RH&H.E.D Birlikleri | Saldırı & Savunma Raporları

• Sunucuya bir olarak geldiğimiz H.E.D Birlikleri ile imza atacağımız raporlar bu konu altında yayınlanacaktır.

Umarım saygılı, eğlenceli ve bol aksiyonlu bir kış sunucusu geçireceğiz.

Tüm birliklere başarılar dileriz. :)

• imzan çok tatlıymış :D

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

• Ayrı ayrı rapor sayfalarının kurulması daha makul RH'nın büyük raporları yanında hanedanın küçük raporları sırıtacak

• Ayrı ayrı rapor sayfalarının kurulması daha makul RH'nın büyük raporları yanında hanedanın küçük raporları sırıtacak

Küçük rapor büyük rapor nasıl oluyor açıklar mısın?

Ayrıyeten lütfen saçma sapan polemikler çıkarmaya çalışmayalım. Özellikle rapor sayfalarında.

Oyunda daha yeniyiz buraya koyacak bir şeyim yok

• Tuhaf bir arkadaşımızsın. En büyüğünden en küçüğüne bütün raporlar bizimdir. Mustafa açıklamayı yapmış servere beraber girdiğimiz şeklinde. Ayrımız gayrımız yoktur anlayacağın.

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

Bu arkadaşı ciddiye alıp cevap yazmıştım geçenlerde , sorumlusu benim herkesten özür diliyorum.

SESSİZ VE DERİNDEN 🌨‍️

• Küçük rapor büyük rapor nasıl oluyor açıklar mısın?

Ayrıyeten lütfen saçma sapan polemikler çıkarmaya çalışmayalım. Özellikle rapor sayfalarında.

Bu eleştiriyi lütfen 40harami sayfasında saçmalayanlara dile getirseydiniz daha server açılmadan form sayfasını trollemeye gelen hanedan birliği yöneticilerine bu tepkinin verildiğini düşünmüyorum açıkcası

Ama neyse haklısın sayfanızda polemik çıkartmaya gerek yok biz hanedan gibi yapmayalım.

Güzel raporlar bol savaşlar dilerim.

Başarılar

• Selam. sunucu yanlış mı? Rus ru-3 burada. yoksa neyi anlamıyorum?

отправлено с помощью гугл переводчика(не путать с айпоном)))

• Biz bize yakışanı yapalım daha ilk günden rapor sayfamızda ağlayanlara benzemeyelim

• Selam. sunucu yanlış mı? Rus ru-3 burada. yoksa neyi anlamıyorum?

отправлено с помощью гугл переводчика(не путать с айпоном)))

An interesting situation. I informed the moderators. Thank you for warning.