TX3 [05.10.2020...] Raporty wojenne.

⭐ Advent Calendar giveaway ⭐

December! 🎁 Gift time!
Every day from December 1st to December 24th, starting at 10:00 AM (UTC+1), we'll be doing an 8-hour giveaway in Discord! Don't miss ➡️ today's surprise! ⬅️
How can you participate? Join us in the official Travian: Legends Discord server, accept the rules to unlock all the channels, head to the #advent-calendar channel, and seize your chance to win!
  • F4 są tam gracze na których warto zwrócić uwagę bo są dobźi w tą grę bo grają myślą i mogą wiele namieszać ale to nie wasza liga wy za cienkie puste barany bo;

dziękujemy za miłe słowo, chyba?

A co do tych koalicji itd. Alko sie połączyło z GW. My jako F4 chyba po PN Wet i S-H weszliśmy w koalicje z Oldami, ale pamięć mnie może mylić. Tak czy inaczej my i tak walczymy z s-h tylko, alko z oldami wiec jest można powiedzieć 1-1.

Nie ma co się klocic bo to są raporty wiec jak coś to wstawiajmy screeny i tyle.

My so called friend... when will we see you again?

• Siemanko

dzis mamy dla was ciasteczko.

Wyruszyliśmy dziś na PN, celów trochę wpadło, ale myślę najładniejszy wkleję tutaj.

Oczywiście ten rapek ma swoją historię. Na tej osadzie stał talizman - stał.

Oczywiście po tym rapku wpadł od razu hirek, także wioska była broniona tym, co było pod ręką, a że były to pałki..

No sami oceńcie :D

• Kurde, nie ma się co śmiać, bo u WET wszystko w normie.

Off jak widać poniżej się klepie. Po plecach nawzajem, powtarzając, będzie dobrze bracie, będzie dobrze.

Tylko kurczaki, Dżony, mam nadzieję że masz jakiegoś ASA w rękawie a nie tylko Jokera, bo gramy w pokera, a Tobie nawet do dwóch par brakuje kilka k offa.

Stałka 100k u dowudcy, do ohrony woiska na wszelki wypadeg jest

Trochę umiem trochem nie umiem, uczem siem, dajcie pograć ;/

Post was edited 1 time, last by Gorek Miszcz ().

• galu nie pisz o nie równej walce bo takiej nie mai nie było ugadanek a to że ty cieki jak i świnka gracz i tylko osłabiacie f4 wasza obecnością i durnotą i pustką w głowach to już nie mój kłopot

Ja tutaj Was wyjątkowo chwalę, a Ty mnie wyzywasz :D Kurczę, no nie dogodzisz!

• Dżonego to nawet wysłanie tutaj odpowiedzi przerasta :( W grze do bani, w życiu do bani i na forum do bani :(A tak liczyłem na kolejny popis logiki wypowiedzi, ortografii i oczywiście oszałamiającej interpunkcji. Zawiodłeś mnie stary :(

Joker wet (Joker który ma mokro) jesteś łajza nawet nie zauważyłeś skanu :(

• przesan bo wuc sie wkuszy, zamiast topoła obstawiajom woca -.-

• Dżonego to nawet wysłanie tutaj odpowiedzi przerasta :( W grze do bani, w życiu do bani i na forum do bani :(A tak liczyłem na kolejny popis logiki wypowiedzi, ortografii i oczywiście oszałamiającej interpunkcji. Zawiodłeś mnie stary :(

do bani to ty i twoje wysiłki daj sobie spokój człowieku i pokaż w kącu jak z ciebie dobry gracz bo na razie to wstyd ruchowi przynosisz głodno gadając zaczni pokazywać się z dobrej strony

powiem ci tak jak by nie ci co są w f4 a są doskonali to zwas tylko farmy by zostały a mowa o tych co przyszli na spid zaproszeni przes gracza pn a są w f4 nie o was i do puki ich mcie morzecie bardzo wiele jak będziecie się słuchać ich a nie pierdolić bzdety bo oni nie przyszli nadawać lecz wygrać o ile wy znowu nie spartolicie kolejny raz pracy innych co dobrze działają nie powiem ników graczy z 4f ale szacun mam bo warty i powarzny wróg nie jak wy pierdolić czepiać marudzić

oprucz gala fakt on pokazał że jako gracz wart gry i potrafi może on wkącu wam coś mądrego przemówi do rozumu albo zarazi całkiem głupotom szczególnie twoją świnka zmadrzej

A co tępa dzido eko mi skanowałes i sure znalazłeś? Więc nie .... farmazonów bo fikznieci musiał pałki na grabież wysłać żeby zobaczyć jaki jest deff.

A innych do mnie nie dopisuj.

• A co tępa dzido eko mi skanowałes i sure znalazłeś? Więc nie .... farmazonów bo fikznieci musiał pałki na grabież wysłać żeby zobaczyć jaki jest deff.

A innych do mnie nie dopisuj.

Ty bez obelg i bluzgów nie potrafisz, co tylko potwierdza Waszą niemoc na serwerze. Jesteście słabi! :| Czytaj proszę ze zrozumieniem... tego w pierwszych klasach podstawówki uczą. Nie zauważyłeś zwiadu łajzo ! Wyjadaczu, samozwańcza elYta serwera! Taki mocny jesteś. Joker który ma mokro o!

do bani to ty i twoje wysiłki daj sobie spokój człowieku i pokaż w kącu jak z ciebie dobry gracz bo na razie to wstyd ruchowi przynosisz głodno gadając zaczni pokazywać się z dobrej strony

powiem ci tak jak by nie ci co są w f4 a są doskonali to zwas tylko farmy by zostały a mowa o tych co przyszli na spid zaproszeni przes gracza pn a są w f4 nie o was i do puki ich mcie morzecie bardzo wiele jak będziecie się słuchać ich a nie pierdolić bzdety bo oni nie przyszli nadawać lecz wygrać o ile wy znowu nie spartolicie kolejny raz pracy innych co dobrze działają nie powiem ników graczy z 4f ale szacun mam bo warty i powarzny wróg nie jak wy pierdolić czepiać marudzić

oprucz gala fakt on pokazał że jako gracz wart gry i potrafi może on wkącu wam coś mądrego przemówi do rozumu albo zarazi całkiem głupotom szczególnie twoją świnka zmadrzej

Dziękuję że znów nas uraczyłeś swoją fantazją. Super się to 5 razy czyta by zrozumieć "sĘs" wypowiedzi. A i tak sporo osób polega. O co chodzi z tą wzmianką z ruchem i marką odzieżową 4F? To reklama?

• Wy tu gadu gadu, a my znowu łapankę na muchy urządziliśmy :D

A tego do ataku do końca nie rozumiem.. nie wiem co on miał na celu oprócz dziabnięcia stałki i 4 pól zboża, które się odrobi w 20-30 minut xD

Zeby nie było, my też w nocy atakowalismy, także pokaże 2 rapki, które cieszą oczy, mimo, że było ich na więcej celów :D

W każdym razie Tosty-Yahr stracil swojego cud deffa :D