S3 Bölgeler ve Birlikler

⭐ Advent Calendar giveaway ⭐

December! 🎁 Gift time!
Every day from December 1st to December 24th, starting at 10:00 AM (UTC+1), we'll be doing an 8-hour giveaway in Discord! Don't miss ➡️ today's surprise! ⬅️
How can you participate? Join us in the official Travian: Legends Discord server, accept the rules to unlock all the channels, head to the #advent-calendar channel, and seize your chance to win!
  • Bastığın orduyu ittifaka çakmış adamsın sen, sağın solun belli olmaz :d KÇ'ye de yaparsan sürpriz şaşırmam.

o bahsettiğin sv de ben genel başkan + komutandım, yıktığım wow haindi ve diğer bölgedeydi. yemek yediği tabağa pisleyene gerekeni yaparım. bilgi sahibi olmadığın konularda yorum yapma

ROMA DÜNYA REKORLARI

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• sen etiketleyene kadar unutmuştum burayı ^^ yok abi ya sarmadı beni burası sürekli lak lak bu aralar gözüm 3xde kulağım finalde olacak ;)

ben sizi tutuyom zaten tılsımlara yakın haber ver de meşhur harita incelememi yapıp notunu vereyim :P

Üzdün bizi ferhat :(  QaBuS da aldı başını gitti uzaklara kaldı orada 1 başına:(

• o bahsettiğin sv de ben genel başkan + komutandım, yıktığım wow haindi ve diğer bölgedeydi. yemek yediği tabağa pisleyene gerekeni yaparım. bilgi sahibi olmadığın konularda yorum yapma

Ne alaka olm geçen s3'den bahsediyorum ben. İstediğim konu da konuşurum canım benim rahatsız oluyorsan cevap verme :d Yaptığın şeyle kırk gün övündün suratına söyleyince niye bu kadar bozuk atıyon anlamadım te allam.

4zBQv4.gif

s2-k̷i̷n̷g̷r̷a̷p̷t̷o̷r̷2̷6̷

s1-k̷i̷n̷g̷r̷a̷p̷t̷o̷r̷2̷6̷

s3-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

s1-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

s4-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

• Ne alaka olm geçen s3'den bahsediyorum ben. İstediğim konu da konuşurum canım benim rahatsız oluyorsan cevap verme :d Yaptığın şeyle kırk gün övündün suratına söyleyince niye bu kadar bozuk atıyon anlamadım te allam.

Ittifak derken ? Sen neyi ne biliyosun da konuşuyosun birader ? Sınırın yalvarmaları hala kayıtlı telimde. Yaz özelden numaranı atayım. Vurma bana diye ağlayıp durdular sınırla saldırmazlık vardı onu da kendileri istedi. Benim gireceğim wow svnin ilk gününden beri belliydi. Istediğin konuda konuşursun saçma sapan konuşamazsın.

.

ROMA DÜNYA REKORLARI

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• Ne alaka olm geçen s3'den bahsediyorum ben. İstediğim konu da konuşurum canım benim rahatsız oluyorsan cevap verme :d Yaptığın şeyle kırk gün övündün suratına söyleyince niye bu kadar bozuk atıyon anlamadım te allam.

sınırla saldırmazlık ben istemesem olmazdı...

Zaten saldırmazlık 1000atlının profilinde açıkça wow hariç diye belirtildi bunu hiçbiri inkar etmez
    restin grideki saçma saldırılarıds buna etken oldu

Ordu sınıra yada reste girecekti

Nerede daha çok poyrazcı var diye baktım sınıra yuva yapmışlar 😂
    bağlı olduğumuz ekibinde hassasiyetimizi ilk gün kabul edip
    öyle bizi kabul etmesine karşın

200. Gün acaba vurmasanız mı nidaları yükseldi 😂 ortada bir ihanet varsa o nidaların sahibini bul
    Ordum daima poyrazcıların olduğu tarafa gider bir önceki s3 müş bu s3 müş hiç farketmez

şöylede bir dipnot geçeyim biz sınırla saldırmazlık yapın demesek resti içerden patlatmasak zaten serverı %70 rest alırdı. Serverın uzaması için heryoL mübah dedik 1000 de bunu bile bile görüşmeleri anlaşmaları yaptı

Original® 2006

s3,s4 ,sx3 ڪےimڪےiy∂H

s4 Jumper

s3 Imperial

DÜNYA ROMA REKORLARI

T4.4 Normal Server / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

Fpub0.png

5r90IS.gif

Professore di ROMANS

Uzlaşmaya değil, sawaşmaya geldik...

