S3 Saldırı ve Savunma Raporları

• sen canını sıkma yan yanayız talha aynı bolgedeyiz

heee 2.si yetmedi 3.ye gelen tayfadansın sende ha :D acısı geçmeyen yerine yeni acılar için gelmiş sıkıntı yok osmancım senin gibi 2000 hesap var svde hepsini yine döveriz meslek icabı ;)

ROMA DÜNYA REKORLARI

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• bekleriz her zaman

en son böyle artislendiğinde asker köyünü uçurmuştum sonra yine konuştun ordunu köyünde imperayla yakaladım acaba bu sefer hangi fanteziyi uygulucam :D

ROMA DÜNYA REKORLARI

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• Erkek ce su hesaptayim yaza bildinmi yok ???

top10 a bak hangi hesapta olduğumu görürsün kör müsün bilader ? ben sama hangi fanteziyi uygulasam diye düşünürken sen hala dayak arsızı gibi artisleniyosun hiç akıllanmıcan sen :D

ROMA DÜNYA REKORLARI

• imperial de oldugunu söyliye bildinmi ??

tüm sv yıkmaya çalıştı yıkamadı, geldiniz hepiniz teker teker ordunu vurma diye ağladınız ;) ben hep oradaydım görebilene ;) nasıl geçtim ama 1v2000 tüm svnin içinden ? :D

oyun böyle oynanır osman, bak sana uyarı yapıyorum kalabalıkta artislik yapanın tenhada affı olmaz. bunu 3.kez tecrübe ediceksin bi ara ver la :D

ROMA DÜNYA REKORLARI

• Fazla uruyorsun ama kedi kadar yolun yok soleseydin acik acik ben imperialdeyim die birde ben hic bi zaman kimseye ordu vurma demedim dememde varsa kanitin goster ben diyorum bak biz demiyorum anliyana

• Fazla uruyorsun ama kedi kadar yolun yok soleseydin acik acik ben imperialdeyim die birde ben hic bi zaman kimseye ordu vurma demedim dememde varsa kanitin goster ben diyorum bak biz demiyorum anliyana

Canim soylesemde soylemesemde koca sv elindeki tum wow ordularini vursa ucu ucuna gecerdi yada gecemezdi. Senin gibi 200 günde tilsimla 190k tokmak basan birini ciddiye alamiyorum kusura bakma :D

Koca sv kafasina vurmayayim diye kac defa kapima geldi yalvardi. Buna senin wowcun hakan da dahil. Sen yalvardin demedim zaten seni temsil eden birlik yoneticin yalvariyor.

Hayir soylesem sanki yikabilceniz once koyunuze bakmayi ogrenin sonra adam yikarsiniz :D

ROMA DÜNYA REKORLARI

Post was edited 1 time, last by Spectre_TR ().

• Yazik yazik hareketlere bak kimlerle oyun oynuyoruz rh birligini bu arkadasi birlikten atmaya davet ediyorum

2014 - 2020

s1 ====       AY YILDIZ

Caner125

Muallim125

Post was edited 1 time, last by HuN: Özel sohbet paylaşımı yasaktır. ().

• Oyun sistemini tebrik ediyorum... İzmir de olan ve eşi dostu akrabaları olan herkese geçmiş olsun diyorum umarım herkes iyidir,Rabbim herkesi korusun acil şifalar versin...

• Server Karma:
    • Çılgın55
    • AS KEŞ
    • Wenigma
    • Kara Batak
    • Canlı Bomba
    • Bombacı Mülayim