VEFA Birlikleri ve Gerçekleri

• Merhabalar,

Ben VEFA Birliklerinde oynayan (daha atmadılar, şimdilik diyelim) Speedy Gonzales. Şu bir haftalık süre boyunca gözlemlediğim şeyleri paylaşmak istiyorum.

VEFA birliklerinin kalabalık geleceği söyleniyordu, ama gerçekten kalabalık gelmişler server'a. Bakınız:

VEFA - W 58

VEFA-GR 59

VEFA - S 54

VEFA - 0 57

VEFA N 57

VEFA™GRİ 48

VEFANKA 47

VEFA B 48

VEFA 40

Vefa R 46

VEFA-A 36

VEFA II 32

VEFA C 32

VEFA-TİM 27

VEFANK V 51

VEFA-GR2 22

VEFA-S 23

Vefa66 17

VEFA DEF 18

Ð-VEFA 14

VEFA-J 10

VEFAA 10

Vefa-N 6

VEFA-GR3 6

vefa-def 18

toplam: 836

Tam olarak 836 kişi gelmişler (!) . Yerseniz. Bu sayıyı dün aldım. bu gün daha da artmış olabilir. Bu gün gördüğüm VEFA-P birliği var mesela yeni eklenen. neyse, siz neyi vurgulamak istediğimi anladınız.

2 gündür, ben ve bir kaç arkadaşım çok ciddi şekilde yağma yapamama sıkıntısı yaşıyoruz. asker yolladığımız her köy üzerine, köy sahibinden ve birliğin çeşitli yöneticlerinden (başka CFO) olmak üzere saldırmamamız üzerine uyarılar alıyoruz. Epey direndik, ama bir sonuç alamadık. göstermelik 3-5 multi köyünü ally birliklerden çıkarttılar, o kadar. şimdi size bazı fotoğraflar paylaşmak istiyorum.

Bunlara her şey serbest, ama biz 2 asker ile bir yer yağmalamak istediğimizde "hocam, ally birliklerine saldırı yok, kural ihlalidir. " Oyun içi mesajları forumda paylaşamıyorum diye biliyorum. Paylaşabilsem oradan da bir kaç tane mesaj paylaşmak isterdim.

Bu server'a kalabalık olacak, güzel olacak gibi düşüncelerle, heyecanla başlamıştık. Hevesimizi kursağımızda bıraktınız.

Teşekkürler, İyi akşamlar,

• Bunlara her şey serbest, ama biz 2 asker ile bir yer yağmalamak istediğimizde "hocam, ally birliklerine saldırı yok, kural ihlalidir. "

şuna cevap vermek istiyorum, zaten ally birliklerine saldırı olmaz, nasıl bi kafayla birlik arkadaşına saldırmak istersinki?

adam belli ki arkadaşlarından rica etmiş yağmalamak istemiş :D komik. kusura bakma ama milletin alnında enayi yazmıyor.

Post was edited 1 time, last by HuN ().

• Her birlikte olan şey şu, hiç sekmez her birlikte var. Algı yaratmak için yazıldığı bariz. Rezalet puanım 1/10

• Yapılan bu hareketler tamamen emek hırsızlığıdır. Kesinlikle savunulabilir birşey değildir. Ama gördüğüm kadarıyla Travian TR serverlarında artık böyle oynanıyor. O yüzden sizin gibi multiciler anında destek vermeye başladınız.

zaten ally birliklerine saldırı olmaz, nasıl bi kafayla birlik arkadaşına saldırmak istersinki?

40 nüfuslu birliksiz adama saldırdıktan sonra multi olduğu ortaya çıkıyor ve saldırma deniyor. yoksa durduk yerde ally birliğe tabiki saldırmam. Herşeyin farkındasın, lütfen küçük noktalarla mesajı çarpıtmaya çalışma.

Hocam birlik için de ki özel meseleleri başkanlar ile özel konuşsanız. Genele taşımasanız iyi olurmuş.

Konuştuk, 2 gün konuştuk. çözüm alamadık. Zaten az önce birliklerden çıktık. artık herkesi yağmalamak serbesttir bize. Bizim gibi düşünen +- de yer alanları bekleriz yanımıza.

