TR Speed Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları

• oooo müthiiişşş başarı :)) ya siz ne ufak adamlarmışsınız haa :))

eklemişken kesimlerinizi de ekleseydiniz veya hesabın birlik geçmişini ekleseydiniz veya içeriden foto atsaydınız. ne de olsa kendi hesabınızı reislediniz ;)

olayın özünü anlatayım: köyün atıldığı gün, "gece yarısına kadar hesabı bize bırakmazsan seni yıkarız" diyen arkadaşlar, 1k tokmağına kilidi yiyip, yıkacakları hesapta korumanın kalktığı gün 1,5k def görünce araya KARABAG birliğinden bir hesap sokup "istanbullularla kavgalıyız onlarla savaşmak istiyoruz" diyerek köyü devraldılar. hemi de delikanlının bof bof konuşup vermem dediği meblaayı vererek :))

o kadar ucuz numaralar ki gelip burada yıktık ettik yazacak kadar da çocuklarmış :) neyse tr serverlarında acemisiniz, beni tanımıyorsunuz, ama oyunun ilerleyen safhalarında size güzel süprizlerim olacak. bu arada altınla hesap kasıp mafyacılık oynayan çocuklar, altınla oynama devri serverın başındadır, ilerleyen günlerde sizi o paracıklarınız da koruyamaz.

dip: resimde de hesabın size geçiş tarihinden itibaren 2 gün boyunca birliksiz olduğu gayet açık.

• Belki yağma olayına ara vermem lazım:( hep köyde asker yokken denk geliyor😊 yok öyle bedavadan bölge bizim demek bizde varız✌️
    BUYUKGOZ takibe takip😂 Gelibolu17 beni yıkacaklar arasında sen olma üzersin bak beni:)

• Hem parayla hesap satıyorsun, hemde burda gider yapıyorsun :) Gerçekten komiksin...Hem paraları indiregandi yapıyorsun hem hak hukukdan bahsediyorsun...Bayılıyorum size :) Hesabını parayla satan adamlar gelip burda oyunculuktan bahsetmesin...Alsın parasını çekilsin kenara...He yok diosanız haritayı açın hesabımız belli kimseden gizli saklımız yok....Bana hesap sildirten veya satın alabilene 50 tane 1.600 altın veriyorum buda burada kalsın...

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

İsyankar şarkıcı Bob Marley'in bak benim çok sevdiğim bir sözü var; Ney?

'Bir yıldız gibi kayar giderim hayatından, yapacağın tek şey dilek tutmak olur benim arkamdan...' diyor.

Çok güzel bir sözdeyiş...

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

• Hem parayla hesap satıyorsun, hemde burda gider yapıyorsun :) Gerçekten komiksin...Hem paraları indiregandi yapıyorsun hem hak hukukdan bahsediyorsun...Bayılıyorum size :) Hesabını parayla satan adamlar gelip burda oyunculuktan bahsetmesin...Alsın parasını çekilsin kenara...He yok diosanız haritayı açın hesabımız belli kimseden gizli saklımız yok....Bana hesap sildirten veya satın alabilene 50 tane 1.600 altın veriyorum buda burada kalsın...

hele bismillah ne hesap satması daha server açılalı 3-5 gün olmuş bu saatte hesap satıp hesap alacak kadar gözleri dönmüşler varmı cidden 😳

amacımız para kazanmak olsa sana satardık hesabı be kardeş, sen de biliyorsun mevzuuyu ama iyi kıvırıyorsunuz burada :)

hatırlıyorsun dimi, geceye kadar hesabı bana 200tl ye bırakacaksın dediğini, sonra hesabı sana 1 kuruşa bile vermem dedim de araya başka adamlar soktun, hesabı daha pahalıya aldın. neyse siz burada matrixciliğinize devam edin, belki çoluk çocuğa yedirirsiniz palavralarınızı ;)

• Satın aldığın hesabı reislediğin raporu da buraya atmazsın ama ya :D Yanlış mı anladım yoksa? Aydınlatabilir misiniz beni? :D