ڪےiy∂H

Post was edited 2 times, last by NESTOR ().

• biz dünya rekorumuzu kırdık

istediğimiz birlik wowu kurdu

ardına kuru kalabalığı toplayıp erkek olan artisleri yine ezip geçtik

haddini aşanlara haddini bildirdik aha 3 aydır foruma giremiyor reziller

kingraptor26 bidaha bu konuda boş yapma, aşağıda cevabın var

ITyUvI.png

ROMA DÜNYA REKORLARI

• Lan olm nasıl zoruna gittiyse iki saattir hem özelden hem buradan derdini anlatmaya çalışıyon numaranı veriyon falan bi sal artık da yeter sapık mısın nesin :d, gıdamı aldım makaramı yaptım köşeme çekildim benim için bu kadar. O ona vurmuş bu buna vurmuş banane la te allam, ben gene gelir boşumu yaparım sana mı sorucam la bak ben keyfimin kahyasıyım kimseden izin almam :)

4zBQv4.gif

s3-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

s1-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

s4-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

Post was edited 1 time, last by Gorz ().

• Lan olm nasıl zoruna gittiyse iki saattir hem özelden hem buradan derdini anlatmaya çalışıyon numaranı veriyon falan bi sal artık da yeter sapık mısın nesin :d, gıdamı aldım makaramı yaptım köşeme çekildim benim için bu kadar. O ona vurmuş bu buna vurmuş banane la te allam, ben gene gelir boşumu yaparım sana mı sorucam la bak ben keyfimin kahyasıyım kimseden izin almam :)

şimdi sana sövsem edeceğim küfre yazık, insan evladı yerine koyup 3-5 mesaj yazdık ondan anlamadın senin gibi bi gereksize sövüpte 1 ay ban yemek istemiyorum, zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış kaybol oyununa bak

ROMA DÜNYA REKORLARI

• şimdi sana sövsem edeceğim küfre yazık, insan evladı yerine koyup 3-5 mesaj yazdık ondan anlamadın senin gibi bi gereksize sövüpte 1 ay ban yemek istemiyorum, zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış kaybol oyununa bak

Eh be olm özelden yazıyosun sonra gelip burada artistlik yapıyosun iplenmeyince de lagaluga yapıyosun. Bak ben orada bitirdim kısa kestim niyetimi de söyledim sana niye hala janti takılıp kalabalık içinde etiketleyip boş boş konuşuyosun cevabını böyle alınca da küsüyosun, te allam.

4zBQv4.gif

s3-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

s1-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

s4-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

• Eh be olm özelden yazıyosun sonra gelip burada artistlik yapıyosun iplenmeyince de lagaluga yapıyosun. Bak ben orada bitirdim kısa kestim niyetimi de söyledim sana niye hala janti takılıp kalabalık içinde etiketleyip boş boş konuşuyosun cevabını böyle alınca da küsüyosun, te allam.

la sen kimsinde senin iplemeni isteyecem :D ikidir gelip aynı şeyi yazıyosun doğrusunu sana söyleyeyimde azıcık ar sahibisindir iftira atmaya çalışmazsın dedim insan yerine koyup yazdım