• 40 nüfuslu birliksiz adama saldırdıktan sonra multi olduğu ortaya çıkıyor ve saldırma deniyor. yoksa durduk yerde ally birliğe tabiki saldırmam. Herşeyin farkındasın, lütfen küçük noktalarla mesajı çarpıtmaya çalışma.

sen orda birliksiz diye belirtmemişsin ama, yazdığın yazıdan ally birliğe saldırdığını anlayabiliyoruz mesajı çarpıtan sensin burada ağlamana lüzum yok önce mesaj yazmasını öğren o zaman.

• sen bence kendi birligini kur multicilere karsi mücadele et savaş ben seni tutuyorum:D

• Birlilklerden çıkmanızla birlikte, birlik içi raporları buraya koyacak kadar karakteri azalmış birisin sen.

Yaptığın ayıbı pişkin bir şekilde birde savunmaya çalışıyorsun. Bende güzel güzel konuşuyordum sizinle. O kadar emek verdiğimiz birliğin mahremini burada paylaşmaktan utanmıyorsun. Ajan olsan neyse. İyi ajanlık yapmış der geçerdim ama bu farklı. Çok büyük ayıp ettin

• Bu arakadasin derdi nedir kendide bilmiyor sen yama koyumu arıyorsan gelip oynadigin birlikteki adamlari yama koyu olarak görürsen al yamala demes inimi bekliyorsun nekadar akillisin sen bide cikmis aklin sira reklam yapiyorsun vefayi kotuluyor sun bos adammisin onu anlamis olduk

• kardeş kimse enayi değil senin şu attığın oltayı yesin adam belli rica etmiş karşılıklı yağmalamak için göçmen basımı için sende hiç mi adap yok da sorgusuz sualsiz kendi dost birliklerini yağmalıyorsun he teneke herif millet senin için mi köy açıyor ya da sen böyle hırsızlık yapasın diye mi hesap açıyor he düdük.Boş lafa gerek yok şu an top10 da olan shadown hesabının kendi dost birliklerini yağmalayarak top10 a çıktığı bariz belli sen ya kendisisin ya da yancı obi won mu nedir öyle saçma bir isim ya da o sun.Kısacası diyorum ki kimse sandığın kadar enayi değil.İşine bak ki ekmeğinden olmayasın :)

İyi çirkeflikler

• Arkadaşım kimsin nesin bilmiyorum ama benim göçmen basmak için attığım saldırıyı burda ifşa edip algı yaratiyorsunya çok garip seni o kadar uyarmamiza rağmen kimseden rıza almadan köylerine saldirdin vefa birliklerinin sana bir borcu yok ama senin baya borcun birikti

• böyle cahıllerın lafıyla gaza gelmeyın bız oyunumuzu oynar wowumuzu kurarız onlar anca konusurlar. yine söyluyorum S3DE WOWU VEFA BIRLIKLERI KURACAK GERI KALAN BIRLIKLER SADECE OTURUP IZLICEKLER HEMDE YIKILARAK ;) BOŞ YERE ALTIN VE ZAMAN HARCAMAYIN EMEGINIZE YAZIK:thumbup:8)

Ϝ ϓ ſ Ϟ

VATAN NE TÜRKİYEDİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN

VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN.!

• Panpa hz İsa gibi bir parça ekmekle 5k kişi doymuyorsa o büyük ordular da kolay basılmıyor (!)

Seni üç evetle uğurluyoruz.

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

У нас, россиян, есть поговорка: «Не будь ни другом, ни врагом с кем-то, кто не пьет водку»

SOVYETLER BİRLİĞİ BASIN SÖZCÜSÜ @Nicholai Hel

• böyle cahıllerın lafıyla gaza gelmeyın bız oyunumuzu oynar wowumuzu kurarız onlar anca konusurlar. yine söyluyorum S3DE WOWU VEFA BIRLIKLERI KURACAK GERI KALAN BIRLIKLER SADECE OTURUP IZLICEKLER HEMDE YIKILARAK ;) BOŞ YERE ALTIN VE ZAMAN HARCAMAYIN EMEGINIZE YAZIK:thumbup:8)

NESTOR   10urkaya  :/

Ne diyorsunuz bu işe silsek mi X/

970x250_5Tribes.png