VEFA Birlikleri I Saldırı & Savunma Raporları

• Asker köyüm saldırı aldığında Gittimgittim i bile pxlerin yanına koyduk köyü savunsun diye.orduya yazık olmuş .sizi de tebrik ederim.

Ben feyk diye düşündüm hocam askerim az diye gelmezler sandım nerden bileyim gerçek yoksa köyü korumaya çalışırdım illaki 😊 bu oyunun kuralı bu yiktigimiz gibi de yikilacagiz diger rakip arkadaşlar veya birlik arkadaşlarım gibi tek mesele doğru karar verip hareket etmekte 👍😉 bu bir oyun Allah can sağlığı versin yıkılır kurulur yıkarız öyle devam edip gider 😁

• Bencede öyle ama o zaman anlaşma yapalım hiç bir rapordan sonra kimse kimsenin sayfasına yazı yazmasın her yaptığımız yıkımdan sonra gelip bilerek boş bıraktık strateji filan diyorlar

Adam doğru söylemiş meteor (yani ben) düştüm 🤣🤣🤣🤣 düşürenleri de tebrik ediyorum daha öncesinde bizde düşürüyorduk bu kez de biz düşelim ben neden köyümün boş olduğunu da açıkladım zaten ve askerimin resmini de koydum strateji diye boş değildi köyüm askerim az diye gelinmeyecegini düşündüğümden dolayı def istemedim burda bi hata varsada şahsıma aitti ve sonucunada ben katlandım 😉

• Adam doğru söylemiş meteor (yani ben) düştüm 🤣🤣🤣🤣 düşürenleri de tebrik ediyorum daha öncesinde bizde düşürüyorduk bu kez de biz düşelim ben neden köyümün boş olduğunu da açıkladım zaten ve askerimin resmini de koydum strateji diye boş değildi köyüm askerim az diye gelinmeyecegini düşündüğümden dolayı def istemedim burda bi hata varsada şahsıma aitti ve sonucunada ben katlandım 😉

Olgun tutumun içinde ayrıca teşekkür ederim dostum oyun sen ve senin gibiler sayesinde hala oynanabilir. Renk katıyorsunuz.

• Olgun tutumun içinde ayrıca teşekkür ederim dostum oyun sen ve senin gibiler sayesinde hala oynanabilir. Renk katıyorsunuz.

Ama gerçeği bu hocam sıfırlandım bunun ötesi berisi yok ki oyundan keyf almaya çalışmak lazim 😉😁

• Adam doğru söylemiş meteor (yani ben) düştüm 🤣🤣🤣🤣 düşürenleri de tebrik ediyorum daha öncesinde bizde düşürüyorduk bu kez de biz düşelim ben neden köyümün boş olduğunu da açıkladım zaten ve askerimin resmini de koydum strateji diye boş değildi köyüm askerim az diye gelinmeyecegini düşündüğümden dolayı def istemedim burda bi hata varsada şahsıma aitti ve sonucunada ben katlandım 😉

Seni kastederek demedim ya genel hejya lafını dedim emeğin için eline sağlık daha çok yıkarsın yıkılırsın oyun bu sonuçta ( ama valla mağdurum beni de yıkın madde isticem birlikten yıkılmadan olmaz diyorlar)

• Seni kastederek demedim ya genel hejya lafını dedim emeğin için eline sağlık daha çok yıkarsın yıkılırsın oyun bu sonuçta ( ama valla mağdurum beni de yıkın madde isticem birlikten yıkılmadan olmaz diyorlar)

54 tane tokmagim var yikmak için yetermi 🤣🤣🤣

• 54 tane tokmagim var yikmak için yetermi 🤣🤣🤣

Köy boş yeter de artar bence çaktırmadan yola çıkar sen ben görmemiş gibi yapıcam gelip yıksınlar vicdansız kısır iliğimizi kuruttu adam 16 tarla 50 vaha idi şimdi 17 tarla 100 vahası oldu çok özendim :))

• Köy boş yeter de artar bence çaktırmadan yola çıkar sen ben görmemiş gibi yapıcam gelip yıksınlar vicdansız kısır iliğimizi kuruttu adam 16 tarla 50 vaha idi şimdi 17 tarla 100 vahası oldu çok özendim :))

