Trenutno stanje BS4

• Ja vise ne znam da li se sprdate ili ste stvarno umobolni :D

A da im kažemo da su dobri

Dooobri ste

Ne ljutite se?

A oboje kompliment

"Čovjek je, Senada, teški hajvan. I ono malo duše što ima, šejtan mu je dao da mu bude teže."

EXTS3-ILLegaL CreW

BS1-KEMAL MALOVČIĆ

BS4-Charizard

• Kakvi se to kolaci spominju? :huh:8|:love:

• Tko o čemu... Dosta više priče o tim multijima, pogotovo ovi sa drugih kvadranta koji tvrde da igraju pošteno... MOŠ SI MISLIT.... Neke otkad znam sa .hr . ba servera ... IZ USTA IM CURE MULTIJI.... gadite mi se....

Ta velika porodica stvorena na samom početku servera poništava potencijal koji ovaj server je mogao imati, dakle gori ste od heavena... Ali još bolje , zna se sa prošlog šta su neprijateljski savezi sposobni napraviti.... VELE čovjeka znaš po onome šta je radio u prošlosti EHEHEHE ... JEDNO VELIKO NIŠTA..... to je smijeh--- IZbace bijedne WW offove a cijeli server su česali jaja..... I onda još tu dolaze neki wannabe savezi ... hmm? Neznani ... what the f... koji uopće nemaju nikakvu ulogu na mapama dakle nebitni su...

dajte logove, neka igre vremena počnu

dosta lajanja ahahaaa ajme meni kad ovi počnu pričat s druge strane o multijima odem na wc 3 puta

BALKANS 4 2020 - SWA - dr. kalo

BALKANS 3 2019/2020 TRIKRU - kalo

2018/19 hr1 PTSP

hrx PTSP

com31 - Cs_Diablo, BFM

• Nalog Ami je nedavno nabavio krop od saveznika iz GW, 125%, a trebao bi se sjećati da je klikao i na ba1

Lijep krop za naseliti,steta sto nemamo multica da ga uzmu za GG,ali bice to SUP selo dobro,sutra push ide amiju da ga ozida kako treba

• Počeli se regati na B6,skontali da varanje neće proći,hahha,a tamo ih čeka namazani Heven,dakle kad sumiramo istrijebit cemo ove sa multicina

Svarog i ekipa sa multićima ide na smetljiste istorije travijana:):):)

• Počeli se regati na B6,skontali da varanje neće proći,hahha,a tamo ih čeka namazani Heven,dakle kad sumiramo istrijebit cemo ove sa multicina

Svarog i ekipa sa multićima ide na smetljiste istorije travijana:):):)

Heaven koji koristi multe je namazani heaven, a mi smo varalice hahahahahahaha

Eh moj Ipe, lako je vama, vas niko neće ni katati, niste vredni ni puta...

• Sada znam bre što si se vratio Ipe jbt. Borisov napisao u opisu profila "Sonja zaljubljena u Borisov" ( hahahahahahahahahahahahahhaha) pa moraš da se dokažeš da si bolji od konkurencije. Pukla te ljubomora?

• Opet cemo tuci,džaba multici,ali bitno da priznate da smo vas gazili,to jedan server na prevaru sto ste dobili,vam je i zadnji.

To Ipe kralju kazi namm..prosvjetli nas psotenom igrom iddemooo :D pozdravi saveznike koji imaju multice i ova aly Apokalipticna Masa jesu svama ili ? Da znamo kako radit planer

• Bas zanimljivi postovi na forumu , kako se prebacuje na stranu swa i koalicije da imaju multice a sa druge strane im ne smeta sto Han farma iste. Ili budite protiv multica i osudjujte sve ili jednostavno sutite. Jako je licemjerno i ispadate manje inteligentni time sto toliko jako osudjujete multice, a radite planere da bi ti isti bugari sa multicima mogli da kataju.

Ps zapamtite da neke igrace znamo i sa drugih servera i da smo mozda tamo igrali zajedno pa provjereno znamo sta koriste ;)

MULTIKULTIVATOR
    TIK TAK

• To Ipe kralju kazi namm..prosvjetli nas psotenom igrom iddemooo :D pozdravi saveznike koji imaju multice i ova aly Apokalipticna Masa jesu svama ili ? Da znamo kako radit planer

Ne sećaš se ti Apokaliptične Mase sa nekog ba1 koji su samo oni igrali, ne znaš ti kakve su to igračine. Ne bi ti tako pričao da znaš. Moraš prvo da ustaneš i da se pokloniš njima pre nego što ih prozoveš. Nije lako izbaciti 4 sela kada ti neko 24/7 prazni SiS! :D

• Obozavam kad kvazi igraci pocnu pametovat ....

• Od kad je bit ove igre igrati pošteno?
    Ovo je igra u kojoj, ako možeš, snađi se. Ne razumijem potrebu osuđivati nekoga jer se snašao.
    Drugovi, ako imate vremena, novca, želje, moći, budite ono što pojedini jesu!

