu gözden kaçırıyor, ben fikir ayrılıkları veya birçok insanın yaptığı gibi şahsi sorunlarla bunu yapsam bu bölge ölü bölge haline geldiğinde bu bölgede emek veren, para harcayan herkesin kul hakkına girilmiş olur, çünkü bu insanlar sonucu olmayan bir yolda emek sarfetmiş olur..

Bıraktığımız yıllar içinde görüyorum ki maalesef kalite çok düşmüş ve insanlar yöneticiler bunları düşünmez olmuş .. bizim bildiğimiz yönetici kendini düşünmez, bölgesindeki zorla 250 altın oynayan en küçük hesabı düşünür, kendi fedakarlık eder..

Velhasıl, başka bölgeye köle oldular denileceğine taşeron denilmesini tercih ederim evet ben bölgemdeki en zayıf oyuncunun taşeronuyum..

Kaybederim ama aksini söyletmem...

Zaten yakında, benim tarzımda yapılmayan op ları ayrı tutuyorum, iki bölgenin op ları tarzımızca yapıldığında bu nasıl taşeronlukmuş da tüm sw ı kapsamına almış herhalde o sorgulanmaya başlanır..

Son olarak hemen her sw a girip parayla hesabını satan, hesaplarını paramızla satın almış olduğumuz kişilere cevap dahi verip kelime dahi harcamayacağımı tüm sw a bildirmek isterim,

Bundan sonraki süreçte ekibim adına foruma kelime dahi yazılmayacaktır, sw sonunda bir veda yazısı yazarız,

Biz işimize operasyonumuza bakarız , ww u da başarabilen becerikli olan kurar tebrik ederiz, bilindiği üzere kendi ekibimizle burada değiliz 3-5 kişi takılıyoruz :))

SiyahSancak

İsmet

• Çok güzel yazmışsın gerçekten her şeyin özeti eline sağlık

HAK!M Birliği

Her sunucuda: Giyotin PALA

• Mesajındaki emekler boşa gider kısmına katılmıyorum. Wow kurulmayınca emekler boşuna mı gidiyor.250 günlük serverda emeklerin tek karşılığı 100. seviyeyi basmak mı? Bu zihniyette oyun oynamak asıl yanlış. Biz Wow amacı olmadan geldik. Baştan emeklerimizi çöpe attık o zaman? Çok yanlış bir açıdan bakılıyor duruma. Zaten oyunun her geçen gün kan kaybetmesinin sebebi de bu. Artık herkesin amacı server sonunda "100. seviyeyi ben bastım" demek olmuş. Bunun uğrunda dostlar satılıyor,verilen sözler yutuluyor,dalkavukluklar yapılıyor.

Bunca yıllık duruşunuzdan vs bahsetmişsin. Asıl duruş ortada yapılan bir yanlış varsa sesini çıkarmaktır. WOW kurabilmek için sessiz kalalım,devam edelim yardım edelim falan demek değil. Bu emekçi ağababa ayaklarını geç abicim o yüzden. O kadar dik bir duruşunuz varsa saygıdan ayrılınca döner saygıya girerdiniz. Bu şekilde "TAŞERON" birlik olmaktan öteye geçemeyeceksiniz.. İyi forumlar

• Mesajındaki emekler boşa gider kısmına katılmıyorum. Wow kurulmayınca emekler boşuna mı gidiyor.250 günlük serverda emeklerin tek karşılığı 100. seviyeyi basmak mı? Bu zihniyette oyun oynamak asıl yanlış. Biz Wow amacı olmadan geldik. Baştan emeklerimizi çöpe attık o zaman? Çok yanlış bir açıdan bakılıyor duruma. Zaten oyunun her geçen gün kan kaybetmesinin sebebi de bu. Artık herkesin amacı server sonunda "100. seviyeyi ben bastım" demek olmuş. Bunun uğrunda dostlar satılıyor,verilen sözler yutuluyor,dalkavukluklar yapılıyor.

