VEFA Birlikleri I Saldırı & Savunma Raporları

• wow köyün olmadan wow destek köylerimize saldırıyorlar demek komik ve acizce. Bundan sonraki serverin rengi ne sana yarar ne bana umurumda da değil.

YARGI BİRLİKLERİ

• Komik olan sizin kendinizi akıllı zannetmeniz. Wowum yok ve almıyorum :) Etrafını da reislerseniz karşılık vereceğim diyorum. Bu kadar :)

RUH HASTALARI

• Komik olan sizin kendinizi akıllı zannetmeniz. Wowum yok ve almıyorum :) Etrafını da reislerseniz karşılık vereceğim diyorum. Bu kadar :)

böyle desene en baştan :D yok siz yaptınız yan yattınız demeye niye gerek duyuyorsun :D şöyle net ol yargı 5/6 gün şunu yaptı bunu etti demene gerek yoktu. güzel oldu güzel :)

Y A R G I

x K A N A K A N | 20 | TR 6

x K A N A K A N | 19 | TR 1

Anatolian Tiger| 14 | COMX

Kafa açıp da boş konuşma

• Wowum yok ve almıyorum :) Etrafını da reislerseniz karşılık vereceğim diyorum. Bu kadar :)

hem ayranın yok, hem faytonla :osd:

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
    ~Parody Account L:osd:L

..servarda gözetlemedik yer bırakmayan KGB Aras..
    #akarwow100

19.4.2021 18:18

Nicholai Hel Aras kardeşime KSK_AYAZ hesabına ve birliğe verdiği büyük emeklerden ötürü teşekkür ederim.

#NorthW.100
    29.05.2020 15:52

Strateji oyununun gereklerini birliği için en iyi şekilde yerine getiren Nicholai Hel e sonsuz teşekkürler.

NORTH W KANATLANDIRIR!

#AnimalsNorth100

23.06.2019 11:42

Tamam konu kapansın burada

Diyalogla olmadı gördük... Kendimizi akıllı sanıyoruz ve restine #rest diyoruz... :)

Mesele oyunda hallolsun herkesten ricam, burada uzamasın, oyunda kim kimden ne alırsa:)

ahh ahh ne kadar konuşsak boş gerçekten ağlancak halinize hala gülüyorsunuz buraya konuşmaya çıkıyorsunuz bütün serverin gözleri önünde rezil oldunuz. bak torquay havluyu attı sizde atın ama benim sözümü dinlemeniz çok hoşuma gidiyor.:)) avangerse destek olun dedim bakıyorum büyük sözü dinliyorsunuz aferin size :) diplomasi ayıp bir şey değil o kadar wowun etrafına köy atmış oyuncularınız var gelin poyraz ekibini destekleyin beraber kuralım wowu :))

• Rhler wow destek köyüme 4 sıralı atmışlar hahahahah

Günaydın hocam :D

Y A R G I

Kafa açıp da boş konuşma

• Sığıntı gibi avg wow'una gitmişler ^^

Bi halt olmaz bu rhden anca wow destek yıkarlar vasıfsızlar ^^

Tavsiye ederim. Avengers wow destek köyleri için :)

Y A R G I

Kafa açıp da boş konuşma

• Tavsiye ederim. Avengers wow destek köyleri için :)

biz hazırlıklara geç başladık rh hazırlığını önceden yapmış neyse geç olsun güç olmasın :)

Herkes böyle olacak az daha sabır ^^

Post was edited 1 time, last by Kapgan ().

• Rhler wow destek köyüme 4 sıralı atmışlar hahahahah

Boşuna REST demediler :asd:

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
    ~Parody Account L:osd:L

..servarda gözetlemedik yer bırakmayan KGB Aras..
    #akarwow100

19.4.2021 18:18

Nicholai Hel Aras kardeşime KSK_AYAZ hesabına ve birliğe verdiği büyük emeklerden ötürü teşekkür ederim.

#NorthW.100
    29.05.2020 15:52

Strateji oyununun gereklerini birliği için en iyi şekilde yerine getiren Nicholai Hel e sonsuz teşekkürler.

NORTH W KANATLANDIRIR!

#AnimalsNorth100

23.06.2019 11:42

• RH birlikleri için bir koli Kızılay Maden suyu bağışlıyorum, doya doya içsinler belki hazmetmeleri kolay olur :D

S4 2017 Osmanlı_Sultanı (AYYILDIZ)

S3 2018 turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019 Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020 Capri (GOODFELLAS)

External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

• Boşuna REST demediler :asd:

Bende de 5 as var....

External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

<3<3Çok accayip Kafa atarım<3<3

• Saldıran ve Savunan arkadaşları tebrik ederim.

Musa arkadaşımız çakılsa da mancınıklarıyla defansı geçip köyde yıkım yapmıştır. Bu sebeple raporu paylaşıp paylaşmamak arasında kararsız kaldık, olurda rahatsız olursanız, tepkinizi belli edebilirsiniz, ben DEX gibi küfür etmem. Hakkınızı helal edin.

4h6zuv.jpg

7llrwt.png

8j8ehm.png

Post was edited 1 time, last by Yetimoglu ().

• bu arkadas ilk bana geldi 100 de 100 gercek oldugunu bildigim halde savunmadim Mimarada saldiri vardi orayi savunmayi tercih ettim sonuc olarak yikim yapti 6 tarla 4 depo aldi cokta onemli degildi akşamına toplandı koy bunu bahane olarak yazmiyorum sonuc olarak opu basarili oldu tebrikler ama bugunki saldırısında ozel olarak ilgilendim kendisiyle daha ancak savunma basar oda olmayan wow koylerine 😂😂