VEFA Birlikleri I Saldırı & Savunma Raporları

• Ben sana söyleyeyim el oğluna inanma, 10 gün önce 25k tokmak 7k toytonu vardı. Var gerisini sen hesap et. Kışla ahırı 15 seviye ve büyükleri çalıştırmıyorsa 30 k tokmağı 8.5k toytonu vardı :D

Bu sıfırlama timini baya kıskandım keşke aktif savaş bölgesinde olsam 😃

BAYKUŞTAN PERVAZIMIZ YOK,BİZ ŞAHİNLER SÜRÜSÜYÜZ...

2012 - X3 - YAYLAA - VIP

2013 - X3 - TANKMEMET - ASİ

2014 - X3 - TANKMEMET-YAYLAA - HZZ & ASİ

2015 - S5 - TANKMEMET - HANEDAN

2016 - S8 - TANKMEMET

2019 - S3 -YAYLAA - SINIR

2020 -S3 - YAYLA&EKOSERVİS- MASERATİ - SINIR&VEFA

• Bunlar bahane değil, bak unforgiven6666 ' ya s4 den saldırıyor. :D

hızı almaya alırızda yolda tahıla bakamayız ondan geri duruyoruz :))

2012 - X3 - YAYLAA - VIP

2016 - S8 - TANKMEMET

• kuzeyce_TR şuana kadar hiçbir zaman sabote etmemiştir zaten, her zaman gelir tebrik eder gider. Bu konuda hakkı yenilmez. Öz eleştiri yapacak olursak Clgnkamil 'in onların sayfasına gidip meteor düştü yazması tahriktir yanlıştır. Kuzeyce_TR ye teşekkür ederiz.

Bencede öyle ama o zaman anlaşma yapalım hiç bir rapordan sonra kimse kimsenin sayfasına yazı yazmasın her yaptığımız yıkımdan sonra gelip bilerek boş bıraktık strateji filan diyorlar

• Bencede öyle ama o zaman anlaşma yapalım hiç bir rapordan sonra kimse kimsenin sayfasına yazı yazmasın her yaptığımız yıkımdan sonra gelip bilerek boş bıraktık strateji filan diyorlar

Varsın onlar yapsın, biz uymayalım onlara. Olmaz mı? :D

• Bencede öyle ama o zaman anlaşma yapalım hiç bir rapordan sonra kimse kimsenin sayfasına yazı yazmasın her yaptığımız yıkımdan sonra gelip bilerek boş bıraktık strateji filan diyorlar

Üstat Rh sayfasına wowlari yıkılınca yazacağız . Onlar bizim wowu alınca yazdı bizde yikinca veya yikilinca yazacağız ozamana kadar sakinligimizi koruyacağız . Sonra bizim sayfa daha fazla diyip biz iyiyiz diyorlar bu sayfadan diledigimizi yazabiliriz ... Emin ol onlar da bizi bu sayfadan izliyor ;)

• xtoros Arkadaş 2 gündür 3 birimden köy reislemeye çalışıyor bu kadar cesaretli olacağını düşünmedik gözü karartıp reis attı haliyle kriz anında atlı def veya yaya def yetiştiremedik roma casusuyla ara yaptık arkadaşa

• Daha adil bi forum için HEP BİRLİKTE ;

2012 - X3 - YAYLAA - VIP

2016 - S8 - TANKMEMET

• xtoros Arkadaş 2 gündür 3 birimden köy reislemeye çalışıyor bu kadar cesaretli olacağını düşünmedik gözü karartıp reis attı haliyle kriz anında atlı def veya yaya def yetiştiremedik roma casusuyla ara yaptık arkadaşa

2 tarafı da tebrik ederim :D

nam-ı diğer "zeppelin"

• Herkes tarafını belli ederse daha güzel bir forum görebiliriz..............

giphy.gif

• Meteor hesabı asker köyü sifirlanmistir def konulmamisti teşekkür ediyoruz giriş raporu aşağıdadır koyun asker bilgisini bizde merak ediyoruz

Öncelikle tebrik ediyorum güzel bir op ve başarılı bir op oldu evet def koymadım ilk kez asker köyüme saldırı geliyordu benim ufak ordu icin ordularınızı riske atmayacaginizi düşündüm şahsen bu nedenle de def konulmasını talep etmedim asker konusuna gelince malesef kışlalarım boş sayılacak sekildeydi 4 5 saatlik küçük ahır ve kışlada askerim vardı tokmak 32500 civarıydı gece tahilsizliktan dolayı 2k civarı tokmagim ölmüştü 11k ya yakın toyton 1400 civarı manco 4 te koç vardı 176 da paladin oda maceradan gelmişti elimde olan 2500 mızrak ve 300 paladinle ara yaptim fakat aralarda 5k 10k şeklinde askeriniz olduğu için sıfırlama kusursuz bir şekilde gerceklesti forma güncel asker ve kışla resimlerini ekliyorum tekrar tebrik ederim

• Öncelikle tebrik ediyorum güzel bir op ve başarılı bir op oldu evet def koymadım ilk kez asker köyüme saldırı geliyordu benim ufak ordu icin ordularınızı riske atmayacaginizi düşündüm şahsen bu nedenle de def konulmasını talep etmedim asker konusuna gelince malesef kışlalarım boş sayılacak sekildeydi 4 5 saatlik küçük ahır ve kışlada askerim vardı tokmak 32500 civarıydı gece tahilsizliktan dolayı 2k civarı tokmagim ölmüştü 11k ya yakın toyton 1400 civarı manco 4 te koç vardı 176 da paladin oda maceradan gelmişti elimde olan 2500 mızrak ve 300 paladinle ara yaptim fakat aralarda 5k 10k şeklinde askeriniz olduğu için sıfırlama kusursuz bir şekilde gerceklesti forma güncel asker ve kışla resimlerini ekliyorum tekrar tebrik ederim

Asker köyüm saldırı aldığında Gittimgittim i bile pxlerin yanına koyduk köyü savunsun diye.orduya yazık olmuş .sizi de tebrik ederim.

• Asker köyüm saldırı aldığında Gittimgittim i bile pxlerin yanına koyduk köyü savunsun diye.orduya yazık olmuş .sizi de tebrik ederim.

Güzel bir savaş verdim, phalanxlar sağ kanadı tuttu druyidlerle birlikte, pret ve lejyonları göbek kısma koydum, sayıca az olan mızrak ve paladinlere ben liderlik ettim. İlk dalgayı güzel püskürttük ama surlarımızda gedik açıldı, ikinci gelen dalgada malesef phalanx ve dru kanadı kırıldı, ordular akın akın içeri girdi. Kahraman ordularımız benim önderliğimde son savunma hattını Taşçıda kurduk. Malesef sayıca az ve çok yorgunduk, nice canlar kollarımda öldü, zor bir gündü köyümüzü kaybettik ama geride kalan dostlarımız sayesinde akşamına yeniden inşa ettik.

#kârdayız

Who is this MF :?: