TR Speed Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları

• Hocam emeğine ve multinin hammaddesine sağlık iyi manço basmışsın da noldu senin koçlar, çobanı mı kayıplara karıştı.
    seviye 9 dan tarla yıkılmış birlikçe ham gönderilir 100 altına 1 saate basılır esasında. Geriye düşürmekten kastın 1 saat hadi bilemedin 3-5 saat ise. Haklısın geriye düştü hesap :):)

Bu arada multi köylerin artık senin köylerin olmasın , kılıç hakkı bizim hakkımız olsun ne dersin :)

Şakası bir yana güzel manço basılmış ancak koçsuz gelmemeliydin.

İyi oyunlar dilerim

• Bu hırs bu sinir neye hacım rapor paylaştınız eksik paylaşmışsınız dedim ekledim ama sen şimdiden sinirlendiysen işimiz zor 😄 dikkat ettiysem tebrik ettim yüzünüze vura vura yıktık ezdik geçtik demedik

neyse fazla forum tartışmasını sevmem

ekibiniz de sevdiğim saydığım hesaplar var burdan selamlar kendilerine ✋ onlar kendilerini biliyorlar

• Bu hırs bu sinir neye hacım rapor paylaştınız eksik paylaşmışsınız dedim ekledim ama sen şimdiden sinirlendiysen işimiz zor 😄 dikkat ettiysem tebrik ettim yüzünüze vura vura yıktık ezdik geçtik demedik

ekibiniz de sevdiğim saydığım hesaplar var burdan selamlar kendilerine ✋ onlar kendilerini biliyorlar

Herhangi bir hirs sinir yok:!::!:

İnsanlari manüpile etmeyi bile beceremiyorsunki beni sinirlendiresin :) sen bence kendine derdine yanmalisin 5 gunde butun birlik ile bastiginiz ve 3 birimdeki köyü yikamadin. ezmek dedigin buysa buyur hergun gel.. ayrica kestiginiz 3 4 k def neden top 10 da yok en cokta onun meraki icerisindeyim 8)8)

• Buralar hep çapulcu dolmuş taşmış 3x eski kalitesi bitmiş gerçi benim olduğum heryerde kalite vardır unutmayın sucuk at etinden yapılır

• Herhangi bir hirs sinir yok:!::!:

İnsanlari manüpile etmeyi bile beceremiyorsunki beni sinirlendiresin :) sen bence kendine derdine yanmalisin 5 gunde butun birlik ile bastiginiz ve 3 birimdeki köyü yikamadin. ezmek dedigin buysa buyur hergun gel.. ayrica kestiginiz 3 4 k def neden top 10 da yok en cokta onun meraki icerisindeyim 8)8)

Öyle deme kalbimi kırıyorsun Angaralı ları severim 😊

Mardinliiii ..!! Senin iki üç sv önce iki birliğini sildik yine akıllanmamışsın. 10 kişi kalmıştınız. Sonra senin hesaplar başka birliklere geçmişti. Hatırlarsın belki. Hatırlamadıysan merak etme aynı son seni bekliyor gibi. Çok göze batıyorsun. Etmağğğğ :)

x3 2014 ıYı, 2015 STeeL, 2016 TAHRİP, 2017 GÖKTÜRK, 2018 ıYı, 2018 TESTERE

2019 x5 ŞAMPİYONU ıYı

2020 Baltics x3 OLIALIA

• Mardinliiii ..!! Senin iki üç sv önce iki birliğini sildik yine akıllanmamışsın. 10 kişi kalmıştınız. Sonra senin hesaplar başka birliklere geçmişti. Hatırlarsın belki. Hatırlamadıysan merak etme aynı son seni bekliyor gibi. Çok göze batıyorsun. Etmağğğğ :)

İki mi üç mü olduğundan bile emin değilsin gelip burda atıp tutma Raporunu göster boş boğazlık etmek sana birşey kazandırmaz

Seni tanımıyorum bile bu kadar heyecanlı olduğuna göre Acın var bilseydik bu kadar üzmezdik seni. İsmini yaz da not alayım bizimkiler seni es geçsin bu server 😜

• İki mi üç mü olduğundan bile emin değilsin gelip burda atıp tutma Raporunu göster boş boğazlık etmek sana birşey kazandırmaz

Seni tanımıyorum bile bu kadar heyecanlı olduğuna göre Acın var bilseydik bu kadar üzmezdik seni. İsmini yaz da not alayım bizimkiler seni es geçsin bu server 😜

Birçok server oynuyoruz. Her server için yıktıklarımızı veya yağma köyü yaptıklarımızı not tutsak oooo işimiz var demektir..

