🆕 Čoskoro - Nový systém úloh

 • Milí hráči,

  radi by sme vás informovali, že čoskoro budeme implementovať kompletne prepracovaný systém úloh, ktorý bude k dispozícii IBA v nových začínajúcich herných svetoch, s najväčšou pravdepodobnosťou od 1. januára 2021. Po fáze testovania bude v samostatnom vlákne oznámený dátum.

  Čoskoro začne testovacia fáza v našom hernom PTR svete a všetkých vás vyzývame, aby ste si to vyskúšali a poskytli nám spätnú väzbu, aby sme sa mohli ubezpečiť, že kvalita nového systému spĺňa požiadavky na prechod do živých herných svetov.

  Úlohy boli kompletne aktualizované a hlavné zmeny sú nasledovné:


  ➡️ Každá dedina dostane úlohy, to znamená, že keď založíte novú dedinu, získate nové úlohy špecifické pre túto dedinu.

  ➡️ Ak dobyjete dedinu, preberáte postup nad úlohami a získavate nové úlohy, ako napríklad „dostať lojalitu späť na 100“.

  ➡️ Úroveň vášho hrdinu zvyšuje odmeny.


  Nižšie vidíte, ako bude vyzerať systém úloh. K dispozícii budú 2 rôzne karty, jedna so všeobecnými úlohami a druhá so špecifickými úlohami pre dedinu.


  Úlohy špecifické pre dedinu
  Všeobecné úlohy
  2020-09-29-15_00_03-Window.png 2020-09-29-14_59_42-Window.png  Dúfame, že táto zmena niečo okorení a ukáže novým hráčom jasný cieľ.
  Váš tím Travian: Legends

 • Ahojte:!:

  s radosťou vám oznamujem čas spustenia PTR servera, kde si bude možné otestovať nový systém úloh :thumbup:

  Určite odporúčam si to otestovať a vyskúšať, pokiaľ máte možnosť, a zároveň sa podieľať na spätnej väzbe, ktorá môže celý systém obohatiť :)

  Server bude spustený 3.11. o 13:00 na http://ts81.travian.com a registrovať naň sa bude možné od tohto času.

  Teším sa na vaše skúsenosti a postrehy ;)

  C.