VEFA Birlikleri I Saldırı & Savunma Raporları

• s3 de vefa birliklerinden baska wow kurabilecek birlik si̇zi̇ yikmak zorunda birakmayin 8) bi̇zi̇ yormayin si̇li̇n hesaplari yoksa Can başkanimiz hepinizi tek tek yikar uyarmadi demeyin:saint:8)

Ϝ ϓ ſ Ϟ

VATAN NE TÜRKİYEDİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN

VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN.!

Post was edited 3 times, last by Gorz ().

• Bu arkadaş s2de de aynı seyi yaziyordu. Biraz aceleci sanırım ^^

S2de tutacak gibi dedigi bakalim burda ne gosterecek bize server

Oyunda daha yeniyiz buraya koyacak bir şeyim yok

• Ya koca yürekli kardeşim benim be. Böyle yapa yapa yıkabilir miyiz ne dersin 😀

Benim yerimede regnumun baska bir koyunude yıkabilirsin.

Oyunda daha yeniyiz buraya koyacak bir şeyim yok

• s3 de vefa birliklerinden baska wow kurabilecek birlik si̇zi̇ yikmak zorunda birakmayin 8) bi̇zi̇ yormayin si̇li̇n hesaplari yoksa Can başkanimiz hepinizi tek tek yikar uyarmadi demeyin:saint:8)

Toteme devam abi her yerden saldir 🤭😆

Post was edited 1 time, last by Gorz ().

• Burası biraz sessiz kalmıştı...

( Kesilen Ordularımız da var elbette onları da RH-HED rapor sayfasından görebilirsiniz )

https://hizliresim.com/VD8WoE

Zanaşa Nazdrovia COF!

... яızкıмı νєяєη нü∂α∂ıя кυℓα мιηηєт єуℓємєм ...

57Y6a1.jpg

Özgür günler yakındır aslan Dayım..!!

Baykuştan Pervamız Yok Biz Şahinler Sürüsüyüz. ( Sedat Şahin )

• Burası biraz sessiz kalmıştı...

( Kesilen Ordularımız da var elbette onları da RH-HED rapor sayfasından görebilirsiniz )

kardeş başarılı olduysan opta sen atarsın olamadıysan rakibin atar. ne tür bi kafaya sahipsiniz bi çözemedim :D

ROMA DÜNYA REKORLARI

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

• kardeş başarılı olduysan opta sen atarsın olamadıysan rakibin atar. ne tür bi kafaya sahipsiniz bi çözemedim :D

şimdi sen herkese maydanoz olup ikili münaşakaya girmeyi seviyorsun, yaşam biçimin bu olmuş çünkü...

Yukarı da bak bakalım başarı veya başarısızlık hakkın da bir şey yazılmış mı?

Forumu takip eden insanlar rapor görmek istiyor boş LAF dalaşı değil, parantez içinde de belirttiğim gibi kesilen ordularımız da var onlara da rh-hed grubu altında bakabilirsiniz yazmışım.

https://hizliresim.com/VD8WoE

Zanaşa Nazdrovia COF!

... яızкıмı νєяєη нü∂α∂ıя кυℓα мιηηєт єуℓємєм ...

57Y6a1.jpg

Özgür günler yakındır aslan Dayım..!!

Baykuştan Pervamız Yok Biz Şahinler Sürüsüyüz. ( Sedat Şahin )

• şimdi sen herkese maydanoz olup ikili münaşakaya girmeyi seviyorsun, yaşam biçimin bu olmuş çünkü...

Yukarı da bak bakalım başarı veya başarısızlık hakkın da bir şey yazılmış mı?

Forumu takip eden insanlar rapor görmek istiyor boş LAF dalaşı değil, parantez içinde de belirttiğim gibi kesilen ordularımız da var onlara da rh-hed grubu altında bakabilirsiniz yazmışım.

Atma birader :D basarisiz oldugun raporu niye atiyosun ? Biliyorum basariya acsiniz da biraz kafayi kullanirsaniz basari saglarsiniz kalkipta buraya bos rapor atmana gerek yok :D yasam bicimimi nerden biliyosun hayirdir :D benim oyun tarzimi herkes bilir ozellikle siz. Oyuzden bos yapma

ROMA DÜNYA REKORLARI

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

• kardeş başarılı olduysan opta sen atarsın olamadıysan rakibin atar. ne tür bi kafaya sahipsiniz bi çözemedim :D

16 sırada 5 6 sıra başarılı olmuşlar 10'unda çakılmışlar zaten.Onların da başarısı o kanka niye yargılıyorsun :rolleyes::D