K.Ç Saldırı ve Savunma Raporları

• xx_delis can çıkış köyün tamam sıra merkeze geliyor haberin olsun

Erkan sabaha kadar ilgilenmiş senin çıkış köyü ile teşekkür ettin mi kendisine :)

Hızlı sıfırlasın çıkış köyümü. Ayak bağı oluyordu iyi oldu :D

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• bu hafta güzel ya. Herkes biryerlerde çakılıyor. Biz de dahil. Gerçi biz bile isteye yaptık ama olsun. Zevkliydi.

2013/14 s4 Provokatör(Ecel Birlikleri Şampiyonu)

2014 s2 Provokatör(Ecel Birlikleri Şampiyonu)

• Yaapmaayın yapmayın yapmayın gaçacaklaar :)

Geçen seneyi açıyorsun yine. İllaki 2 tarafta yıkılcak ne kaçması? Geçen senede kaçmadık. Genel başkanımız corana oldu. Süreci uzun sürdü. Oyuna bakamadı. O sırada yıktınız. Oyuna bakamıcam dedi bıraktı. Bizde bıraktık. Allah şükür sağlığı yerinde. Bize bu yeter. Bir lafına yine bırakırız. sıkıntı değil.

3 hesap yıktınız diye laf sokmaya çalışıyorsun. Yaptığın ayıp. Ben yine üslübumu bozmucam. Kısaca; tebrikler.

• Geçen seneyi açıyorsun yine. İllaki 2 tarafta yıkılcak ne kaçması? Geçen senede kaçmadık. Genel başkanımız corana oldu. Süreci uzun sürdü. Oyuna bakamadı. O sırada yıktınız. Oyuna bakamıcam dedi bıraktı. Bizde bıraktık. Allah şükür sağlığı yerinde. Bize bu yeter. Bir lafına yine bırakırız. sıkıntı değil.

3 hesap yıktınız diye laf sokmaya çalışıyorsun. Yaptığın ayıp. Ben yine üslübumu bozmucam. Kısaca; tebrikler.

Dekoooo dekoooo

Geçen sene genel başkanınız korona oldu..

Geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.. En büyük ordunuz ondaydı.Ona rağmen saldırmadık .. taa ki o saldırana kadar ..

Geçen senenin s si geçmedi .. gaçacaklar dedim aklına geçen sene geldi..

Gaçacaklar kelimesinin neresi bozuk uslüp içeriyor ?

Tebriğin için teşekkürler sizde ki herkes senin kadar efendi olsa vallahi yıkmazdık hiç birinizi ..

• Hepimizi yıktınız demek :) söylediklerine cidden kendin inanıyormusun. Bende bh birliği yöneticisi idim. 1 tane bile yıkım almadım. :) yazdıklarına teker teker cewap veririmde konu konuyu açıyor. nese senle uğraşamıcam, Nasıl olsa anlamıcan dostum.

Kç birliklerine başarılar.

• Hepimizi yıktınız demek :) söylediklerine cidden kendin inanıyormusun. Bende bh birliği yöneticisi idim. 1 tane bile yıkım almadım. :) yazdıklarına teker teker cewap veririmde konu konuyu açıyor. nese senle uğraşamıcam, Nasıl olsa anlamıcan dostum.

Kç birliklerine başarılar.

Dekoo dekooo

Seni yıkmadık evet

Dibinde ki diğer hesapları yıktık

Seninde askerleri kestik

Wow dönemi kalıp napacaktın yağma köyü mü olacaktın dekooo

Konuları açan sensin .. birde her seferinde konuşmucam konuşmucam deyip konu açıyorsun ..

Kardeşim o yıl bitti . Biz kazandık .. siz unutun artık o seneyi .. Bu sene daha büyük bir hüsran yaşayacaksınız ..

Ve sana söz veriyorum bu sene seni de yıkıcaz ..seneye tekrar gelip tekrar aynı konuları konuşmayak..

• kaçıcaklar diyorsun konuyu ben açıyorum? yapma dostum. Aklı olan anlar. Geçen sene Dibimde A&A hesabı vardı. Oda yıkım almadı. Hatta ordularınız o hesapta çakıldı. Benim çewremde oynayan gerçek hesap 1-2 tane yıkılmıştır hepsi değil dostum. Algı yaratma yani. :)

Bu sene yıkın tebrik ederim. :) seneye karşına çıkmıcam bu son serwerım. Altın fiyatları bu kadar yüksek iken bir daha travian oynamam :)

• kaçıcaklar diyorsun konuyu ben açıyorum? yapma dostum. Aklı olan anlar. Geçen sene Dibimde A&A hesabı vardı. Oda yıkım almadı. Hatta ordularınız o hesapta çakıldı. Benim çewremde oynayan gerçek hesap 1-2 tane yıkılmıştır hepsi değil dostum. Algı yaratma yani. :)

Bu sene yıkın tebrik ederim. :) seneye karşına çıkmıcam bu son serwerım. Altın fiyatları bu kadar yüksek iken bir daha travian oynamam :)

Yanlış hatırlamıyorsam 4 kişilik bir ekiptiniz siz. Olcayla 1v4 atıyordunuz, temsilcisiydim ordan anımsıyorum. Dediğiniz gibi bir hesapta çakılmıştık ama diğer bir hesabın ya asker köyünü reislemiştik ya da sıfırlamıştık. Buğra hastayken saldırı hiç çıkılmadı ta ki Buğranın hesabından op yapılana kadar, hemen sonrasında sıfırlamıştık diye hatırlıyorum. Jagyar geçmişti galiba hesaba.

