Nový systém úloh - diskusia

• Mně se to líbí, že bude změna na startu, jen doufám, že logika posloupnosti úloh bude dávat trochu hlavu a patu, ne jako teď, kdy člověk buší např. Sklad na 7 a až potom se mu odkryje Sklad na 3 a Sýpka na 3 (nebo tak nějak to je), zrovna jako úkol s aukcí, který se odkryje až jako poslední. Ten PTR už běží nebo bude pak někde oznámen?

Vím, že to sem nepatří, ale je to trochu příbuzné téma - start hry - po úpravě nespawnování zvířat v oázách by se měl nerfnout germán, např. zdražit osadníky na 30k-40k za kus (to je asi nejpřímější narovnání za cenu/výkon pálek oproti ostatním národům), tak jen námět k zamyšlení ;)

• proč je to závislé zrovna na levelu hrdiny a ne třeba populace?

Ahoj,

bolo to rozhodnutie herných dizajnérov (skúsim budúci týždeň zistiť viac), ale predpokladám (nedávam ruku do ohňa:)), že tým, že sa hráči môžu zamerať na boj a lúpenie namiesto populácie, zavesili to na lvl hrdinu. Zároveň môže populácia klesnúť, čo sa pri leveli hrdinu nestane.

C.

• Mně se to líbí, že bude změna na startu, jen doufám, že logika posloupnosti úloh bude dávat trochu hlavu a patu, ne jako teď, kdy člověk buší např. Sklad na 7 a až potom se mu odkryje Sklad na 3 a Sýpka na 3 (nebo tak nějak to je), zrovna jako úkol s aukcí, který se odkryje až jako poslední. Ten PTR už běží nebo bude pak někde oznámen?

Vím, že to sem nepatří, ale je to trochu příbuzné téma - start hry - po úpravě nespawnování zvířat v oázách by se měl nerfnout germán, např. zdražit osadníky na 30k-40k za kus (to je asi nejpřímější narovnání za cenu/výkon pálek oproti ostatním národům), tak jen námět k zamyšlení ;)

Ahoj,

ešte nebol dátum PTR určený, akonáhle bude, pridám ho tu ako samostatné oznámenie.

A vďaka za spätnú väzbu, posuniem ju na zamyslenie aj ďalším :)

C.

• to se bude suportit jedna básen, kazdej ukol jsou expy hrdinovi, to bude ficak to vybijeni oaz :D to musela vymyslet fakt nejostrejsi pastelka v penale :D

• Sice to není úplně k tématu, ale docela by bylo fajn kdyby byly pro hera dostupné ještě další předměty a různé speciální, či legendární itemy. Jednak by to mohlo hru obohatit a druhak je to zajímavej způsob jak vydělat nějaký zlatky :D

• nelibi sa mi, ze za kazdou hloupost kterou postavim bude nejaka odmena, pripada mi to jako jakakoliv hra na telefonu, kdyz se snazim zorientovat a porad klikam jen nudnej tutorial.. timto spusobem znova znevyhodnite hrace kteri hrajou omnoho dele a maji dlouholetou prax... a osobne bych byl nejradej kdyby bylo zakazano posilat suroviny pod pop 300 (ne pod 200 jak je to ted) protoze ten zacatek by mel bejt jen o skillu a ne o supportech

• ... a osobne bych byl nejradej kdyby bylo zakazano posilat suroviny pod pop 300 (ne pod 200 jak je to ted) protoze ten zacatek by mel bejt jen o skillu a ne o supportech

1) Co je podle tebe skill? - neudelat chybu v rozvoji a dobre stavet? Hodne nakoupit v aukci?

2) Zariznuti pop neresi farmici ucty, ktere maji supporty na probijeni a klecovani, naopak omezeni pop znevyhodni funkcne spolupracujici aliance, kde se hraci postupne navzajem dotuji coby takticky prvek hry.

• Sice by to nejak osvezilo hru. Ale v pozdejsi fazi hry, kdy se zalozi a do dvou dnu vyzlati vesnice (ne kazdy) by bylo jak pises podle lvlu hrdiny jen neustale vybirani odmen (otazkou zustava jak velke by byly s hrdinou lvl100+ napr.) Ale davat odmeny nekomu za to, ze zalozi protoze chce mit lepsi ucet a vetsi produkci a jeste ho odmenovat je za me blbost. Nemluve ze neustale chcete redukovat rozdil mezi hraci a tim ze byste odmenovali zkusenejsi hrace a zlatici s vice vesnicemi a vyssimi lvly hera za me tu propast jenom zvetsuje. Protoze to chapu tak, ze hrac s 20 vesnicemi by mel 20x X odmen a hrac s 8 vesnicemi jen 8x X odmen.

Jak pise vyse Lloyds chtelo by to trosku redukovat prehnany start burst Germanu na osadnicich, ale 40k mi prijde zase moc. Videl bych to na 25k/ks. Pri 3 osadnicich je to treba oproti Galum hodne surek a likvidovat neci snahu byt lepsi je zase hloupost.

A opet jak pise Lloyds v reakci na skylighta ohledne supportu. Mozna bych mel doporuceni pro hrace skylight razeni at vyzkousi hrani supportu s omezenim 200+ pop na posilani surovin a to nebudu ani zahrnovat dalsi omezeni, aby vedel aspon trosku co vubec pise.
    Jenom tech 200+ pop stihne do konce ochrany ani ne 1% serveru. Takze tve omezeni 300+ pop by jak pise Lloyds jen zrusilo spolupraci hracu v alianci a jeste vice naburstilo supportne farmici Germany.

• Jenom tech 200+ pop stihne do konce ochrany ani ne 1% serveru. Takze tve omezeni 300+ pop by jak pise Lloyds jen zrusilo spolupraci hracu v alianci a jeste vice naburstilo supportne farmici Germany.

200pop na suport ucet na rozdavani surek zvladne kazdej mentalne zaostalej jedinec. na konci ochrany mas 200+ popky, ve skladu cca 40k surek plus to co má u sebe hrdina

• V poradku. Jak jsem psal 200+ pop zvladne ani ne 1% bezneho czsk serveru jsem rad ze ty jsi natolik zkuseny za v ochrane mas 300+ abys nebyl tedy zaostalej jedinec.

• Ahojte:!:

s radosťou vám oznamujem čas spustenia PTR servera, kde si bude možné otestovať nový systém úloh :thumbup:

Určite odporúčam si to otestovať a vyskúšať, pokiaľ máte možnosť, a zároveň sa podieľať na spätnej väzbe, ktorá môže celý systém obohatiť :)

Server bude spustený 3.11. o 13:00 na http://ts81.travian.com a registrovať naň sa bude možné od tohto času.

Teším sa na vaše skúsenosti a postrehy ;)

C.