Asıl senin acın varmış demek ki de başarılı olamadığın, sözde başarının arkasına sığınarak yalan cümlelerle göz boyama çabasına girmişsin.

Oynadığınız svlerde wowa vurduğunuz adam akıllı ordu yok, başarınız yok ama oyunun kralı siz oluyor, bizim isimlerimizi kenara not alıyorsunuz sözde :D

2019 x5 ŞAMPİYONU ıYı

2020 Baltics x3 OLIALIA

• 10-12 Tarla Sıfırlanmıştır amacımız köyü sıfırlamak değil Serverin 5.Günün de çıkardığımız asker ve mancınıkla beklenmedik zaman da doğru zaman da Hesabın gelişimini durdurmak ve hesabı geriye atmak ve bunu başardığımızı düşünüyorum

Saldırılar arasın da yaklaşık 3-4 k def 10-15 kahraman kesilmiş olup 12 Tarla sıfırlanmıştır.

savunan ekibi tebrik ederim bastığımız asker ve yıkımlar içinde ekibimi de tebrik ederim

Elinize saglık def gelmişler ama delmişiniz

• Belki yağma olayına ara vermem lazım:( hep köyde asker yokken denk geliyor😊 yok öyle bedavadan bölge bizim demek bizde varız✌️
    BUYUKGOZ takibe takip😂 Gelibolu17 beni yıkacaklar arasında sen olma üzersin bak beni:)

ya ben çiftçilik yapıcam hakan a yağma köyü olcam inş ne opu 🤣 opun o su için bile istek yok valla ben haber ederim tatile alırız senin köyü😂

hala öğrenemediler mi gelibolunun geçilemeyeceğini ^^

Ben şeyetmeyin yaw yıkılcaz sonra aaa🤣

Mardinliiii ..!! Senin iki üç sv önce iki birliğini sildik yine akıllanmamışsın. 10 kişi kalmıştınız. Sonra senin hesaplar başka birliklere geçmişti. Hatırlarsın belki. Hatırlamadıysan merak etme aynı son seni bekliyor gibi. Çok göze batıyorsun.

atilla yapıştır bro 🤣

• ya ben çiftçilik yapıcam hakan a yağma köyü olcam inş ne opu 🤣 opun o su için bile istek yok valla ben haber ederim tatile alırız senin köyü😂

atilla yapıştır bro 🤣

Eyvallahh abim. Farklı yerlere düştük. Ayrı kaldık.. :D

2019 x5 ŞAMPİYONU ıYı

2020 Baltics x3 OLIALIA

• ya ben çiftçilik yapıcam hakan a yağma köyü olcam inş ne opu 🤣 opun o su için bile istek yok valla ben haber ederim tatile alırız senin köyü😂

yok yahu ne tatili ben sana söylerim tezgahı kurunca yıktırırız size yakın köyümü sen ince ince işlersin zaten alanın elinde kalır ben içten yıkmaya başladım 🤣

• yok yahu ne tatili ben sana söylerim tezgahı kurunca yıktırırız size yakın köyümü sen ince ince işlersin zaten alanın elinde kalır ben içten yıkmaya başladım 🤣

İçini sığınak doldurup hayal yıkma lütfen🤣

• tamam haber vericem ben sana :)

Ama foruma atma o resmî burada görmeye yüreğim dayanmaz 😂

hesap adını değiştirirsin yaw o zaman kümse anlamıyo 😂😂 yapıyo millet yani geçen sezon gördük bunları😁

• hesap adını değiştirirsin yaw o zaman kümse anlamıyo 😂😂 yapıyo millet yani geçen sezon gördük bunları😁

yok daha neler😁 eğlenmeye geldim yıkılmak yıkmak zerre umrumda değil final elemeleri bitti bi boşluk oldu final başlayana kadar boş durmayalım diye geldim eğleniyorum adım değişmez öyle kötü huylarım yok çok şükür :)

Neyse rapor dışına çıkmayalım millet sövecek az kaldı iyice Whatsap grubuna döndü buralar hadi iyi eğlenceler iyi oyunlar ✌️