REST Birlikleri Saldırı & Savunma Raporları

• Tebrikler KC de ordu bitmiyor keskes bitmedi

10-20k artik neyse basip vuruyoruz. Aktif savasdan biraz kurtulabilsek 1-2 güzel ordu cikacak ama hayirlisi bakalim.

2013/14 s4 Provokatör(Ecel Birlikleri Server Şampiyonu)

2014 s2 Provokatör(Ecel Birlikleri Server Şampiyonu)

2020/21 s3 Ür-Ay (Kötü Çocuklar)

2021 s1 KoR_Provokatör (Kingdom of Rhovanion)

• tılsım denemesi büyük cesaret tebrikler dostum

Kimler ile oyun oynuruz silicem hesabı gidicem en son :) s6 felan gitseydiler bari oynamaya S3 gelmişler bu kç ler

Alttan aldık yeteri kadar artık herkes ederi kadar

• Çakarım demiştim 500 nufuslu köyde inanmadılar gene geldi çakıldılar Neyse Sıradaki :) 8x 1200 manco kesildi Saldıran arkadaşı tebrik ederiz.

Post was edited 1 time, last by ANDA. ().

• Size 3 ordu vereyim mi çorbada tuzumuz olsun 8o

Kasap kardeşim günaydın kolay gelsin varsa bi iki wow daha kessene alalım bu arada emlak işleri nasıl? Bu aralar wow talebi çok sanırım listeye benim adimi da yaz benimde bo wowum olsun ya 🥺 benim asker köyünü uçurdunuz diye wow vermiyorlar bana sen emlak işinin piri oldun halledersin bence 😁

• Kasap kardeşim günaydın kolay gelsin varsa bi iki wow daha kessene alalım bu arada emlak işleri nasıl? Bu aralar wow talebi çok sanırım listeye benim adimi da yaz benimde bo wowum olsun ya 🥺 benim asker köyünü uçurdunuz diye wow vermiyorlar bana sen emlak işinin piri oldun halledersin bence 😁

Bi yerden tanıom seni burdadamı uçtu köy reis :) yanlış safta oluosun hep. Demeyim diorm ama demedende duramıyorum. Neydi o bi çocuk vardı adı gelmedi aklıma oynuyomu hala zeberusmu neydi.

NO FEAR

• Çakarım demiştim 500 nufuslu köyde inanmadılar gene geldi çakıldılar Neyse Sıradaki :) 8x 1200 manco kesildi Saldıran arkadaşı tebrik ederiz.

Tebrikler. 4. Turda çakın zaten bi zahmet :D

• Kasap kardeşim günaydın kolay gelsin varsa bi iki wow daha kessene alalım bu arada emlak işleri nasıl? Bu aralar wow talebi çok sanırım listeye benim adimi da yaz benimde bo wowum olsun ya 🥺 benim asker köyünü uçurdunuz diye wow vermiyorlar bana sen emlak işinin piri oldun halledersin bence 😁

Kıyamam tabiki ben bizim grideki görevli Ferrari arkadaşımıza talebinizi ileteceğim manzarası güzel bir wowuda size tahsis edelim

AİLE KASABI

• bana 3 günlüğüne yağma acar misin oktay.borcum olsun. malum bu ara ham pek lazım oluyor ham filan

Burayı bırakıyorum 3 gün sen yağmala kanka canın saolsun.. hesap sahibi vermezse bana söyle ben zorla alır sana veririm

Dipnot:Gırgır amaçlı paylaştım.rapor sayfanızda rapor paylaşma gibi algılanmasın lütfen..

yakında kç wow boşa çıkar sen reisini hazır tut

• Kıyamam tabiki ben bizim grideki görevli Ferrari arkadaşımıza talebinizi ileteceğim manzarası güzel bir wowuda size tahsis edelim

Sen adamın dibisin 👏👏👏👍😁 rakip olmasak ekürim yapardım seni 😉😊

Bi yerden tanıom seni burdadamı uçtu köy reis :) yanlış safta oluosun hep. Demeyim diorm ama demedende duramıyorum. Neydi o bi çocuk vardı adı gelmedi aklıma oynuyomu hala zeberusmu neydi.

Zeberrus zafer o oyunu birakali cok oldu da sen zaten no fearda aynı ekipte değilmiydin 🤣🤣🤣

Post was edited 1 time, last by Meteor: Meteor tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• Zeberrus zafer o oyunu birakali cok oldu da sen zaten no fearda aynı ekipte değilmiydin 🤣🤣🤣

he ya o sene no fearın başına gelmiş en talihli olay benim ekibimdi :) ezilen bir birliği alıp adam ettim sonra burak abi tılsımı bana aldırmadı deyip size sığınmıştı. Geçmiş depreşti bak indi. Halbuki tılsımı natardan alır almaz da direk kullanmadan ona vermiştim ama yine kıymetimi bilmeyip ihanet etmişti ee haliyle bende cezasını kesmiştim. Açıkcası üzülmüş idim ona çünkü çok emek verip sağlam bir oyuncu yaratmıştım ( gittiği bir roa serverinda öğrencim olarak beni gururlandırdığı haberler aldım sonraları.):) kendi etti kendi buldu ne diyelim.

NO FEAR