Burdaki mevzu farklı dostum...Kısacası;

Oyuncu kişisi; bizim wow bölgesine atmış olup köyü, amaçsız şekilde oyunun 2. günü kendisine bölgenin bizim olduğunu hesaba ettiği masrafı karşılayacağımızı, zarar görmemesi için altınlarıda boşa gitmemesi için devir istedik...Yoksa yıkacağımızı emeklerinede yazık olacağını söyledik gayri ihtiyari...Kişi öyle bir fiyat söylediki akıllara zarar...Bizde sen bilirsin gece 12 ye kadar kararını ver dedik....Şahıs da gerekirse tek köy bırakır server sonuna kadar sizi izlerim burdan gibi gibi bişeler söyledi....İstersende iddiaya girelim dedi miktar söyleyerek...Bende dediği miktarın 3 katını söyleyip o köyü alacağımı söyledim...Velhasılkelam hesabı çok değer verdiğim bir arkadaşa satmış :))) Tabi hesap dönüp bana geldi...Yani yıkmak reislemek değil burdaki mesele...

O arkadaşın sarfettiği sözlere ve yaptığı giderlere istinaden paylaşımda bulunduk...Bizde herşey şeffaf :)

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

'Bir yıldız gibi kayar giderim hayatından, yapacağın tek şey dilek tutmak olur benim arkamdan...' diyor.

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

Post was edited 1 time, last by SATIROGLU ().

• Dostum mesele zaten sizlik değil :) O arkadaşın büyük konuşup sizlere sığınıp daha sonra bişeler bişeler vs vs ....Ama bölge bizim bölgemiz olduğu için zaten kim olsa Reislenmezdi belki fakat yıkılırdı :)

ismimiz gecince konusmak istedim sadece merkez konusunu da ogrendigim icin duzenliyorum bu oyunu oyuncular karakterleriyle oynar ortada yanlis bi durum yok tebrikler sizin o koyu alabileceginizi soyledigim zaman dinlenmedik en guzeli tek koy birakmak olurdu bolge geregi guzel bir köy :) tekrardan iyi oyunlar

• Burdaki mevzu farklı dostum...Kısacası;

Oyuncu kişisi; bizim wow bölgesine atmış olup köyü, amaçsız şekilde oyunun 2. günü kendisine bölgenin bizim olduğunu hesaba ettiği masrafı karşılayacağımızı, zarar görmemesi için altınlarıda boşa gitmemesi için devir istedik...Yoksa yıkacağımızı emeklerinede yazık olacağını söyledik gayri ihtiyari...Kişi öyle bir fiyat söylediki akıllara zarar...Bizde sen bilirsin gece 12 ye kadar kararını ver dedik....Şahıs da gerekirse tek köy bırakır server sonuna kadar sizi izlerim burdan gibi gibi bişeler söyledi....İstersende iddiaya girelim dedi miktar söyleyerek...Bende dediği miktarın 3 katını söyleyip o köyü alacağımı söyledim...Velhasılkelam hesabı çok değer verdiğim bir arkadaşa satmış :))) Tabi hesap dönüp bana geldi...Yani yıkmak reislemek değil burdaki mesele...

O arkadaşın sarfettiği sözlere ve yaptığı giderlere istinaden paylaşımda bulunduk...Bizde herşey şeffaf :)

Anlamadıysam düzeltin lütfen, iki tarafın uzlaşması sonucunda hesap devir alınmış. Devir alınan hesap reislenmiş ve bu rapor foruma atılmış. Aranızdaki durum ne beni ne de forumu alakadar etmez bence. Rapor, parayla satın alınan bir rapor. Bizi bu kısmı ilgilendiriyor. Söylemiştim ama tekrar söyleyeyim. Satın aldığın hesabı reislediğin raporu da foruma atmazsın ya :D

• Anlamadıysam düzeltin lütfen, iki tarafın uzlaşması sonucunda hesap devir alınmış. Devir alınan hesap reislenmiş ve bu rapor foruma atılmış. Aranızdaki durum ne beni ne de forumu alakadar etmez bence. Rapor, parayla satın alınan bir rapor. Bizi bu kısmı ilgilendiriyor. Söylemiştim ama tekrar söyleyeyim. Satın aldığın hesabı reislediğin raporu da foruma atmazsın ya :D

Hoşuna gitmediyse bakmassın kardeşim...Sana özel mesaj atıpta gel bak foruma ne attık mı dedik?

