TR Speed Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları

• 3x Sunucusu yeniden başlıyor!

Sunucu ile ilgili gerekli bilgilere buradan katılımcı birliklerin bölge açıklamalarına buradan erişebilirsiniz.

Bu başlık altında raporlarınızı paylaşabilir, paylaşılan raporları değerlendirebilirsiniz.

Katılımcılara şimdiden başarılar dileriz.

• Sunucu tarihini yazdığımız başlık silinmiş, teşekkürler moderatörler

since 2oo8 / imgham - GNR - KoMuTaN - N'Golo Kanté - Cruciate - Ja qoob
    sakaryaspor-0810107.jpg

• Herkese iyi forumlar

pascal nouma arkadaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Olay tamamen yanlış koordinatta ve yanlış zamanda bulunması ile alakalı şahsi birşey yok :))

• O zaman yenisini eklemek lazım bu rapor eskidi :):D

• Herkes hayvan kesiyoruz zannediyor amma velakin sıcak savaşın içerisindeyiz 😂🤣😁 SATIROGLU bağlamaz rutine selam söyleyin VLADEMIR PUTIN e 8o:D:evil:

• Tekrardan siz sevgili forum ahalisine selamlarımı sunuyorum.

Anarchy isimli hesabın sahibi arkadaşımız MOSTAR birliğindeydi ve birazcık ne dediğini bilmeyen bir arkadaşımızdı.

Aşşağıda kırmızı yuvarlakla belirttiğim yerde bizlere haramlar kılmış ithamlarda bulunmuştu.

Haramına el uzattık ithamlarına da cevap verdik çok şükür :)

Noob sürüsü İSTANBUL birlikleri olarak arkadaşı travian çöplüğüne yolluyoruz.

Ve eklyoruz,

SIRADAKİİİ ;)

• Siradakine az kaldı ya fazla ömrü kalmadı diğerlerinin de 😀😎😎

• Takip etmek için mesaj bırakıyorum, başarılar herkese. Gelibolu17’yi yıkmayın :(

HOLİGAN A.Ş - CAN

eGvNMZ.jpgwsjpqg.png

Avrupa Speed, WW hesabından WW ordusu

ROMA DÜNYA REKORU,GEORGE KARELİAS!

H Z Z

• Bu arkadas garip bi bicimde birlikten cikti uyari ve onerilerimizi dikkate almadi mostar uyesiyken ele gecirilmedi o koy belki yine alirdiniz ama bu kadar basit olmazdi :)

• Bu arkadas garip bi bicimde birlikten cikti uyari ve onerilerimizi dikkate almadi mostar uyesiyken ele gecirilmedi o koy belki yine alirdiniz ama bu kadar basit olmazdi :)

Dostum mesele zaten sizlik değil :) O arkadaşın büyük konuşup sizlere sığınıp daha sonra bişeler bişeler vs vs ....Ama bölge bizim bölgemiz olduğu için zaten kim olsa Reislenmezdi belki fakat yıkılırdı :)

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

İsyankar şarkıcı Bob Marley'in bak benim çok sevdiğim bir sözü var; Ney?

'Bir yıldız gibi kayar giderim hayatından, yapacağın tek şey dilek tutmak olur benim arkamdan...' diyor.

Çok güzel bir sözdeyiş...

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

• Selamlar

Yahya isimli oyuncu arkadaşımıza dönüşüne kilit atılmıştır.

Bu arkadaşta LODOS birliklerinden çıkmış :)

Saldırdığımız adamlar birliklerinden ya atılıyor ya da çıkıyor hadi bakalım hayırlısı.

Dejavu hissediyorum, bakalım sonumuz ne olacak