40 Haramiler Birliği

• :D

S4 2017 Osmanlı_Sultanı (AYYILDIZ)

S3 2018 turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019 Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020 Capcoy (GOODFELLAS)

• :D

Silme evladım gerçek yüzünü göster içindeki kini siniri ve kasveti ortaya çıkart Bu senede hesap açıp bihalt olmayan hesabınla gelişim gösteremiyeceksin standart oyundan anlamayan seni ;)

Post was edited 1 time, last by Regnum ().

• Geçen sene s3'de rekor kıramadık bazı sebeblerden bırakmak zorunda kalmıştım.Bu sene rekor hazır Zeki abi ;)

hocam yanlış anlamada 244 K savunma puanını buraya marifetmiş gibi atmak da bilemedim 🤷🏻‍♂️

SESSİZ VE DERİNDEN 🌨‍️

• Silme evladım gerçek yüzünü göster içindeki kini siniri ve kasveti ortaya çıkart Bu senede hesap açıp bihalt olmayan hesabınla gelişim gösteremiyeceksin standart oyundan anlamayan amele seni ;)

Ya bırak bu ayakları utanmadan attığın ss ye bak savunma puanını paylaşmış hahahaha :D

• Sen hiç boş boş mesajlar yazmaktan bıkmadın mı ? Biraz adam ol da görelim..

Boş insanlara cevap vermekle uğraşma Kapgan kardeşim.. yazsın dursun klavye veledi.

Büyük konuştun abi kusura bakma affet bilemedik 8o

• hocam yanlış anlamada 244 K savunma puanını buraya marifetmiş gibi atmak da bilemedim 🤷🏻‍♂️

Hocam yanlış anlama da keşke kaçıncı gün olduğu hakkında da bilgin olsaydı veya serverin durumu hakkında.

• Sizde geçen s3 te jinoo ya saydınız saydınız ama şimdi jinoo ile berabersiniz hayat çok garip 😂

Alıntıladığın cümle ile yazdığın cümle arasındaki muhteşem alakasızlık sırf bu cümleyi yazmak için foruma kayıt olduğun iddialarını güçlendiriyor.Hayat çok garip.

• Alıntıladığın cümle ile yazdığın cümle arasındaki muhteşem alakasızlık sırf bu cümleyi yazmak için foruma kayıt olduğun iddialarını güçlendiriyor.Hayat çok garip.

Sırf bu cümleyi yazmak için mi güldürme beni eski harami oyuncusuyum neyin ne olduğunu iyi biliyorum bu birincisi forumda başka isim vardı onu kullanmak istemedim bunu açtım buda ikincisi zamanında arkasından söverek gittiğiniz jinoo nun safında olacağınız kadar garip olmadı bu hayat.

• S3'te Jinoo da vardı. İlk günden son güne beraberdik. Eski harami oyuncusu olduğunu iddia ediyorsun fakat baştan beri beraber oynadığımızı nasıl bilmiyorsun? Ayrıca Jinoo'ya "saydığımızı" iddia etmişsin. Var mı bir delilin? Biz Jinoo ile ilk günden beri beraber değilsek hangi birlikteydik?

Bunlara verecek bir yanıtının olmadığını biliyorum. Zaten başka hesaplardan girerek buraya yazman da bunu kanıtlıyor.

• S3'te Jinoo da vardı. İlk günden son güne beraberdik. Eski harami oyuncusu olduğunu iddia ediyorsun fakat baştan beri beraber oynadığımızı nasıl bilmiyorsun? Ayrıca Jinoo'ya "saydığımızı" iddia etmişsin. Var mı bir delilin? Biz Jinoo ile ilk günden beri beraber değilsek hangi birlikteydik?

Bunlara verecek bir yanıtının olmadığını biliyorum. Zaten başka hesaplardan girerek buraya yazman da bunu kanıtlıyor.

Biz herşeyi biliyoruz merak etmeyin kendinizi temize çıkarma çabasına girmeyin jinoo ya def def diye haramiyi yıkıp attınız şimdi de öyle yaparsınız artık 😂