Trenutno stanje BS4

• Haha sami sebi davajo logove pa naravno da protivnik neče kad so to prljavi offovi od 1 do zadnjog. <X

Ali slabo rade multici ocekivao vise ;)

ano brnobic si ti?

exrs1 - Мустафа Голубић SWA WIN

exexrs1 - fazonirajMe SWA

exexexrs1 - rs1 acc

exexexexrs1 - rs1 acc SWA WIN

rs2 - Brothers

rs3 - noobl!ke SWA WIN

rsx - Brothers WIN

exbs5 - tadija/The Godfathers/Eurokrem H1N1 WIN

bs3 - Enjoy SWA WIN

bs4 - SINISTER SWA

• Multici dragi sa -- ne priznam nikome da je dobar igrac s nijedne strane ako je naklikao nesto uz pomoc multica , niti ste vi bolji igraci s 20 multica od ovih s druge strane s 2-3 i shvatite vec jednom da nisu svi protiv jer imate multica( ima ih i na drugoj strani) nego zato sto ih imate 20 po nalogu pa vasih top 10 offera i deffera radi razliku zbog toga, samo to vas ne cini boljim igracima kakvima se predstavljate. Da vas vidim na serveru bez multica s bilo koje strane pa da vi mozete protiv 3 strane igrat, to mozete samo sanjat.

I onda onaj napise da netko nezna korde ocistiti, pa vi bez multica do arteva akciju ne slozite, nasli se multic-offeri govorit kako se travian igra.

• To sto vi mislite da za ovo sto mi deferi klikamo treba 20 multica samo pokazuje kolko u stvari nemate pojma o travianu :D pitajte vaseg vodju kafku, sve on zna i dobio je plan i program rada crno na belo prosli server :D

exexexrs1 - rs1 acc

rs2 - Brothers

rs3 - noobl!ke SWA WIN

rsx - Brothers WIN

bs3 - Enjoy SWA WIN

bs4 - SINISTER SWA

• To sto vi mislite da za ovo sto mi deferi klikamo treba 20 multica samo pokazuje kolko u stvari nemate pojma o travianu

zeko uhvatio si se na laži 800k deff point ovaj vaš enojy pa ti kažeš da se može naklikati bez multiča? to pričo možeš prodavati djeci :)

• To sto vi mislite da za ovo sto mi deferi klikamo treba 20 multica samo pokazuje kolko u stvari nemate pojma o travianu :D pitajte vaseg vodju kafku, sve on zna i dobio je plan i program rada crno na belo prosli server :D

Znamo da vam netreba, amaterke iz zabave klikaju multice i farmaju ih, bez toga bi sve isto naklikali. U kojem ste vi to svijetu? Sami sebe lazete? Daj procitaj prvo sta si napisao, pa onda objavi.

• zeko uhvatio si se na laži 800k deff point ovaj vaš enojy pa ti kažeš da se može naklikati bez multiča? to pričo možeš prodavati djeci :)

Nije 800k vec 1,5M :D

Ajde da vidimo koliko imas znanja,sta mislis koliko treba pomocnih naloga za ovaj deff nalog konkretno Enjoy nesto mi se cini da vi stvarno nemate predstavu o tom.

Napomena: svako support selo ti moze pustat falange oko 22-23h dnevno treba samo pametno trosit ress ;)

rs3 - Django (2010-2011)
    - Rocco (2011-2012)
    - Tortuga (2012-2013)
    - Enjoy (2013-2014)
    - R3hab (2014-2015)

rs1 - San Sei (2013-2014)
    - Enjoy (2014-2015)
    - Enjoy (2015-2016)
    - Enjoy (2016-2017)
    - Enjoy (2017-2018)

bs3 - Enjoy (2019-2020)

bs4 - Enjoy (2020-2021)

• Multici dragi sa -- ne priznam nikome da je dobar igrac s nijedne strane ako je naklikao nesto uz pomoc multica , niti ste vi bolji igraci s 20 multica od ovih s druge strane s 2-3 i shvatite vec jednom da nisu svi protiv jer imate multica( ima ih i na drugoj strani) nego zato sto ih imate 20 po nalogu pa vasih top 10 offera i deffera radi razliku zbog toga, samo to vas ne cini boljim igracima kakvima se predstavljate. Da vas vidim na serveru bez multica s bilo koje strane pa da vi mozete protiv 3 strane igrat, to mozete samo sanjat.

I onda onaj napise da netko nezna korde ocistiti, pa vi bez multica do arteva akciju ne slozite, nasli se multic-offeri govorit kako se travian igra.