Bunca yıllık duruşunuzdan vs bahsetmişsin. Asıl duruş ortada yapılan bir yanlış varsa sesini çıkarmaktır. WOW kurabilmek için sessiz kalalım,devam edelim yardım edelim falan demek değil. Bu emekçi ağababa ayaklarını geç abicim o yüzden. O kadar dik bir duruşunuz varsa saygıdan ayrılınca döner saygıya girerdiniz. Bu şekilde "TAŞERON" birlik olmaktan öteye geçemeyeceksiniz.. İyi forumlar

Şu taşeronları bi saysana sana zahmet üstam

HAK!M Birliği

Her sunucuda: Giyotin PALA

• Şu taşeronları bi saysana sana zahmet üstam

Hakim-Tılsım-Mavi-Adamus

saygı op yaparken onlardan nemalanıp multi yıkan ekipler bunlar. Yani kendileri asıl işi yaparken bu birliklere de ayak işlerini yaptırıyorlar

Taşeron = Büyük bir işi yapmayı üstlenen bir üstenciden iş alan, işin herhangi bir bölümünü onun hesabına yapan ikinci, küçük üstenci.

• Kırılan kol yen içinde kalırsa yanlış kaynar hocam, bugün yaşadığımız bir çok olumsuz durumun nedeni aman ağzımızın tadı bozulmasın Ali Rıza Bey tavrıdır.

Ben iki birlik arası konuyu bilmiyorum, bazen incir çekirdeğini dolduramayacak konulardan ayrılıklar doğuyor; oyun özelinde değil, genel düşüncenize bir eleştiri maksadı ile yazdım.

• En büyük taşeron rebels o zaman Dk wow kursun diye çabalıyor sonuçta

İki ekip beraber iş yapıyorsa bu ortaklık olur. İşin asıl kısmını bir ekip yapıyorken, diğer ekip ufak işlerini yapıyorsa bu taşeronluk olur.

örneğin oldukça ünlü olan köprü ihalesinde, cengiz-limak-kolin üçlüsü ortaktır, konsorsiyumdur.

Bunlar köprü için yapacakları peyzaj çalışmasını-önemsiz olduğu için- alt yükleniciye verirler. Bunun adı taşeronluktur.

• Hakim-Tılsım-Mavi-Adamus

saygı op yaparken onlardan nemalanıp multi yıkan ekipler bunlar. Yani kendileri asıl işi yaparken bu birliklere de ayak işlerini yaptırıyorlar

Taşeron = Büyük bir işi yapmayı üstlenen bir üstenciden iş alan, işin herhangi bir bölümünü onun hesabına yapan ikinci, küçük üstenci.

alt iş veren olum o 🤣

• İki ekip beraber iş yapıyorsa bu ortaklık olur. İşin asıl kısmını bir ekip yapıyorken, diğer ekip ufak işlerini yapıyorsa bu taşeronluk olur.

örneğin oldukça ünlü olan köprü ihalesinde, cengiz-limak-kolin üçlüsü ortaktır, konsorsiyumdur.

Bunlar köprü için yapacakları peyzaj çalışmasını-önemsiz olduğu için- alt yükleniciye verirler. Bunun adı taşeronluktur.

Hocam ben zaten kinaye yaptım yazılanlar için

abi sen değil miydi geçen gün DK'ya rebels def birliği diyen. karar verin biz mi taşeronuz rebels mi

Dk def taşeronu Rebels wow ^^

• Hakim-Tılsım-Mavi-Adamus

Ya bir defol git buradan fitneci.

Hep aynısın be ona buna mesaj at onu buna düşman et onun askerini kullanmak için kula kulluk et.İnsanların içinde kalan ufak şeyleri dağa çevirmek için yapmadığın ney var bana bir söyle sen forumda zemin yaratan birisin o bu şu siz 'Taşeron' Diye kullanılan tabiri açıklama veya hep söyleme amacınız belli insanları kendini küçük hissettirmek ve akabinde bir iki çatlak bulursanız oradan yürümek için kullanıyorsunuz.

