TR Speed Server (3x) Bölgeler ve Birlikler

• KUZEYDOĞU BÖLGESİ (+/+)

SANCAK

D. T.

KARABAĞ

KANİJE

KUZEYBATI BÖLGESİ (-/+)

T.C.

Ç. A. Y

YILDIRIM

EFSANE

GÜNEYBATI BÖLGESİ (-/-)

MOSTAR

İSTANBUL

SANCAK

GÜNEYDOĞU BÖLGESİ (+/-)

LODOS

Birlik ve Bölgenizi ekletmek için görevli moderatör arkadaşlarımızdan herhangi birini etiketleyerek ya da özel sohbet ile ulaşarak belirtebilirsiniz.

Post was edited 14 times, last by HuN ().

• birisi yeni 3x mi dedi 😱 8 sezondur 3x e girmedim inşallah hain karakteri olmayan vs vs. Insanlar vardı onlar yok olmuştur ve şerefli ve karakterli bir oyun oynarız.

Ekibimi çağıracağım gelirlerse bizde varız gelmezlerse gelecek olan 10 15 kişiyle bir ekibe dahil olur sonuna kadar destekleriz.

Ekibine çağıracak olanlar şimdiden söyleyeyim karakter bozukluğu küfür vs vs gibi sorunlarda suçluyu cezalandırmayacaksa o ekip te olmayız

Iyi akşamlar.

• +/- Bölgesine URANYUM BiRLİKLERİ Olarak geliyoruz , Herkese Başarılar Dileriz..

@arasdas  xx_delis  Nicholai Hel  Robin Scherbatsky  Marcus Licinius Crassus

S4 2017 Osmanlı_Sultanı (AYYILDIZ)

S3 2018 turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019 Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020 Capcoy (GOODFELLAS)

• arkadaşlar mesajlarınızı aldım teşekkür ederim ama hakan başkan beni ekibe çağırdı ve hali hazırda olan ve tanıdığım memnun kaldığım bana güvenip görev verdikleri ve bana deger verdiğini hissettiğim yani eski ekibim lodos ' a gireceğiz .

Herkese başarılar dilerim.

LODOS SERT ESER KEMERLERİ BAĞLAYIN 😉

• birisi yeni 3x mi dedi 😱 8 sezondur 3x e girmedim inşallah hain karakteri olmayan vs vs. Insanlar vardı onlar yok olmuştur ve şerefli ve karakterli bir oyun oynarız.

Ekibimi çağıracağım gelirlerse bizde varız gelmezlerse gelecek olan 10 15 kişiyle bir ekibe dahil olur sonuna kadar destekleriz.

Ekibine çağıracak olanlar şimdiden söyleyeyim karakter bozukluğu küfür vs vs gibi sorunlarda suçluyu cezalandırmayacaksa o ekip te olmayız

Iyi akşamlar.

Yıldırım Birliğinde Görmek İsteriz Tabi Sizde Düşünürseniz İletişime Geçebilirsiniz...

The Lords Of Travian

Kelek40

• arkadaşlar mesajlarınızı aldım teşekkür ederim ama hakan başkan beni ekibe çağırdı ve hali hazırda olan ve tanıdığım memnun kaldığım bana güvenip görev verdikleri ve bana deger verdiğini hissettiğim yani eski ekibim lodos ' a gireceğiz .

Herkese başarılar dilerim.

LODOS SERT ESER KEMERLERİ BAĞLAYIN 😉

Bu vatandaş 3x gelecek ekiplerin gruplarına girmek için multi açacak yanına wagnerede almış hey allahım yaaa ne komik durum isteyene numaralarını atayım

2X 3X 5X 10X EU TOURNAMENT

Qr45oR.png">

Post was edited 1 time, last by Tr isyan ().