סוף שרת - במבט מהאפור

• היוש כולם,

בשונה מסיכומים רגילים, נשתדל שיהיה תכליתי.

הייתי בשרת איפשהו טיפה מלפני יום 70 ועד 145 בקבוצה hyperion, היום journeyM..

יומיים אחרי כיפור ואחרי לא מעט חשבון נפש על שרת שהכיל בתוכו הרבה אמוציות נומר את זה כך, כי איך אפשר שרת ישראלי בלי דרמות? (או אמיר בלי דרמות?)

אתחיל בזה שאני לא אדבר על המלולכים והמטונפים שבשרת, כי חבל לתת 'במה' לדברים שבראיה רחבה של שרת שלם לא השפיעו כלל (מלבד על כאב ראש לחלקנו)

כן אני רוצה להתייחס למאורע אחד לא שגרתי שהיה בשרת (כי כנראה עוד לא ראינו הכל) - נושא פלד, לא התייחסתי בזמנו, ואין בכוונתי לפתוח את הנושא לשיח באשכול

אוהב מאוד את פלד, היה עצוב לי לראות שסבל (כן נפגעתי מאוד מכל השקרים שהריצו עליי בפורום/ווטסאפ ולכן החלטתי גם שלא להגיב), אני חושב שהיו לנו גם תקופות שהוא נהנה איתנו יחד במשחק ומאחל לו חיים מאושרים עם או בלי טרויאן.

בנוגע לאיחוד גיל הזהב - hyperion, הרבה לא אהבו, עם זאת זה דבר הגיוני סה"כ לעמוד בהתחייבויות. (דבר שהיה גזר דין מוות לשרת)

יחד עם זאת, לא חושב שגיל הזהב גם עם הכפולים היו עומדים במלחמה מול שכונה+היפריון (אם זה היה מהלך שהיה נעשה מיום 70)

היפריון כצד שלישי זה היה בעצם סוג של להיות עם שכונה כי מהרגע שהתחיל כל הבלאגן של כפולים והבוטים בשרת, שכונה היו תומכים בכל גורם שהיה מקטלג את עצמו כ "לא גיל הזהב"

אז זה היה להיות לשון המאזניים לצד הזה או לצד השני, בשני המקרים השרת היה נגמר בטרם עת (אולי אם היינו עושים מהלך עם שכונה ביום 140 אז השרת היה מקבל איזה טוויסט מעניין אבל מי רוצה לעשות דבר כזה אחרי שהוא כבר התחבר לאנשים ומשחק איתם?)

ברכות לחזי tool ופדרציית journey על הניצחון!

כמה נקודות שאגע בהן:

1- סוגיית הכפולים והבוטים

2- אנשי השרת

3- קבוצות משחק ופנינו לאן כדומיין/קהילה?

4- טיפה תודות כי איך אפשר בלי

1. כפולים, בוטים וההשלכות שלהם בשרת:

אישית אני אף פעם לא הייתי תומך נלהב של הנושא, כך שלצערי השינוי בחוקי המשחק שנעשה לפני כשנתיים +-

איך נושא הכפולים תפס אותנו בשרת? ב2 צורות גסות

1 - "כפולי הפירוק" - חשבונות שכל תכליתם לבנות זריז בירה כמה פידרים ולייצר האמר מתאבד לשלב מוקדם של המשחק.

2. חשבונות בשרת לדוגמה KIRA (הכי נוצץ אבל היו עוד) מקבלים הכנסות אסטרונומיות (מעל מליון משאב לשעה בניתובים) מחשבונות שפשוט ננטשים או נבנו במיוחד בשביל המאורע וזה כל מה שהם עושים

חוקית, הכל "חוקי", אחרת המערכת הייתה מרחיקה אוטומטית

ואני חושב שכל זה היה יכול להיות סביל אם לא היה נכנס הגורם הבא לתמונה - בוט, סקריפט, סתם תוכנה תקראו לזה באיזה שם שנוח

המשחק הזה מבוסס זמן, זמן אמיתי, כדי לתזמן התקפות ידנית מ5 10 15 חשבונות על עשרות מוקדים עם נחיתות מדוייקות יחסית נדרש לשבת שעות על המחשב, בשרתים איטיים זה אפילו ממש מסביב לשעון -> בצורה כזו שמבחינת ~זמן אמת~ גם התוקף וגם המגן חווים את אלמנט השחיקה.

