Rekorlar Kitabı Hakkında

• Selamlar arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere forumda SÖZDE 'Rekorların Paylaşıldığı' bir konu mevcut. İzlenimlerime göre bu konu hakkında, bir açıklama yapılmadan sürekli yönetmelik değişiyor. Yeni biten bir önce ki speed serverında bildiğiniz üzere üç yeni rekor kırıldı.Kendi rekorumu kaydettirdiğim zaman benden rapora ait oyun içi bir bağlantı istendi. Bu rekorun doğruluğunu kanıtlamak için güzel bir istek, fakat neden bundan önceki rekorlarda böyle bir uygulama yoktu(bundan önceki iki rekorumda böyle bir şey istenilmedi, ekran görüntüsünün yeterli olduğu söylendi).

Gelelim olaya; King imhotep hesabına ait rekorun kaydedilemeyeceği söylendi. Biliyorsunuz serverlar bittikten hemen sonra kapatılmaz. Sanırım serverın uzun sürmesinden dolayı , sunucu bitiminden iki üç gün sonra erişime kapatıldı. Hesap sahiplerinin müsait olamamasından dolayı, bu üç günlük kısa zamanda rekor kaydetmek için forum görevlilerine yazamadılar. Sunucunun kapatıldığı gün yazdığımızda bağlantıya erişim olmadığı için rekorun kitaba eklenilmeyeceği söylendi. Oysa ki ben Vuruş gücü bakımından karşılaştırılması için (içecek fabrikası dahil edilip-edilmemesi hakkında) hem kendi rekorumun hem de İmhotep'e ait olan raporun oyun içi bağlantısını görevliyle paylaştım ve o da kontrol etti. Kısacası bu rekorun hem ekran görüntüsünü, hem de oyun içi bağlantısının kontrol edilmesine rağmen rekorun kaydedilmeyeceğini, bir sonraki rekor denemelerimizde daha hassas olmamız gerektiği söylendi :)) O kadar zaman, maddiyat ve emek harcanıldıktan sonra..

Bu yaşananların akabinde hesap sahibi olduğum üç rekordan , BİREYSEL olarak bana ait olan iki rekorun bu konudan sildirmesini istedim. Bu SÖZDE 'Rekorların Paylaşıldığı' konu ;

1. BU OYUNDA Kİ EN BÜYÜK EMEKÇİLERDEN SAVUNMA HESAPLARINA AİT OLAN REKORLARIN EKLENMEMESİ VE AKABİNDE EKLİ OLANLARIN KALDIRILMASI.!
    2. YAKIN ZAMANDA, ULUSLARARASI SUNUCULARDAKİ REKORLARIN İLK ETAPTA EKLENMEMESİ.! SÖZDE BAHANELERİYLE KENDİLERİNİN ÇELİŞMESİ.(BİLMEYENLER İÇİN BU TARZ SUNUCULAR,TÜRKİYE SUNUCUSU OLARAK GEÇMEDİĞİ İÇİN REKORLARIN EKLENİLMEYECEĞİ SÖYLENDİ.FAKAT HALİ HAZIRDA BU TARZ REKORLAR FORUMDA UZUN SÜREDİR VARDI.) O KONU
    3. BEN OYUNA 2018'DE BAŞLADIM,BUNDAN ÖNCE Kİ SÜRÜMLERDE ASKER BASMAYI ETKİLEYECEK FARKLILAR VARDIR,FAKAT T 4.4 VE T 4.5 SÜRÜMLERİ ARASINDA ASKER BASMAYI ETKİLEYECEK BENİM BİLDİĞİM HİÇBİR DEĞİŞİKLİK YOKKEN ESKİSİNDEN DAHA KÜÇÜK REKORLARIN EKLENMESİ.!
    4. DALGA GEÇER GİBİ 10K CASUSLARIN, LEJYONERLERİN REKOR DİYEREK EKLENİLMESİ.(EMEĞE SAYGIM SONSUZ,SADECE BU REKORLARIN EKLENİLMESİNE FAZLASIYLA KOMİK)

sebeplerden dolayı bana göre artık bir anlam ifade etmemektedir.

Hepinize sağlıklı günler dilerim.

• Onların konu başlıklarıni yemişim kardeş. Travian dünya rekorumuz hayirli olsun , emeğine saglik :))

• Aynısı bizimde başımıza geldi 10x serverında

George Karelias hesabından 2 rekor kırıldı , balta ve tokmak toyton rekoru

Önce kabul edip rekorlar kitabına koydular 2. Oynanan 10x te bizden az asker basan adamların rekorlarını tasdikleyip bizimkileri kaldırdılar

Neymiş com uzantısı diye zırvaladınız

Travian Türkiye yönetimi rezalet bir anlayış içinde

King imhotep adam rekoru basmış senin oyununda sen bilmiyorsun

Önce ne yaptığınızı öğrenin biz sizlerin müşterisiyiz emek ve para harcıyoruz ben bu kadar emeğe saygısı olmayan yönetim ne gördüm ne duydum

Adam 117 gün oyun oynayıp rekor basmış rekoru koymuyorsunuz!

Kaldırın bizim rekorlarımızıda saçma sapan kitabınızdan

Sen tasdiklesen ne olur tasdiklemesen ne olur

Siz kimsiniz ? Odin  Regnum

giphy.gif
    TR 3x Marco Polo

TR 5x George Karelias

EU10x George Karelias

• Daha dün Baran'a sormuştum. Sabri'nin rekor niye eklenmemiş biliyor musun diye. Bugün bu konuyu gördüm, içime mi doğdu ne. Sunucunun bu kadar erken kapanması büyük talihsizlik. Geçmiş olsun arkadaşlar..

• Daha dün Baran'a sormuştum. Sabri'nin rekor niye eklenmemiş biliyor musun diye. Bugün bu konuyu gördüm, içime mi doğdu ne. Sunucunun bu kadar erken kapanması büyük talihsizlik. Geçmiş olsun arkadaşlar..

Talihsizlik falan yok malesef tamamen art niyet. Raporunun linki mevcut ve bu forum yetkilisi denen zat raporu açıp icine bile giriyor. Sonra 3 gun sonra server kapanmış teyit edemiyorum raporu edebiyatı yapiyor.. Zaten rapor linkini sana issiz adam yolladi girdin teyit ettin ne prosedürlerinden bahsediyorsun?

Yada sen kıytırık forum köşesinde hayalinde bile göremeyeceğin askeri paylaşmayarak ,10k casusu rekor olarak paylaşarak bana ne kaybettirebilirsin ?

Alin size travian dunya rekoru itaat edeceksiniz !! Odin  Regnum

• lan bu fakirler nerden görecek bu ırduları matematiği yetmez o rakamları sayamadıkları için kabul etmiyodurlar😂

Trx te adminler onaylasa nolur onaylamasa nolur herkes bunu kabul etti edecek bu net👏

Odin  Regnum boş yapmayın raporları onaylayın onaylamazsanız taaa ...😂

• Bu adminler Mh olsa gene basamaz bu ordulari bide tiri viri peşindeler..

Milletin hakkını yiyen ...... yesin.

Boşluklara isteyen istediğini doldurabilir..

Odin  Regnum sizde orda bos bos oturun. Bir rekoru bile ekleyemeyen aciz yöneticiler..

Tek bir başarı vardır. Oda istediğniz şekilde yaşamak.

..........................Hi To Mizu...............................