Trenutno stanje BS4

• swa, cuj mene alijanso sastavljena od celog servera, swa, drz'te gace, HDT dolazi jaci nego ikad :P

Upravo vam se obratio vrhovni vodja HDT alijanse...Tako je sovice :) Samo jako:!:

:!:rs1-Vikinzi

:!:Balkans5-Vikings

:!:Balkans3-Vikinzi

``There is a message in the way a person treats you, Just listen.``

Zapamti: dok ti spavas, neprijatelj ne spava... Zato spavaj sto cesce i sto duze, nek neprijatelj crkne od nesanice.^^^^^^

• Prošli server Jelenu je čuvao Marko, a ovaj me čuva njih petorica i ti misliš da imaš neke šanse?

Mudrost lisice često se precjenjuje jer joj se u zaslugu upisuje i glupost kokoši.

• Ako je Marko vam kombinacije, probijanje Jelene postaje dobra ideja.

Povraća mi se kada saznajem da neki već sad vrbuju saveze .

Ako je krajnji cilj igrat sim city onda kvragu i server.

To mi imponuje, volim kada imam konkurenciju.

Cakani, SWAtovi se uplašili, CDP, PN, Trikru, oni Dexterovi... Uglavnom pola mape su skupili da se bore protiv nebeskih

• To mi imponuje, volim kada imam konkurenciju.

Cakani, SWAtovi se uplašili, CDP, PN, Trikru, oni Dexterovi... Uglavnom pola mape su skupili da se bore protiv nebeskih

Malo si se preracunao.

Naš CDP SWA ne vrbuje, nego mi sami hoćemo sa SWA a ne sa nekim kao što si ti. Ipak kvaliteta ove strane, bez mene a i sa mnom, kud i kamo bolja od tebe i sličnih tebi, ne računajući sve ostale koji su kvaliteta.😁

"Čovjek je, Senada, teški hajvan. I ono malo duše što ima, šejtan mu je dao da mu bude teže."

EXTS3-ILLegaL CreW

BS1-KEMAL MALOVČIĆ

BS4-Charizard

• Ćao Sandra!

Prošli server smo vas odrali sa sve Markom u ekipi, čemu se nadate sada kad njega nema?

Pa sad nece biti Marka :) A nisam ni rekla da li cu da igram ili ne... :) Ne znam sta vi ocekujete?!?!

Zapamti: dok ti spavas, neprijatelj ne spava... Zato spavaj sto cesce i sto duze, nek neprijatelj crkne od nesanice.^^^^^^

• Samo vi igrajte, niko vam ne brani :) Ja necu igrati ovaj server sto pocinje sutra :) Zelim vam prijatnu igru! Pozzz

Post was edited 2 times, last by FaJn ().