S5 Analiz Köşesi ve Goygoy

• Selamlar herkese

Değerli S5 oyuncuları ve serveri dışarıdan takip edenler için hem server gidişatı hakkında güzel analizlerin bulunduğu hem de goygoy muhabbetlerinin döndüğü bir sayfa olmasını umarak konu başlığını açıyorum.

Keyifli forumlar:popcorn:

• Gençler heyecanlı örnek alacak büyüklerini arıyorlar , bizi örnek almaları güzel adım :D

S4 2017- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3 2018- turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020- Capri (GOODFELLAS)

giphy.gif

• Hadi Can ve Cumhur neyse de vasıfsızları örnek alamıyoruz malesef, üzgünüm

Sana sövenleri örnek aldığını bilmiyordum, Bende sana söversem demek beni de örnek alacaksın hahahah :D

giphy.gif

• Ya bırak ya :) holi mi taklit yapacak bildiğin çin malı

yapabilse bari mi diyorsun kardesligim 😂😂

EKBER bu senin kalemin bak ben evliyim yapmam buna bir şey söyle yürümesin bana, sen halledersin bunu :)

ya kardesligim hak yolu varken bok yolu bize yakısmaz 😎😎

Gençler heyecanlı örnek alacak büyüklerini arıyorlar , bizi örnek almaları güzel adım :D

hahah sende haklisin mustafa kardesligim oda bisey demi

Sana sövenleri örnek aldığını bilmiyordum, Bende sana söversem demek beni de örnek alacaksın hahahah :D

hata etmisin bunlar oyle kim bunlara soverse onlar ile beraber olurlar özelikle ali paskan 😂😂

dur duymasin binbaşi cagirir silivriden ciktiysa 😂😂

Aynaya bakarak yazma klavyene bak :D

hahah

• çok iyi laf, yazar falan olsana :D

Gerçi kime diyoruz dün sövüştükleriniz ile bugün Elele kolkola şer ittifakı kurup kendi cesetleriniz üzerinde halay çekiyorsunuz:D

giphy.gif

• Gerçi kime diyoruz dün sövüştükleriniz ile bugün Elele kolkola şer ittifakı kurup kendi cesetleriniz üzerinde halay çekiyorsunuz:D

he valla nefes g.baskani clasik emre bilale demedigini birakmadi duydum ki s6 da onlarla itifak yapmıslar 😂😂

konferasta ha bir duysaydin seni oyuncu saymiyorum falan filan

sen sus ekber abiyle konuscam

bende baktim bilali eziyor dedim

bak emre bu bilal benim 10 katim bir oyuncu

kucumseme bence dedim

ne yapam baktim bilal eziliyor koruyum demistim

şimdi nefes ile itifak yapilmis cok saglamlar

ali bu holigana demedigini birqkmadi

nedeni 2 hesap atmasi

simdi haligan ile ali ahpap olmuslar

insan düsunmeden edemiyor iyiler bunun için mi kaybediyor diye 😂😂

• Kardeşim bunlar genç kanları kaynıyor diyoruz bir cahillik yaptılar tamam, ama arkadaş o kadar uyardık yapmayın etmeyin bir cahillik ettiniz devamını getirmeyin, ama işte ergenliğin verdiği kan kaynamasından dolayı bu hallere düştüler , servere madara oldular rezil oldular , dün siyah bugün beyaz oldular, dün birbirlerine küfür edenler bugün dost oldular , ama bilmiyorlar ki dün söven bugün de söver, ama bunlar alışmış birbirlerine küfür etmeye sövmeye mezhepleri geniş hahhaha8o:D

giphy.gif

• Kardeşim bunlar genç kanları kaynıyor diyoruz bir cahillik yaptılar tamam, ama arkadaş o kadar uyardık yapmayın etmeyin bir cahillik ettiniz devamını getirmeyin, ama işte ergenliğin verdiği kan kaynamasından dolayı bu hallere düştüler , servere madara oldular rezil oldular , dün siyah bugün beyaz oldular, dün birbirlerine küfür edenler bugün dost oldular , ama bilmiyorlar ki dün söven bugün de söver, ama bunlar alışmış birbirlerine küfür etmeye sövmeye mezhepleri geniş hahhaha8o:D

ekip piyon diyorlarmis s6 da duydugum kadarıyla bunlara 😂😂

970x250_5Tribes.png