REST Birlikleri Saldırı & Savunma Raporları

• Bana bak kendine gel kaybol surdan kimsin necisin bilmem konuşma millete gelip burda ağlamaya mi geliyorsun foruma herşey için oynadığın oyun yani multihunter git yaz bana ne yazıyorsun

Adam köy ismi koymuş gelmiş bize yazıyor ulan kaç senedir oynuyorum böyle bir şikayet ilk defa geliyor siz her zarar gordugunuzde böyle aglayacaksaniz oynamayalim bu oyunu

Türkün kültüründe ailevi maneviyat diye bir kavram var görüyorum ki bu hakaretlerin o maneviyatın sende de olmadığını gösteriyor. Sakin ol aslan parçası oyuncunuz düzeltmiş köy isimlerini bu kadar basitti oysa neden gerildin anlamadım.

Post was edited 1 time, last by HuN: Alıntı ().

• Türkün kültüründe ailevi maneviyat diye bir kavram var görüyorum ki bu hakaretlerin o maneviyatın sende de olmadığını gösteriyor. Sakin ol aslan parçası oyuncunuz düzeltmiş köy isimlerini bu kadar basitti oysa neden gerildin anlamadım.

Gidip multihuntere mesaj at bana ne yazıyorsun zoruna giden birşey varsa saçma sapan konuşmak için yazıyorsunuz şuraya ailene vs bir hakaret söz konusu değil vs adam köy isminide ben mi beliryorum herşeyde bir neden aramaya lüzum yok alt tarafı oynadığın oyun

Alttan aldık yeteri kadar artık herkes ederi kadar

• Gidip multihuntere mesaj at bana ne yazıyorsun zoruna giden birşey varsa saçma sapan konuşmak için yazıyorsunuz şuraya ailene vs bir hakaret söz konusu değil vs adam köy isminide ben mi beliryorum herşeyde bir neden aramaya lüzum yok alt tarafı oynadığın oyun

Multihunter a yazdık ve burdan da paylaştığın rapor için sana söledim niye uzatıyorsun ki değişmiş isimler konu kapandı gitti.

• Rest başkanından pusu başkanına köyde tarla depo vs hiç birşey kalmamıştır sıralı saldırı 💰

• Rest başkanından pusu başkanına köyde tarla depo vs hiç birşey kalmamıştır sıralı saldırı 💰

Bir piraziz sözü vardır '' Benim olduğum serverda yıkılmıcak hiçbir hesap yoktur'' Hakkını vermiş maltada :D

• edebi ahlakı sizden mi öğrenicez ?

Her oyuncunun kendi köyü kendi düşüncesi kimseye müdahale edemeyiz rica da bulunur geçeriz Adem yalnız değildir ;)

edepsizlik varsa ortada bizden öğreneceksiniz tabiki zorunuza gitmesin terbiye dersi almak.

• edepsizlik varsa ortada bizden öğreneceksiniz tabiki zorunuza gitmesin terbiye dersi almak.

Saçma sapan yazıyorlar helen yav alt tarafı Travian oynuyorlar kendilerini mars ta görüyorlar sanki 😁 oyna oyununu bak işine düşündükleri şeye bak köy ismi o bu şu

• Tebrikler arkadaşlar güzel raporlar :)

Akılla İşimizi Bitirdik Şimdi Can Sıkıntımızı Evcilleştiriyoruz !!!

b94pad.png

• edepsizlik varsa ortada bizden öğreneceksiniz tabiki zorunuza gitmesin terbiye dersi almak.

Hayırdır senin nerde kuyruğuna bastıkta böyle sesin gür çıkıyor :)

Uslu Bir Çocuk Olursan Şirinleri Bile Görebilirsin...

• 8 sıralı x10 manço olmak üzere toplamda 80 manço kesilmiştir. Uyuyan KURT Muharrem abiyi uyandırdığınız için teşekkürler :)

• Elinize sağlık Adem birileri sanki şey diyordu pusu daha agrasif diye o arkadaşı buraya davet edermisin yeni başlıyoruz ...