• bunu buraya bırakayım ve çıkayim.

Oyunun devamında arkadaşa başarılar dileriz, ortağım ile.

• Yanlış hatırlamıyorsam 4 kişilik bir ekiptiniz siz. Olcayla 1v4 atıyordunuz, temsilcisiydim ordan anımsıyorum. Dediğiniz gibi bir hesapta çakılmıştık ama diğer bir hesabın ya asker köyünü reislemiştik ya da sıfırlamıştık. Buğra hastayken saldırı hiç çıkılmadı ta ki Buğranın hesabından op yapılana kadar, hemen sonrasında sıfırlamıştık diye hatırlıyorum. Jagyar geçmişti galiba hesaba.

Ewet olcayla 1 vs 4 oynuyorduk. Bütün defleri ona kaydırdığınız için. Daha sonra plan değiştiştik. Başkalarına saldırdık, Defleri kaydırması lazımdı. Ve istediğimiz oldu sonra onuda 0 ladık. Hesap sildi.

Buğranın hesapta kim saldırı çıktı ben hatırlamıyorum. Ama buğra hasta idi. Jagnar çıkmış olabilir doğrudur. Yıkılmasınada lafım yok. Buğra bırakmasaydı bizde bırakmazdık. Sizi savuncak gücümüz vardı. Çünkü sizdede fazla ordu yoktu.

• Ewet olcayla 1 vs 4 oynuyorduk. Bütün defleri ona kaydırdığınız için. Daha sonra plan değiştiştik. Başkalarına saldırdık, Defleri kaydırması lazımdı. Ve istediğimiz oldu sonra onuda 0 ladık. Hesap sildi.

Buğranın hesapta kim saldırı çıktı ben hatırlamıyorum. Ama buğra hasta idi. Jagnar çıkmış olabilir doğrudur. Yıkılmasınada lafım yok. Buğra bırakmasaydı bizde bırakmazdık. Sizi savuncak gücümüz vardı. Çünkü sizdede fazla ordu yoktu.

Olcay tek destek almamıştı.. Gerçek bir 4 vs 1 idi..

Ordu vardı deko kardeş wowunuzu reislemek için 45 ordu attım kendi ellerimle..

7. Yada 8. Ordu geçtii wowunuzun defansını diğerleri geri döndü ..

Yıktıklarımızı o ordularla yıktık .. bazı hesapları da hiç yıkmadan gittiler küfür müfür edenler oldu ..

Olcay da hesabı sildi oyuncu hesabına geçti ..

Wowunuzu alırken koç ordusunu o çaktı suru indirdi ..

• hocam wow köyüne sınır birliklerindede saldırı geldi. Savunmayı bıraktık. Yoksa kç ordada çakılırdı. 3 birliğe karşı tek birlik gücümüz yetmezdi. Hatta sonra dediniz o hesaplarda bizim diye :) wowu savunsaydık birlik oyuncularımızı koruyamazdık. Kişi sayısı olarak sizden azdık. Wowda kuramazdık. O yüzden bıraktık wowu. Olcay oynuyorsa selam söyleyin. Hesap silerkende saygısızlık etmedi. Koruyamadınız diye üzülmüştüm hatta :) iyiki hesap vermişiniz. :thumbsup1:

• Hocam hızına yetişilmiyor. Tebrikler :)

Eyvallah. Kendi çapımızda takılıyoz işte.

Pek birşey çıkmadı ama karşımıza. Sanırım defler önceden kesildi. Biz de yıkmaya başlayınca, bölgeden elini çekti sanırım.

• hocam wow köyüne sınır birliklerindede saldırı geldi. Savunmayı bıraktık. Yoksa kç ordada çakılırdı. 3 birliğe karşı tek birlik gücümüz yetmezdi. Hatta sonra dediniz o hesaplarda bizim diye :) wowu savunsaydık birlik oyuncularımızı koruyamazdık. Kişi sayısı olarak sizden azdık. Wowda kuramazdık. O yüzden bıraktık wowu. Olcay oynuyorsa selam söyleyin. Hesap silerkende saygısızlık etmedi. Koruyamadınız diye üzülmüştüm hatta :) iyiki hesap vermişiniz. :thumbsup1:

Bak arkadaş şeni geçen sene bir whtsp gurubundan hatırlıyorum üst perdeden konuştuğun için geçen sene bu uslupla konuşmadığına şahit hem benim hem senin birlik arkadaşların var hani vardıya birleşmiştik filan BH ın yağma köylerini sadece siz yağmalayacakmışsını filan hikayesi yapıyordun o aşamada aydının sözünü çiğnememek için ayrılmıştım guruptan tartışma büyümesin diye en az 5-6 gerçek hesabınızın arasında olcayı aylarca yıkamayıp olcaya birlik teklifleri yaptığınızı da her kes hatırlıyor ayrıca oyuncu sayısında bir hatan var biz sizin üç katınız değildik siz bizim üç katımız oyuncuya sahiptiniz algı yaratmak ta geçen sene en iyi yaptığınız şeydi iki hesap öncülüğünde 4-5 kişi operasyon yapmaya başladığımızda savunma diye çığlık attığınız mesaj görüntüleri de var elimizde :)

Geçen seneki probleminiz neydi biliyormusun iyi oyunculara sahip olduğunuz halde biraz oyun tecrübeniz zayıftı ve kendinizi kaf dağında görüyordunuz...

BİRİ WOW MU DEDİ 😂 BİZ BURDAYIZ
    SIKINTI YOK