VEFA Birlikleri I Saldırı & Savunma Raporları

• Travian tarihin de uzun süredir görülmemiş bir kalabalık serverin olacağı aşikar...

VEFA birlikleri olarak yenilenen kadromuz ve tecrübeyle harmanlanmış geniş kadromuz ile GÜNEYDOĞU ( + I - ) bölgesin de yerimizi alacağız.

Server 3' e renk katacak bütün ekiplere başarılar dileriz...

Dün dündür, bugün bugündür asıl önemlisi geleceğin nasıl şekilleneceğidir!

https://hizliresim.com/VD8WoE

Zanaşa Nazdrovia COF!

... яızкıмı νєяєη нü∂α∂ıя кυℓα мιηηєт єуℓємєм ...

57Y6a1.jpg

Özgür günler yakındır aslan Dayım..!!

Baykuştan Pervamız Yok Biz Şahinler Sürüsüyüz. ( Sedat Şahin )

• sizin geleceğinizi sadece ben belirlerim. BAKARSINIZ 3.YE GELİRİM. KAÇIP GİTMEYİN AMA HAİN BİRLİKLERİ ;)

2019 s4

5izhtp.jpg

2020 s3

5sqzD8.png

ROMA DÜNYA REKORLARI

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Post was edited 1 time, last by Spectre_TR ().

• VEFA bırlıklerı olarak s3e gelecek rakıplere bol şans dılıyoruz..

Ϝ ϓ ſ Ϟ

VATAN NE TÜRKİYEDİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN

VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN.!

Adanalı abim seni protesto ediyorum . S2 de DK&REBELS WOW kuracak bosuna ugrasmayin dedin burada yazmadın🤭 Ben yazım bari VEFA var boşuna gelmesinler heee Adanalı abim burada 😄

size yeni birlik ismi koymuştum. Yok öyle ihtiyaciniz olan terimlerden birini kullanmak. Neyseniz o birader.

Hem adanali sen destandansin. Niye vefayim diyosun ?

Heee iclerindeki 10 15tane farkli birligin birlesimi olarak ortak isim vefacikmi kabul ettiniz. Ay yerim sizi ya :D

ROMA DÜNYA REKORLARI

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

• Ailememizin kasabı burada olduğuna göre ben dönene kadar idare edin 👊

Wowunu deşip sıfırladigimda cakildiniz diye wow koyunun adini degistiren birisin. Cokta yuksekten uçma :D

ROMA DÜNYA REKORLARI

• Adanalı abim seni protesto ediyorum . S2 de DK&REBELS WOW kuracak bosuna ugrasmayin dedin burada yazmadın🤭 Ben yazım bari VEFA var boşuna gelmesinler heee Adanalı abim burada 😄

VEFA BIRLIKLERI OLARAK WOWU BIZ KURACAZ DIGER BIRLIKLER BOS YERE SERVERE GELMESIN ZAMAN KAYBI YAŞAMASIN ALTINLARINA VE ZAMANLARINA YAZIK8)

bu arada spectre benım mesajımdan alıntı yapmıs uyarı geldı ama engelledıgım ıcın okuyamadım ama kesın gevezelık yapmıstır dıye tahmın edebılıyorum :) herkez engellesın muhattap olmayın bu embesıl ıle:thumbup:

Ϝ ϓ ſ Ϟ

VATAN NE TÜRKİYEDİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN

VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN.!

• VEFA BIRLIKLERI OLARAK WOWU BIZ KURACAZ DIGER BIRLIKLER BOS YERE SERVERE GELMESIN ZAMAN KAYBI YAŞAMASIN ALTINLARINA VE ZAMANLARINA YAZIK8)

bu arada spectre benım mesajımdan alıntı yapmıs uyarı geldı ama engelledıgım ıcın okuyamadım ama kesın gevezelık yapmıstır dıye tahmın edebılıyorum :) herkez engellesın muhattap olmayın bu embesıl ıle:thumbup:

Sayin adana emniyet muduru amirim öyle bir sey olabilirmi ne hadhahdhsjdjwjueue :D

Gelirsem 3.haftayı görebilirsen kafani yine ben ezicem sen rahat ol

ROMA DÜNYA REKORLARI

• vefa birlikleri olarak servere gelecek birliklere basarilar

Post was edited 1 time, last by Regnum: Lütfen diğer kullanıcılara karşı daha saygılı olunuz. ().

• Umarım her oyuncumuzun öncelikle keyif aldığı bir server olur. Rakiplerimize başarılar. Son yılların en iyi serverlerinden birisinde olacağız. Hepimiz için güzel bir tecrübe olacak.

• vefa birlikleri olarak servere gelecek birliklere basarilar arti olarak vefa ekibinden hic kimse bu embesil talhaya cevap vermesin kendi kendine havlasin dursun

ercan ağlaman bittiyse telden engelimi kaldır bi hasbihal edelim senle özlemişsindir

ROMA DÜNYA REKORLARI

• ercan ağlaman bittiyse telden engelimi kaldır bi hasbihal edelim senle özlemişsindir

See you soon, stay waiting ..

Hep Demişimdir;

Biz susalım,asker konuşsun ..

:rep07: Tırpancı / Exclusive Hiper Series

• See you soon, stay waiting ..

ben ercana diyorum 3 sene yıkıp svden postaladığım ahmet cevap yazıyo. akıllısı beni bulmaz,bunun gibiler benden ayrılmaz

ROMA DÜNYA REKORLARI

• ben ercana diyorum 3 sene yıkıp svden postaladığım ahmet cevap yazıyo. akıllısı beni bulmaz,bunun gibiler benden ayrılmaz

sen benim kılımı kesemezsin aslan parçası git birilerine yalvarmaya başla geleyim falan deme bu sefer tek kulaklarını kesmekle bırakmam

Hep Demişimdir;

Biz susalım,asker konuşsun ..

:rep07: Tırpancı / Exclusive Hiper Series