ברגע שאנחנו מנקים את אלמנט הזמן והשחיקה מהמרתון שנקרא שרת איטי לאחד הצדדים, המשחק בעצם יוצא מאיזון וזה מה שקרה פה כלפי הצד של שכונה, כי עם בירות שבורות או כפרי האמר שנכבשו תמיד אפשר להתמודד אבל ברגע שאתה משחק מול מחשב ולא מול בן אדם זה כבר לא טרויאן.

הדברים האלו כנראה מתאימים לשרתים ענקיים כמו ספיישלים או בינלאומי שם "הכל מותר", פשוט בשרתי ישראל שגם ככה כמות השחקנים מצומצמת מאוד וכל בירה 17/18 נוספת שתורמת למאמץ הברית היא משמעותית.. השילוב בין כל האלמנטים שציינתי מעל פשוט רצחו את התחרותיות בין קבוצת אלירן לשכונה..

אחד הדברים שלמדנו הוא ש Knuckles  לאדמין חייבת להיות גישה למערכת הצייד בדומיין, עצם ההתעלמות של הגרמנים מהבעיה וזה שהאדמין לא יכול להשפיע בנושא פשוט הרס את השרת, אם היה צייד/אדמין ישראלי שמתערב ביום 80 כל השרת היה נראה שונה לחלוטין (וכן, על העברות שנעשו בשרת היה מספיק קייס כדי למחוק את רוב journeyF/GA ועוד כמה חשבונות גיל הזהב עוד לפני האוצרות)

לשם השוואה, בcom2 נמחקו מאות כפולים ביום 20 עקב פניית אחד הצדדים לאדמין הקהילה, אין סיבה שאצלנו האדמין יהיה עם ידיים כבולות.

2. אנשי השרת (בעיני):

הטוב - מור tinkerbell, כי לא זכורים לי בכל השנים ששיחקתי הרבה אנשים שהיו מסוגלים להיות בכל כך הרבה "מרכזי מחלוקת" ועדיין להשאר נקיים לחלוטין.

הרע - יובל asia (וניקולה?), כי אתה מאסטר מיינד מטורף ואני באמת מחזיק מהכישורי משחק שלך / יכולת להזיז דברים אסטרתגית בלי בלבולי ביצים ובלי רגשות אשם (לגמרי היום אתה חבר מחר אתה אויב וזה רק משחק)

המכוער - אלירן (כל החשבונות בjourneyF), מה שעשית פה עם הבוטים/סקריפטים, הרווחת ביושר (והוא חתיך במציאות)

"הגנרל האיום" - בעיני אין כזה.. לא היה אפילו מבצע אחד "ואו" בשרת הזה ברמה שאתה יכול להגיד "היה כאן ביצוע מרשים" - מלבד תזמוני על השניה... OmerV_IL   Master~israel יש מה ללמוד מהמהירים..

"המגן המהולל שטבח בשעריו..." - יובל slingshot

פריצת השרת - עומרי omri1, כי מחשבון 5 כפרים ביום 70 לסיים עם 25 והאמר מכובד זה מרשים לכל הדעות, בטח להיות שרת אחרי זה שחקן #1.

3. פנינו לאן כדומיין/קהילה?

היו לנו פה כמה קבוצות 'מאורגנות'

אציין מהמערב למזרח פשוט (מדבר על 'הרוב' פחות על בודדים)

זאפטוס - פרשו (קשה לי לקרוא למה שקורה בIL2 "משחקים")

וותיקי שכונה - COM midsummer x1

קבוצת יובל-דימה - COM midsummer x1 / נטמעו בתוך קבוצות שחקנים של המהיר

היפריון דרום - com2 / פרשו

היפריון צפון

הפרויקט של אלירן(גיל הזהב) - אלירן ואולי 2-3 מהחבר'ה שלו ימשיכו לסיבוב נוסף, בספק אם ה'סוללת אנשים' שבהתחלה תחזור לעוד סיבוב

גרעין גיל הזהב - ??? (צוות הימין עזב לשרתי חול, 'המגן המהולל...' פרש), כשעוד שיחקתי ב5 עוד שמעתי שיש רצון להמשיך ולשחק בשרתי ישראל

אייסקיוב שנטמעה בתוך היפריון דרום - com2 / פורשים עם סיום השרת

היו פה 7 קבוצות 'מאורגנות' ועוד אחת שהתגבשה לאורך השרת

5/8 כנראה וכבר לא ישחקו בישראל, לא בקרוב וחבל.