Burası rapor sayfası...Farklı birşey mi paylaştık?

Laf olsun diye muhabbet de yapılmamalı o zaman senin yaptığın gibi...Burası rapor bölümü....

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

• Hoşuna gitmediyse bakmassın kardeşim...Sana özel mesaj atıpta gel bak foruma ne attık mı dedik?

Burası rapor sayfası...Farklı birşey mi paylaştık?

Laf olsun diye muhabbet de yapılmamalı o zaman senin yaptığın gibi...Burası rapor bölümü....

Bu oyun muhabbetiyle güzel, hoşuma gitmediğini belirtiyorum açık açık zaten. Forumda ne zamandır fikrini söylemek yanlış bir şey oldu? Yoksa size karşı mı öyle sadece? Ben de sana, “Aa bak bu raporu hiç beğenmedim, forumda bu durumu dile getirtim. Git çabuk oku.” demedim. Beğenmiyorsan okumayabilirsin yazdıklarımı :)

Dip: Rapor bölümüne gerçek raporlar atılır, satın alınan hesapların raporları değil :D

• Bu oyun muhabbetiyle güzel, hoşuma gitmediğini belirtiyorum açık açık zaten. Forumda ne zamandır fikrini söylemek yanlış bir şey oldu? Yoksa size karşı mı öyle sadece? Ben de sana, “aa bak bu raporu hiç beğenmedim, forumda bu durumu dile getirtim. Git çabuk oku.” demedim. Beğenmiyorsan okumayabilirsin yazdıklarımı :)

Dip: Rapor bölümüne gerçek raporlar atılır, satın alınan hesapların raporları değil :D

Tamam Kral sen gerçek atarsın bizde görürüz...Beni editleyerek cevap veriyorsun onunda farkında değilsin heralde...Anlatılanı anlamıyorsun bari yazılanı oku...Olmadı bir daha oku...Hesabı satın alıpta reisleyip buraya rapor atılmadı...Kişi profilinde paylaştığımız resimdede görüldüğü gibi hesabı devretmeyeceğini söyleyip birliğimiz adına atar-gider yaptı...Bizde hani ne oldu??? Kısasa kısasında raporu ve yazıyı paylaştık....

Ne kadar düzgün ve sakin şekilde açıklıyorum...Uzatmayalım istersen :)

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

• Tamam Kral sen gerçek atarsın bizde görürüz...Anlatılanı anlamıyorsun bari yazılanı oku...Olmadı bir daha oku...Hesabı satın alıpta reisleyip buraya rapor atılmadı...Kişi profilinde paylaştığımız resimdede görüldüğü gibi hesabı devretmeyeceğini söyleyip birliğimiz adına atar-gider yaptı...Bizde hani ne oldu??? Kısasa kısasında raporu ve yazıyı paylaştık....

Ne kadar düzgün ve sakin şekilde açıklıyorum...Uzatmayalım istersen :)

Yanlışım varsa düzelt lütfen, arkadaş hesabı İSTANBUL birliklerine devretmeyeceğini belirtmiş. Tek köy kalırım, köyü yinede size vermem demiş. Sizler KARBAG birliğindeki arkadaşlarınız aracılığı ile hesabı devralmışsınız. Sonra İSTANBUL birliğinde bulunan kendi hesabınızdan reislemişsiniz. Şimdi gövde gösterisinde bulunuyorsunuz. Bu durum hoşuma gitmedi ve bunu belirttim. Dediğin gibi, uzatmanın pek bir anlamı yok ama forumda istediğim gibi fikirlerimi dile getirebilirim. Bu konuda anlaşalım. :)

• Güzel hikayeymiş, sende hazımsızlık yarattığımız için kusura bakma bir soda iç :)

Kaybettiğin köyün surlarından bakarken altta ''Beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar'' adlı parça ile bir sigara yak.

