REST Birlikleri Saldırı & Savunma Raporları

• güzel kesim neden cok nadir geliyor raporlar - + da dönen olayları merak ediyoruz :D bizi raporsuz birakmayın

Birsey olduğu yok ne olabilir ki birbirlerine saldırıp durular işte kafasına göre bireysel oynayan hesaplar birşeyler yapar wow saldırı yapar vs wow felan çıkmaz zaten bölgeden 😁🤣

Alttan aldık yeteri kadar artık herkes ederi kadar

• Birsey olduğu yok ne olabilir ki birbirlerine saldırıp durular işte kafasına göre bireysel oynayan hesaplar birşeyler yapar wow saldırı yapar vs wow felan çıkmaz zaten bölgeden 😁🤣

o kadar mı içler acısı :D restin içinde gene elit sayılabilecek oyuncular var diyebiliriz.

• Birliği satan kimmiş bende öğreneyim.

hemen bildiriyim dostum 2 isim mesala.

HaRTiGaN PUSU da iken size geçti oyunun 10.günü

aynı şekilde Polat6161 isimli oyuncu PUSUDAN geçen hafta REST D birliklerine geçti.

yani biz + - de oynuyoruz ama - + ile de baglantılarımız var bu arkadaşları not ediyoruz :)

• hemen bildiriyim dostum 2 isim mesala.

HaRTiGaN PUSU da iken size geçti oyunun 10.günü

aynı şekilde Polat6161 isimli oyuncu PUSUDAN geçen hafta REST D birliklerine geçti.

yani biz + - de oynuyoruz ama - + ile de baglantılarımız var bu arkadaşları not ediyoruz :)

Ne güzel işte gettertools kullanmayı biliyorum dostum sen düşünme bu kadar oynamak isteyen pusu oyuncusu da birliğimiz de yer bulabilir istersen sanada teklif atabilirim .

• Ne güzel işte gettertools kullanmayı biliyorum dostum sen düşünme bu kadar oynamak isteyen pusu oyuncusu da birliğimiz de yer bulabilir istersen sanada teklif atabilirim .

ahahahaahha ulan ne adamsın ortak :D

• Yapmayın böyle şeyler ilk günlerden oyundan soğutucaksınız ondan sonra küsücekler :)

Uslu Bir Çocuk Olursan Şirinleri Bile Görebilirsin...

• eşim ve ben bu oyunu yıllardır oynuyoruz. açıkcası bu tip köy isimleri @rest birliğine yakışmıyor keza yönetimi buna musade ediyorsa demekki onalrda bu tip yanlış düşüncelerin içerisindeler..

• eşim ve ben bu oyunu yıllardır oynuyoruz. açıkcası bu tip köy isimleri @rest birliğine yakışmıyor keza yönetimi buna musade ediyorsa demekki onalrda bu tip yanlış düşüncelerin içerisindeler..

Herşeyi ona mı yorumluyorsunuz ordudan bahsediyor belki ben rakiptede görsem aklıma gelmezdi o şekil bir mana başta hepsini geçtim oyuncu bilgilendirecegim bu konuda .....

• Herşeyi ona mı yorumluyorsunuz ordudan bahsediyor belki ben rakiptede görsem aklıma gelmezdi o şekil bir mana başta hepsini geçtim oyuncu bilgilendirecegim bu konuda .....

Tabikide savunacak cümlen yok boş atıyorsun.saçmalamayı bırakta gerekeni yapın. herşey den önce edep

• Tabikide savunacak cümlen yok boş atıyorsun.saçmalamayı bırakta gerekeni yapın. herşey den önce edep

edebi ahlakı sizden mi öğrenicez ?

Her oyuncunun kendi köyü kendi düşüncesi kimseye müdahale edemeyiz rica da bulunur geçeriz Adem yalnız değildir ;)

Post was edited 1 time, last by Gorz ().

• Tabikide savunacak cümlen yok boş atıyorsun.saçmalamayı bırakta gerekeni yapın. herşey den önce edep

Bana bak kendine gel kaybol surdan kimsin necisin bilmem konuşma millete gelip burda ağlamaya mi geliyorsun foruma herşey için oynadığın oyun yani multihunter git yaz bana ne yazıyorsun

Adam köy ismi koymuş gelmiş bize yazıyor ulan kaç senedir oynuyorum böyle bir şikayet ilk defa geliyor siz her zarar gordugunuzde böyle aglayacaksaniz oynamayalim bu oyunu

Post was edited 1 time, last by HuN ().

• bu arada pusu birlikleri genel başkanı yıkılmış 🤫 raporları gelicek müsait zamanda bir toparlayalım