באיזשהו מקום, דווקא "מנצחי העידן", ניצחו במחיר של לגמור את המעט שנותר מהשרתים האיטיים בישראל (כי מי עוד נשאר? הקבוצה של לילי וגל משרת 1?) ואת ה'הזדמנות' לשרת הבא..

שרתי הX1 של הקהילה מתו רשמית, נשאר המהיר, בהצלחה..

4. תודות:

לכל קבוצת 'היפריון דרום' על היותכם חברים אמיתיים ואנשי סוד מהיום הראשון, מעריך את הגב והתמיכה שנתתם גם בזמנים הכי קשים

צוות handsome jack, צוות lion, צוות coca cola וינון

מור tinkerbell, עומרי omri1, שימי, ניסים וכל קבוצת אייסקיוב - מעריך על שהלכנו יחד באש ובמים

קבוצת דימה-יובל - היה תענוג לשחק יחד.

ברק scarface - כי בדרך לא דרך מצאתי שותף לבינלאומי וגם חבר.

וכמובן לאחד והיחיד יובל slingshot Tributary שהסיפור שלי עם השרת התחיל בגללו ונגרר לאשכרה לחזור לשחק, אז יובל - אני שונא אותך ומאחל לך עוד שנות משחק רבות מעוטות בשינה.

הכרתי אנשים מקסימים מכל הצדדים, המשחק זה אנשים, אז בהסתכלות כוללת היה שווה "לבזבז את הזמן" על המשחק

אז היום אתה חבר

מחר אתה אויב

תזכרו שזה רק משחק

take it easy

(מאת ניר the player)

הייתי לפרקים בגאק או מיזמוזים, אבל לא אנכס את הישגיהם של זה או זו לעצמי (כי אין סיבה)

אז במעבר חד לcom2..

gogo gunners

אמיר insomnia) MisterB)

צ'או

• שונא אותך גם אחי ואל תשכח להוציא רשימה הלילה

בהווה -

* IL 5 : Slingshot *

בעבר -

Sling

Slingshot

Tributary

• תגידו כמה אנשים סיימו את השרת בערך?
    וכמה מופיע ב"כללי" שרשומים לשרת?

• צוות הימין מתברג חזק בהולנדי אחרי שעזרו לנו להבין בפעם השנייה שבישראלי לא שווה ולא כדאי לשחק :D

איך אתה מגדיר את צוות הימין אם אני לא שם

שחקני הווה

ILX:

שחקני עבר:

IL1: הבורר, Dreamkiller

IL3: Ronso003

IL4: Fearless

IL5: הימין , Queen

ILX: פלופ , Thegraylist , Flashpoint ,Otistim ,Normal ,Break ,Respect ,Simple ,Max brenner ,Chewbbaca,פרעה

• חחחחח כי גם ברוב שרת 5 לא ממש היית

מה אתה משחק אותה תלוי בתקופה

שחקני הווה

ILX:

שחקני עבר:

IL1: הבורר, Dreamkiller

IL3: Ronso003

IL4: Fearless

IL5: הימין , Queen

ILX: פלופ , Thegraylist , Flashpoint ,Otistim ,Normal ,Break ,Respect ,Simple ,Max brenner ,Chewbbaca,פרעה

• בהצלחה אמיר, אולי תפרוש גם?

היה נחמד לפתוח דף חדש מולך אחרי כל השנים, מקווה שהצלחתי לא לפגוע בך גם השרת, באמת שניסיתי 😅

ותפסיק להשתמש במשפט של ניר (או לפחות תן לו קרדיט).

[18:33:38] Yarin: אני רוצה לקחת את עמית לדייט

http://prntscr.com/5pjeme
    שרת 1- שבועיים לפני התוכניות בנייה.

• ותפסיק להשתמש במשפט של ניר (או לפחות תן לו קרדיט).

קיבלת

970x250_5Tribes.png