ROMA DÜNYA REKORLARI

• la sen kimsinde senin iplemeni isteyecem :D ikidir gelip aynı şeyi yazıyosun doğrusunu sana söyleyeyimde azıcık ar sahibisindir iftira atmaya çalışmazsın dedim insan yerine koyup yazdım, illa söveyim mi onu mu istiyosun hayır istiyosan ver numaranı bi düzine söveyim :D

akıllısı beni bulmaz bu tipler yamacımdan ayrılmaz

Canım benim özelden yazdın numaranı verdin, iki üç yazıştık daha cevap vermedim triplere girdiğin için. Sonra gelip burada etiketledin, anlıyorum şov adamısın da bu kadarı da fazla yav. Manitasından ilgi bekleyen kız gibi ne la bu dırdırdır, iki goygoy yapayım vakit öldüreyim dedim valla uğraştığım çocuğa bak .d

4zBQv4.gif

s3-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

s1-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

s4-s̷e̷y̷y̷a̷h̷

• Ben forumda ve oyinda meslegimle ilgili bir konuya asla yer vermedim, ve kimsenin mesleği üzerinden de bir meslek grubuna laf söylemedim. ama 15 yıldır bu oyunu oynayinca herkes soruyor öğreniyor. Özellikle kendi arkadaşlarımın bunu bilmemesi mümkün değil, ben meslegimi ortaya koyarak yazanlara da yinede polemik olmasin diye cevap vermiyorum.. oyunda kim ne iş yaptığı mevkii vs hiç önemli değil, ben oyunu oyun olarak oynuyorum karşımdaki herkesi eş değerde insan olarak görüyorum, ama senin savunmaya kalktığın adam, biliyorki ben büyük bir kurumu temsil ediyorum ve o kurumu vede kendimi rezil etmemek adına asla onun seviyesini inip yalan dolan ile cevap verip yazamam.. Bu nedenle de hep belden aşağı oynayarak beni tahrik etmeye çalışıyor. Ama bunu başaramayacağını da bir türlü anlamıyor.. sonuç itibari ile ben temsil ettiğim birliğe yalanlarla kimsenin camur atmasına müsade etmem. Bunu başaramazlarda zaten. Şuan istesem Vefa, Sınır veya RH birliği ile oturup hertürlü diplomasiyi kurarım, rakiplerimizde olsalar hepsi beni birliğimi ve duruşumuzu bilir. Nizam aklinca diger birliklerr karşı bizi kötü göstermek savaş esnasında onlardan destek çekmek veya wow dönemi kimsenin bize destek çıkmasının önünü kesmeye gayret ediyor olabilir, ve bunu benim.anlamayacagimi düşünecek kadar da kendini akilli sanabilir.. Ben sadece soylemlerinin yersiz gereksiz olduğunu bana veya birligime zerre kadar zarar veremeyecegini, bu şekilde sadece ve sadece kendisine ve birliğine zarar verdiğini anlatmaya çalışıyorum.. Anlayip anlamamak ona, onu savunup savunmamak da onun arkadaşlarına kalmış

vefa birlikleri ile diplomasımı ^^^^

ihtimal bile veremiyorum %1 dicem ama %1 bile çok yüksek bir ihtimal olur

arada yapıştırma yapmışsın diploması olayını

benı ilgilendiren kısım diploması olayıydı aşagıda yazan cümlen

(bırlıklere gönderme yı güzel yapıyorsun tebrık ederım.)

''Şuan istesem Vefa, Sınır veya RH birliği ile oturup hertürlü diplomasiyi kurarım, rakiplerimizde olsalar hepsi beni birliğimi ve duruşumuzu bilir.''

• Vur kırbacı adem`e ne güzel ittifak kurmak 😁

Alttan aldık yeteri kadar artık herkes ederi kadar

• sen etiketleyene kadar unutmuştum burayı ^^ yok abi ya sarmadı beni burası sürekli lak lak bu aralar gözüm 3xde kulağım finalde olacak ;)

ben sizi tutuyom zaten tılsımlara yakın haber ver de meşhur harita incelememi yapıp notunu vereyim :P

Tilsimmi. Kacinci gunki o :)) Anladin sen onu :)))

2021 eleme diyosun yani, Adam adammm:))

Tek bir başarı vardır. Oda istediğniz şekilde yaşamak.

..........................Hi To Mizu...............................