VEFA Birlikleri I Saldırı & Savunma Raporları

• Günaydın arkadaşlar sabaha karşı Rh birliğine yapılan serpme optan bazı raporları bırakıyorum saldırılar 8x2 sıralı şekilde yapılmıştır diğer raporlar geldikçe paylaşırım

• Yapılan oplardan dolayi Vefa birliğini kınıyorum , Vefa vuruyor forumda sayfa kapanıyor 😂

• Artık her sabah heyecan içerisinde, kült dizi tadında raporlarınızı paylaşımlarınızı bekler olduk. :)

Emeğinize sağlık, yık yık bitmiyor multiler ^^

Barış, savaşın olmaması demek değildir... "

• Merhaba serveri dışarıdan takip ediyorum. Sizin kadar canlı ve renkli bir forum görmedim uzun süredir. Başarılar dilerim. Faramirr arkadaşımıza s5'den selamlar :)

• Merhaba serveri dışarıdan takip ediyorum. Sizin kadar canlı ve renkli bir forum görmedim uzun süredir. Başarılar dilerim. Faramirr arkadaşımıza s5'den selamlar :)

Aleyküm selam hocam ileteceğiz. Teşekkürler yorumunuz için.

• Tebrik ederim arkadaşlar güzel iş çıkarmışsınız yine :thumbup:

Y A R G I

x K A N A K A N | 20 | TR 6

x K A N A K A N | 19 | TR 1

Anatolian Tiger| 14 | COMX

Kafa açıp da boş konuşma

• Artık her sabah heyecan içerisinde, kült dizi tadında raporlarınızı paylaşımlarınızı bekler olduk. :)

Emeğinize sağlık, yık yık bitmiyor multiler ^^

Arkadaşlara sorarsan multi yok.hepsi reelden arkadaşları.biz horoz gibi işimize bakıp geçeriz.toparlaması reel arkadaşlardan :P

• Kasap abi, öncelikle tebrikler. Ama herkez koç basmıyorken, siz neden basıyorsunuz? Bu terslikte bir iş var.

2013/14 s4 Provokatör(Ecel Birlikleri Server Şampiyonu)

2014 s2 Provokatör(Ecel Birlikleri Server Şampiyonu)

2020/21 s3 Ür-Ay (Kötü Çocuklar)

2021 s1 KoR_Provokatör (Kingdom of Rhovanion)

• Teşekkürler koç olmazsa komutan hesap sahibine kırbaçla ceza veriyor bizde :))

😱 Bas bas, koç bas.

2013/14 s4 Provokatör(Ecel Birlikleri Server Şampiyonu)

2014 s2 Provokatör(Ecel Birlikleri Server Şampiyonu)

2020/21 s3 Ür-Ay (Kötü Çocuklar)

2021 s1 KoR_Provokatör (Kingdom of Rhovanion)

• rh1 multi rh3 multi birde sansimizi zero ile sx de mi denesek orasida bole bos cikarsa napcaz:))

yan koyden de def basin yan koyden de:))

Post was edited 1 time, last by first_class: first_class tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().