Je l svi moramo biti prosječni igrači? Je l svi moramo imati isti princip igre?
    Ne moramo, niti ćemo igrati. Od kako igram travian, od kako poznajem igricu uvijek su bile "garaže", zar to nije isto multić?
    Ja razumijem nemoć, al ne razumijem potrebu da iz svoje nemoći govorite da ni drugi ne smiju, ne trebaju imati svoju moć!

"Čovjek je, Senada, teški hajvan. I ono malo duše što ima, šejtan mu je dao da mu bude teže."

EXTS3-ILLegaL CreW

BS1-KEMAL MALOVČIĆ

BS4-Charizard

• Od kad je bit ove igre igrati pošteno?
    Ovo je igra u kojoj, ako možeš, snađi se. Ne razumijem potrebu osuđivati nekoga jer se snašao.
    Drugovi, ako imate vremena, novca, želje, moći, budite ono što pojedini jesu!

Je l svi moramo biti prosječni igrači? Je l svi moramo imati isti princip igre?
    Ne moramo, niti ćemo igrati. Od kako igram travian, od kako poznajem igricu uvijek su bile "garaže", zar to nije isto multić?
    Ja razumijem nemoć, al ne razumijem potrebu da iz svoje nemoći govorite da ni drugi ne smiju, ne trebaju imati svoju moć!

Odlican post !
    Dotaknuo se u biti svega sto je potrebno, mozda samo mala ispravka ako smijem u ovom dijelu "Je l svi moramo biti prosječni igrači?" zamjeni rijec prosjecni sa posteni i to je to.

Naravno da u samom principu ne krsite nikakva pravila jer kao sto smo vec skuzili tako i pise, da se smiju koristiti takvi nalozi, ali treba imat obraza pa ipak priznati da se nemoze to usporedivati sa nekima koji klikaju cisto.

Ima techova na sve strane, a ja sam tu poceo skakati iz razloga sto kod nas nema i to je to. Ovaj server je u biti - - protiv bugara i ekipe koja ih ne podnosi i to je to.
    Sretno svima i to je to

• Ovo je u biti sustina onoga sta sam zelio cuti od nekoga sa - - strane

Osobno moj nalog je u ULTRI i mi smo dosli rekreativno ovdje da bi vidjeli ono o cemu svi stalno pricaju za balkanske servere. Mi smo jedni od onih starijih igraca koji su uvijek pokusavali izvuci maksimum od igrice na posten nacin.

Svakako se onda mozes sloziti da bi i vas i njihov stil igre (ovo govorim iz nase perspektive iz koje u biti i cijelo vrijeme pisem) nekada sa potpunim pravom bio sankcioniran. Isto tako bih samo zelio ukazati na cinjenicu kako se pocelo govoriti hvalospjeve i dizati u nebesa nacin igre od kojeg korist ima samo svabo koji trpa pare u dzep jer za i taj "TECH ACC" je potreban novac i vrijeme koje ce netko uloziti. Na taj nacin se jos vise baca ljaga na samu igru gdje od davnih dana vise nema one prave travian cari radi koje smo se svi i prvi puta registrirali.

Cestitam svakom pojedincu koji izbaci velike brojke, na ovom ili proslom a vjerojatno i na buducem serveru.

Ali stavljati se u neke usporedbe i recenice sa najvecima i najboljima svih vremena je u najmanju ruku licemjerno.

nemam ti nista drugo reci sem, raspitaj se po svojoj ally da li imaju multice.
    nikoga necu ocrniti niti nekoga spomenuti. nisam takva osoba, iskreno me zaboli sta ovdje pisete po forumu, al se pretvorilo u samo plakanje, sto me iskreno i malo cima da dodjem i da vas zajeba... ovdje, al mi se ne da, tacnije, nemam toliko vremena
    a ponavljam opet, prvo vidi kod vas u ally ko ima multice, ko se okolo raspitivao kako da ih klika itd pa onda ako se ispotavi da tamo nema 10ak igraca sa multicima, onda dodji ovdje i pljuni me u lice
    a sad adio

• Odlican post !
    Dotaknuo se u biti svega sto je potrebno, mozda samo mala ispravka ako smijem u ovom dijelu "Je l svi moramo biti prosječni igrači?" zamjeni rijec prosjecni sa posteni i to je to.

Naravno da u samom principu ne krsite nikakva pravila jer kao sto smo vec skuzili tako i pise, da se smiju koristiti takvi nalozi, ali treba imat obraza pa ipak priznati da se nemoze to usporedivati sa nekima koji klikaju cisto.

Ima techova na sve strane, a ja sam tu poceo skakati iz razloga sto kod nas nema i to je to. Ovaj server je u biti - - protiv bugara i ekipe koja ih ne podnosi i to je to.
    Sretno svima i to je to

U kom si ti savezu?