Ček, hoćeš da kažeš da je kvalitet u kvantitetu? Po tebi u multić koaliciji nema kvalitetnih igrača, a kod All map koalicije sve vrhunski diplomirani igrači? kako to onda da ostaju na tarabama već nekoliko puta? Ako par igrača multić koalicije ima toliko deffa da pokrije 100+ meta i svaki put im farbaju tarabe, ja bi na tom mestu obrisao i profil na forumu a ne samo nalog na serveru... izvuko utikač iz struje i bacio comp preko balkona pa bi išao tražiti neku babu da me nauči heklati goblene....

Prst na čelo i razmisli zašto baš ti... :/

• zeko uhvatio si se na laži 800k deff point ovaj vaš enojy pa ti kažeš da se može naklikati bez multiča? to pričo možeš prodavati djeci :)

ja nigde nisam reko da se moze bez multija, al sa 20 bi imao najmanje 5 puta vise defa, pa ti sad racunaj :)

Znamo da vam netreba, amaterke iz zabave klikaju multice i farmaju ih, bez toga bi sve isto naklikali. U kojem ste vi to svijetu? Sami sebe lazete? Daj procitaj prvo sta si napisao, pa onda objavi.

procitaj ti ja sta sam napisao, somino

Nije 800k vec 1,5M :D

Ajde da vidimo koliko imas znanja,sta mislis koliko treba pomocnih naloga za ovaj deff nalog konkretno Enjoy nesto mi se cini da vi stvarno nemate predstavu o tom.

Napomena: svako support selo ti moze pustat falange oko 22-23h dnevno treba samo pametno trosit ress ;)

Sovo ja bi reko jedno 50 komada najmanje 🤣

exexexrs1 - rs1 acc

rs2 - Brothers

rs3 - noobl!ke SWA WIN

rsx - Brothers WIN

bs3 - Enjoy SWA WIN

bs4 - SINISTER SWA

Post was edited 2 times, last by EMPO: Merged a post created by EMPO into this post. ().

• KMEEEE KMEEEE... da niste tako bezobrazni ne bi vas ni ovako jako tukli! More ima da polivamo i ne vadimo, sto vise vristite (citaj kmecite) jace ce da udaramo:D :D

Za sledeci server, probajte da sklopite saradnju mozda sa celom istocnom evropom, ma i kineze da dovedete... a da bude zanimljivo.

E gde su Jed Siti, jesi su se to vratili kuci iz ku.r.vanja? :D

• Nije 800k vec 1,5M :D

Tu prestaje svaka rasprava, nebitno jel 2,3,4,10,15. Klikaj sa jednim pa da vidimo silno znanje.

• Cim vasi pobrisu multije javite nam i stavljamo sve nase na brisanje. tad tek ima da vas umrtvimo od batina. sportski pozdrav ;)

exexexrs1 - rs1 acc

rs2 - Brothers

rs3 - noobl!ke SWA WIN

rsx - Brothers WIN

bs3 - Enjoy SWA WIN

bs4 - SINISTER SWA

Cekaj cekaj, pre su bili problem multici pa ste se udruzili da bude ravnopravno, a sada je problem sto imamo multice i bilo bi ravnopravno kad bismo igrali protiv 3 strane bez, hvala gospodine sto si svima objasnio, o tome mi pricamo vec 150 dana, bitniji je kvalitet od kvantiteta, drago mi je da se i vasa strana slozila oko toga, ko bi rekao da smo slicnog razmisljanja ^^

• .

• Znamo da vam netreba, amaterke iz zabave klikaju multice i farmaju ih, bez toga bi sve isto naklikali. U kojem ste vi to svijetu? Sami sebe lazete? Daj procitaj prvo sta si napisao, pa onda objavi.

Opet kmekcete?

Imate igrace sa vise multica od tih amaterki pa nam niste ni do clanaka, niko ne krsi pravila i ne znam sta vise zapomazete u prazno? Ako vam se ne svidja aj na gasenje, ako ste shvatili da nam niste dorasli aj na gasenje, ako nije nista od ponudjenog pogasicemo vas mi i gotovo, u svakom slucaju sudbina vam je jasna ;)

Aj sada idite klikajte bolje te naloge pa mozda jednog lepog dana mozete da se stavite u kontekst i recenicu sa tim amaterkama a do tada tisina 8)

• Pitanje za GC, zasto ne pomognete braci slovencima da otmu WW? :D

Moraju da se muce bezuspesno vec nedeljama, da ne kazem mesecima, a vi tucete glisti po support selima sa 90k ramerima :D:D:D

RIP SCU,KYS,AAC,AACw,AACwin :saint:

• Znamo da vam netreba, amaterke iz zabave klikaju multice i farmaju ih, bez toga bi sve isto naklikali. U kojem ste vi to svijetu? Sami sebe lazete? Daj procitaj prvo sta si napisao, pa onda objavi.

Sreća vaša pa nemate više jake offove, inače bi bili u još većem čudu nego za brata Enjoya :D

Ne daj se Sovo varalice stara :D