Trenutno stanje BS4

• Jes to usao na stranicu Neznani,pa gledas podatke, svakako sve tamo pise ko su Nezanni,ali i upoznat cete nas u zivo na serveru,

Još kad komplet Ballkan udje u lokdaun,zimus:sarma.rakija.travijan

Ja kiseim kupus za vikend,a maksuzija za zimu je stigla.:):):):)

Upoznao sam vas dok sam igrao u ego savezu tak da nema straha ;)

• Smaug koji je skor do sad,izmedju tvojih alijansi i Neznani,koliko znam svaki put smo vas pobijedili koju god alijansu da si vodio.

auu
    udario si mi na integritet, jednom sam igrao protiv neznanih

evo sada partija 2, da vidimo kako to izgleda ravnanje ally na 0 :/:/

bio si prisutan na ba1, vidio si sta se radi savezima koji su jaci od neznanih, zamisli sta neznane ceka

kako bjeze sa hr domena, sad ce pobjec i sa balkana ||||

• auu
    udario si mi na integritet, jednom sam igrao protiv neznanih

evo sada partija 2, da vidimo kako to izgleda ravnanje ally na 0 :/:/

bio si prisutan na ba1, vidio si sta se radi savezima koji su jaci od neznanih, zamisli sta neznane ceka

kako bjeze sa hr domena, sad ce pobjec i sa balkana ||||

Ok,ako si jednom igrao,imali smo vazda neki nick smaug kontra nas,nemoj misliti da te ne cijenim,cijenim koliko energije u ovo ulazes i kako igras Smaug,a o bjezanju taj film neces gledati,mada mi govore da ima jacih saveza na serveru,ipak mislim da je isti broj igraca kao i vazda,samo Multici nicu ko gljive poslije kise,pa izgleda tako.

Inace svaki multic koji otkrijemo prijavljivat cemo priredjivacu,a nacemo načina da ovu igru vratimo na pošteene osnove Smaug.

To ako neko dovede 10 ljudi da bije jednog,nije hrabrost to je kukavicluk.tako i sa multicima,sve sto nam bude imalo sumnjivo,ice prijava,pa makar VPN krili,nacemo nacina da ovoj igri vratimo dostojanstvo

P.S.Vidio sam na b1,igrao sam duala na nalogu ally koji si ti vodio,ali mi se to nije svidjelo ti multici upropastiti ce igru u potpunosti,ako se ne zaustavi.

LP Neznani:)

Post was edited 1 time, last by ipe81: dopuna ().

• Sjecam se vas kako ste dosli tako ste i osli ^^

Pa sad to "vas" je teško odrediti budući da od tog hr1 nisam u neznanima a nisam ni sad :D

Mudrost lisice često se precjenjuje jer joj se u zaslugu upisuje i glupost kokoši.

• Dosli su i virusi na hr1 ali nisu docekali arte ^^

Ne ponosim se multicima nikad ga nisam imao neda mi se klikat moj acc a kamoli jos koji ^^

Ne znam koji je to bio hr1, ona dva na kojima sam bila nije bilo virusa. ;)

Mudrost lisice često se precjenjuje jer joj se u zaslugu upisuje i glupost kokoši.

• Dosli su i virusi na hr1 ali nisu docekali arte ^^

Ne ponosim se multicima nikad ga nisam imao neda mi se klikat moj acc a kamoli jos koji ^^

ne da*

Jesi li u onoj grupi "Anonymus"?
    Ukoliko nisi, daj otkrij pod kojim accom si klikao te hr1 servere i zašto misliš da netko ako pljačka, ako je u top10, zašto taj odmah ima etiketu "VARALICA", ima još 69 acc-a multija...CIRKUS! Da je slučajno 11. pljačkaš i da ne osvane nikada u top10, onda je čist po tvome?! :D:D Jesi indijanac stvarno. Nekidan sam dao usporedbu ali nisi očito vidio, po tebi su svi u top10 prevaranti zato što je u tvojoj glavici maloj to nemoguće popljačkati, a kad bi sagledali to ovako, onda je i Lewandovski varalica ako zabije toliko golova? Ima li i on multice :D:D:D:D:D Mr. Vivi -----> MJENJAJ IME U INDIJANSKO ----> "Ovca koja pase"

Over and Out, sportski pozdrav,

Đimi :nat04:

• Smiri se diši di sam ja nekog nazvao varalicom ili nekog optuzio da igra sa multicima

a hr1 sam igrao u SC i Ego - šlapama

Nickovi fra šime,SC DIJANA,VIDOVITI MILAN I NIK3105 (ne sjecam se redoslijeda brojeva)

Furamo se na vadera malo aaa

• Ma vidio sam multice sa rade,ali to je ljudi varanje u igri,to mi nije jasno,zasto se ponosite sa multicima

Ehh shvatićeš jednoga dana ima kad , naučićeš

Nema ništa ljepše nego kad ujutro ustaneš obiđeš prvo multiće da nigdje ništa ne fali pa onda tek uđeš na glavni acc :D:D :love:

"Nikada ne prdi pred gluhim! Čut će te na nos."
    Teletabisi - balkan4 - 2020

Post was edited 1 time, last by Dexter95 ().

• Ehh shvatićeš jednoga dana ima kad , naučićeš

Nema ništa ljepše nego kad ujutro ustaneš obiđeš prvo multiće da nigdje ništa ne fali pa onda tek uđeš na glavni acc :*

Nadam se da cemo vas sve pohbvatati u varanju i pobrisati,sramota ste za travijan.Jos ponosan sto vara.

pokusat cemo ispraviti to sto ikskvarujete igru i nadam se da cemo imat podrsku moderatora koji je rekao "JEDAN IGRAC JEDAN ACAUNT"