Oyyy oyy oyyyyy keşke benim olsaaaa 😁🤣

• Öncelikle tebrik ediyorum güzel bir op ve başarılı bir op oldu evet def koymadım ilk kez asker köyüme saldırı geliyordu benim ufak ordu icin ordularınızı riske atmayacaginizi düşündüm şahsen bu nedenle de def konulmasını talep etmedim asker konusuna gelince malesef kışlalarım boş sayılacak sekildeydi 4 5 saatlik küçük ahır ve kışlada askerim vardı tokmak 32500 civarıydı gece tahilsizliktan dolayı 2k civarı tokmagim ölmüştü 11k ya yakın toyton 1400 civarı manco 4 te koç vardı 176 da paladin oda maceradan gelmişti elimde olan 2500 mızrak ve 300 paladinle ara yaptim fakat aralarda 5k 10k şeklinde askeriniz olduğu için sıfırlama kusursuz bir şekilde gerceklesti forma güncel asker ve kışla resimlerini ekliyorum tekrar tebrik ederim

Yorumun ve emeğin için teşekkürler dostum. Sınır bölgesini iyi tuttunuz. Direncinizden dolayı takdir ediyorum.

• Oyyy oyy oyyyyy keşke benim olsaaaa 😁🤣

Aynısı diyorum heyja bana söz verdi gitti onu yıktı küstüm ona :) ne güzel benim olucaktı :)

Karşılıklı yıkın merkezleri ;)

Bence çok mantıklı :)

Post was edited 1 time, last by Clgnkamil: Clgnkamil tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• 3 harfli mi bu nasıl gelsin hem ben ferrariyi bekliyorum daha Bülent abinin arşivi paylaşacak

hunun evini basmaya gitti heralde uzun zamandır yok

müziklerimizide siliyolar artık adaletın kılıcı FERRARI nerdesinnnnn

Post was edited 1 time, last by YAYLAA: YAYLAA tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• Orome panpa sizin modlar oyunda yenilince 10-12 saat konu kapatıyor :asd:

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
    ~Parody Account L:osd:L

У нас, россиян, есть поговорка: «Не будь ни другом, ни врагом с кем-то, кто не пьет водку»

SOVYETLER BİRLİĞİ BASIN SÖZCÜSÜ @Nicholai Hel

• Orome panpa sizin modlar oyunda yenilince 10-12 saat konu kapatıyor :asd:

Yeni bir Tanzimat Fermanı yayınlanması gerek , Modların yetkileri sınırlandırılmalı liyakate göre moderatör alımları yapılmalı, konu kapamak gibi baskıcı bir eylem yerine üyelerin düşüncelerini özgürce ortaya koyabileceği atmosfer oluşturulmalıdır bu düşünceler ile beraber Moderasyon Ekibinin en kısa sürede Forum-u Hatt-ı Hümâyûnu açıklamalıdır .. aksi takdirde üyeler tarafından hürriyet sloganları yere göğe sığmayacak sonunda forum diye birşey kalmayacaktır vesselam ..

S4 2017 Osmanlı_Sultanı (AYYILDIZ)

S3 2018 turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019 Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020 Capcoy (GOODFELLAS)

• Yeni bir Tanzimat Fermanı yayınlanması gerek , Modların yetkileri sınırlandırılmalı liyakate göre moderatör alımları yapılmalı, konu kapamak gibi baskıcı bir eylem yerine üyelerin düşüncelerini özgürce ortaya koyabileceği atmosfer oluşturulmalıdır bu düşünceler ile beraber Moderasyon Ekibinin en kısa sürede Forum-u Hatt-ı Hümâyûnu açıklamalıdır .. aksi takdirde üyeler tarafından hürriyet sloganları yere göğe sığmayacak sonunda forum diye birşey kalmayacaktır vesselam ..

Önce genç osmanlılar sonra jön Türkler yenilik kaçınılmaz ya Hürriyet ya ölüm

Nazım hikmetin Hürriyet kahramanı Enver paşanın torunuyuz

Rh eziliyor diye forum zevkimizden geri durmayacağız.

Rh'nin gönlü hoş olsun diye sayfa kapatmak nedir

Bizi 19yy sonu Osmanlı meşrutî yönetime götürdünüz resmen

Herşey yasak herşey sürgün Nazım Hikmetin torunları yeniden Hürriyet diye bağıracak

^^^^^^

Güzel mizahlar çıkar buradan :D

• Foruma adalet gelmesini istiyorsanız yapacağınız şey belli... Profil fotoğraflarınızda #Hunİstifa yerine #DelisForumaModeratörOlsun yazmalısınız...

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