Düzeltme: Cevaplamışlar zaten :)

Serverin son günlerini bekle. herşey belli olduktan sonra İstanbul birliklerinden birkaç hesaba mançolu yıkım yaparsın belki.

Yanlışım varsa düzelt lütfen, arkadaş hesabı İSTANBUL birliklerine devretmeyeceğini belirtmiş. Tek köy kalırım, köyü yinede size vermem demiş. Sizler KARBAG birliğindeki arkadaşlarınız aracılığı ile hesabı devralmışsınız. Sonra İSTANBUL birliğinde bulunan kendi hesabınızdan reislemişsiniz. Şimdi gövde gösterisinde bulunuyorsunuz. Bu durum hoşuma gitmedi ve bunu belirttim. Dediğin gibi, uzatmanın pek bir anlamı yok ama forumda istediğim gibi fikirlerimi dile getirebilirim. Bu konuda anlaşalım. :)

Can bir sal be kardeşim Serdar abiyi salarım bak üzerine :)))

Konu efelenmeyeceksin büyük konuşmayacaksın atarlanmayacaksındı. Kırmızı halka içinde yazılan yazılara verilen bir cevaptı.

Adam hesabı başkasına satmış Satıroğlununda yıkmasına gerek kalmamış istenildiğinde gayette kolay yıkılacak bir hesaptı :)

Bu kadar uzatmanın bir anlamı yok paylaşılan bir rapor olarak değilde verilen bir ağız payı olarak düşün yani.

Efelenen atarlanan ama kötü niyetle başkasına satılan bir hesabı alıp sözlerini yedirttik. Bence bu da paylaşılmaya değer birşeydi. (ayrıca senin düşüncelerine de saygı duyuyorum. Dediğin gibi bir olay olsa özellikle ben paylaşmazdım zaten)

''Fosso olmayın''

Union Trakya

Oynadığım şahane birlikler.

TESTERE 3x , DUVAR 5x , ISTANBUL comx 3x

Post was edited 2 times, last by electra33 ().

• Güzel hikayeymiş, sende hazımsızlık yarattığımız için kusura bakma bir soda iç :)

Kaybettiğin köyün surlarından bakarken altta ''Beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar'' adlı parça ile bir sigara yak.

Düzeltme: Cevaplamışlar zaten :)

Serverin son günlerini bekle. herşey belli olduktan sonra İstanbul birliklerinden birkaç hesaba mançolu yıkım yaparsın belki.

haklısınız, ben 2 gün önce 1k tokmağınıza kilit attım, sonra 15 tarlalımı merkez yaptım, 1,5k def indirdim, arkadaşlara da manco bastırmaya başladım (ilk köyü yıktırmak için). maksat, keyfine o koordinatta köyü tek bırakmak.

sonra düşündüm ki "adamlar kral". fena racon kesiyorlar.

hemen birlikten çıktım. defleri geri saldım. bu sabahta merkezi değiştirdim. sonra köyümü reislediniz :))

oldu mu hikaye?? sizin hikayenize paralel oldu bu sefer hee ne dersin??

aman diyim can, adamlar fena, yoksa gelir senin merkezini de reislerler bak :))

neyse ben kaçar, size son tavsiyem, buradaki arkadaşlar için güzel raporlar paylaşın, fazla boş yapmayın, forum ahalisinin kafasını şişirmeyin ;)

• Burası rapor sayfası değil mi diyip kendi casuslarımı kesip rapor atacağım.

var bir hayalimiz

:D

Serdar abimize sevgiler :)

Ben olayı dışarıdan yorumladım sadece, dediğiniz gibi uzatmanın pek bir anlamı yok ama fikirlerimi belirtmemde de bir sakınca yok. O konuda anlaştıysak ben kaçıyorum. :D

Keyifli oyunlar