Sizin çapınız bu herkesi bir birine düşürüp kenarda beklemek.Adam demiş sana fikir ayrılığı diye , biride kalkmış dönüp askeri ona vurursun biri İhale şartlarından örnek vermeler alttan iyi niyetle delik açma çabaları gibi. biz sövüp saymadık bir birimize veya hakaret kıyamet olmadı birlik içinden habersizce satılan hesapları alıp ittifak birliğimize saldıran araya çatlak sokan kişilersiniz doldurmaya çalıştığınız insanlar saygı birliğinde halen var biliyoruz ama sende aslında sen ve 3 5 alkışçın da karakter veya adamlık terimini yan yana bile koyamıyorum.

Hep Demişimdir;

Biz susalım,asker konuşsun ..

:rep07: Tırpancı / Exclusive Hiper Series

Post was edited 1 time, last by Martin Luther: Lütfen diğer forum kullanıcılarına karşı daha kibar olun. ().

• Ya bir defol git buradan fitneci.

Hep aynısın be ona buna mesaj at onu buna düşman et onun askerini kullanmak için kula kulluk et.İnsanların içinde kalan ufak şeyleri dağa çevirmek için yapmadığın ney var bana bir söyle sen forumda zemin yaratan birisin o bu şu siz 'Taşeron' Diye kullanılan tabiri açıklama veya hep söyleme amacınız belli insanları kendini küçük hissettirmek ve akabinde bir iki çatlak bulursanız oradan yürümek için kullanıyorsunuz.

Sizin çapınız bu herkesi bir birine düşürüp kenarda beklemek.Adam demiş sana fikir ayrılığı diye , biride kalkmış dönüp askeri ona vurursun biri İhale şartlarından örnek vermeler alttan iyi niyetle delik açma çabaları gibi. biz sövüp saymadık bir birimize veya hakaret kıyamet olmadı birlik içinden habersizce satılan hesapları alıp ittifak birliğimize saldıran araya çatlak sokan kişilersiniz doldurmaya çalıştığınız insanlar saygı birliğinde halen var biliyoruz ama sende aslında sen ve 3 5 alkışçın da karakter veya adamlık terimini yan yana bile koyamıyorum.

i) biz saygıdan, maviden, hakimden, tılsımdan, noktadan, ateşten hesap almadık.

ii) taşeronluk kötü bir durum değildir. Sadece kabul etmek lazım.

iii) aranızı bozmak istesem adamların arkasından watsapta yazdıklarını atarım buraya konu kapanır.

Amaç taşerona taşeron demektir.

:)

Şu oyun için holdinglerin de sıralandığını gördüm ya ölsem de gam yemem :)

Yazdığıma yazacağıma pişman oldum, kalitenin düştüğü yeri gördükçe içim acıdı...

Gerçekten saygının kafa hesaplara op yapıp, bizim taşeronluk yapacağımıza inanarak siz de multileri yıkıyorsunuz işte diyen bile var..

Sabır canlarım benim, sabır.. Her op un her hedefin hatta her ww un yeri zamanı var..

Yarın çok daha kalabalık organizeler yapıp kafa hesaplarınız bir bir giderken bunlar taşeron değil miydi diye sorarsınız kendinize, sabır..

3-5 Ordu alıp sw kazanılacağını zanneden zihniyete şu an ne yaptığımızı yarın ne yapacağımızı anlatsak neye yarayacak.. izleyip görelim..

Bu taşeronluğun karakter boyutuna da bir kez daha kısaca cevap vereyim.. Asıl bölgemize , bölge oyuncularına ihanet edip başka bölgelerden herhangi bir birliğin taşeronu olsaydık sanırım bizden kıymetlisi olmazdı bu arkadaşlar için ama onun adı da taşeronluk değil başka birşey olurdu..