Uslu Bir Çocuk Olursan Şirinleri Bile Görebilirsin...

• Elinize sağlık Adem birileri sanki şey diyordu pusu daha agrasif diye o arkadaşı buraya davet edermisin yeni başlıyoruz ...

Ordu da daha vurmadık ki abi bölgeye inşallah bu hafta biraz ordu atmaya başlarız hayırlısı ile güzel raporlar elime gelmeye başladı onlarida atarız lakin benim tarzım ve ringim değil 🤫 ben ordu cikarsam oturup 10 birlik diğer bölgeler ortak def atar 😁

• Türkün kültüründe ailevi maneviyat diye bir kavram var görüyorum ki bu hakaretlerin o maneviyatın sende de olmadığını gösteriyor. Sakin ol aslan parçası oyuncunuz düzeltmiş köy isimlerini bu kadar basitti oysa neden gerildin anlamadım.

edepsizlik varsa ortada bizden öğreneceksiniz tabiki zorunuza gitmesin terbiye dersi almak.

Ahahahaha çok eğlenceli ya, Tr vatandaşının kendi işine bakmasının bu kadar zor olmadığını öğrenmesi neden bu kadar zor acaba...

Birlikle de, kişilerle de alakam yok. Forumu gezerken denk geldim yazıyorum. Kültürün, ailen, maneviyatın, inancın, ideolojinin ne olduğu tamamen seni ilgilendirir. Başkalarına laf anlatmaya çalışan insanlarda nedense bunların tam tersi bastırılmış kişilik olarak ortaya çıkıyor. Karşıdan bir cevap gelince, tam tersi efelik taslamaya başlıyor bizden öğreneceksin vs üstten bakmanın bir tık gizlenmişi.

Adamın mizacı budur, hele ki bizim ülkemizde bel altı veya göndermeli kalıpların çok olduğunu, insanların bunu mizaha döktüğüne hiç denk gelmemiş arkadaş. Hoşlanmayabilirsin, bu adamlarla muhatap olmayabilirsin mesela?

Kişinin kendi köyüdür. Kendi ismidir. Sana göre hoş değildir bu ayrı. Ama o bundan zevk alıyordur. Hoşlanmayıp bu tepkinizi "hiç beğenmedim, keşke biraz daha saygılı olsa" diyip geçmekle (Ki bunu ona söylemene bile gerek yok kendi kendine diyip geçmen yeterli), size saygıyı biz öğreteceğiz demenin tek farkı biri açık açık gönderme yaparken diğeri karşıyı ezerek aşağılayarak gönderme yapmaya çalışmasıdır. O kadar sorun içindeki hayatlarımız arasında buna takılmak yerine ciddi problemlere odaklanın daha iyi olur :D

Sorun mu görüyorsun? Şikayet edersin, bir şey varsa orda cezasını çeker o kişi. Gerisi boş laftan başka bir şey değildir burada kimse, birbirinin forum mesajı ile değişmeyecek.

• Önceki yazım birine ithafen değil yanlış anlaşılmasın, genel gözlemim ve bu gözleme sitemim. Bunu hayatımızın her noktasında ve forumun her sayfasında, farklı ekipler arasında değişik atışmalar kıvamında görebilirsiniz. Çeşitleri çok fazla, fark etmiyor :)

• Önceki yazım birine ithafen değil yanlış anlaşılmasın, genel gözlemim ve bu gözleme sitemim. Bunu hayatımızın her noktasında ve forumun her sayfasında, farklı ekipler arasında değişik atışmalar kıvamında görebilirsiniz. Çeşitleri çok fazla, fark etmiyor :)

İtirazım var bu zalim kadere

İtirazım var bu sonsuz kedere

Feleğin cilvesine hayatın sillesine

Dertlerin cümlesine itirazım var…

- drakburak

7BGva5.jpg

s3 - CanOzcan50 (RH)

s6 - By Can ÖZCAN (AYAZ)