Biz ise farklı stratejilerle aynı hedefe yürüyeceğiz diyerek bunu açıkça saygıya da söyledik.. Şu an akıllılık edip üç maymunu oynamanın manası yok, eleştirdiğiniz şeyin alasını siz strateji olarak uyguluyorsunuz, rebels i ön plana atıp dk dan rahatça ww def i ve ordusu basmanın hayallerini kuruyorsunuz.. Ben buna taşeronluk demiyorum, gayet akıllıca bir strateji ancak bunu görüp izin vermeyecek olmamız mı sizi bu kadar rahatsız etti? Yok öyle kolaya ww, gelin yıkın yıkılın bu şartlarda kurabiliyorsanız ne ala, tebrik ederiz, kuramıyorsanız da işi farklı yerlere çekmeyin..

Bizim için sorun yok ne de olsa taşeron birliğiz:)) yıkarız da yıkılırız da ama dikkat edin taşeron dedikleriniz size bu sw ı kaybettirmesin, yarın taşeronlara oyun kaybettiniz diyeniniz çok olur :))

Daha fazla uzatmayalım, sw bitene kadar son yazımdır, siz yazışadurun benim op hazırlamam lazım, malum yarın öbür gün daha kalabalık gelip yine sizi yıkacağız :))

SiyahSancak

İsmet

• Hocam çok takılıyorsunuz, sizin de dediğiniz gibi ana ekibinizden çok az kişi gelmiş, taşeron olmanız çok normal. He bizim taşeronumuz olsanız iyi olurdu, ama biz wowa oynamadığımız için böyle işlere girmedik.

Kalitenin düştüğünü düşünmüyorum, bu sayfada forumda gördüğüm en seviyeli muhabbet dönüyor şu an, kimse kimseye hakaret etmedi, teşekkür ederim.

• WOW kurabilmek için sessiz kalalım,devam edelim yardım edelim falan demek değil. Bu emekçi ağababa ayaklarını geç abicim o yüzden. O kadar dik bir duruşunuz varsa saygıdan ayrılınca döner saygıya girerdiniz. Bu şekilde "TAŞERON" birlik olmaktan öteye geçemeyeceksiniz.. İyi forumlar

senın gıbı acıktan fıtne yapanıda ılk defa goruyorum ters teper gizlı yap bu isleri

taşeron kelımesının anlamı :büyük bir işi yapmayı üstlenen bir üstenciden iş alan, işin herhangi bir bölümünü onun hesabına yapan ikinci, ''KÜCÜK'' üstenci.

siz tum bolgenızı baska bolgeye wow icin tasaronluga baglamısken güzel ironi yazdıkların eglencelı bir kişiliksin.:)

• senın gıbı acıktan fıtne yapanıda ılk defa goruyorum ters teper gizlı yap bu isleri

taşeron kelımesının anlamı :büyük bir işi yapmayı üstlenen bir üstenciden iş alan, işin herhangi bir bölümünü onun hesabına yapan ikinci, ''KÜCÜK'' üstenci.

siz tum bolgenızı baska bolgeye wow icin tasaronluga baglamısken güzel ironi yazdıkların eglencelı bir kişiliksin.:)

Senin yaptığın tanımdan yola çıkıyorum, küçük üstlenici yazmaya çalışmışsın ya, mavi saygıdan bariz şekilde küçük birlik. Aktif oyuncu sayısı da oyucu kalitesi de ortada, bu yüzden diyoruz bunu biz. kendi kendinizi mat ediyorsunuz.

Hala daha ‘yoo sizsiniz o‘ diye takılıyorsunuz, güldürüyorsunuz kendinize.

Esen kalın

• HuN bu ayyıldızlı adlı kullanıcı nasıl konuşuyor la adama bi uyarı bi ceza ne bileyim yazdığını düzeltme gibi bir şey yapmayacak mısın? Bi bize mi modsun sen :D

qLICh9.jpg" class="messageFloatObjectRight">

ErmanBey /Eleme

-THQR- /S6 (2019)

Subutay /S6 (2020)

970x250_5Tribes.png