Naujos užduotys jau greitai - diskusijų tema

• Sveiki,

Kaip jau matėte planuojame atnaujinti starto užduotis, kurios taip pat prasiplės ir apims daugiau kaimų. Kaip atrodys užduotys galite matyti žemiau.

Bendros užduotys Kaimui specializuotos užduotys
    2020-09-29-15_00_03-Window.png 2020-09-29-14_59_42-Window.png

Ar pritariat tokiems pokyčiams?

• Sumaisei kur kaimo, kur bendros uzduotys.

Gal ir gerai tokios uzduotys, gal naujokams geriau seksis susivokti zaidime. Pamenu, kai as startavau uzduotys baigesi ir toliau sedejau tamsoje ka daryti.. jei ne kiti zaidejai, nebuciau ikibes.

Senokai tai buvo :whistling:

• Ne tu vienas, gedulas . Aš lygiai taip pat turėjau patarėją, kuris paaiškino ką daryti toliau. Naršykliniai žaidimai tuomet man iš viso buvo naujiena, bet va, užkibau :D .

Naujas užduotis bus galima išmėginti PTR žaidimų pasaulyje (bandomasis serveris).

S1(2) Dorottia; S3(2)Dorottia/Zona; S2(3) Dorottia/ NES ; S2(4) Portugalė/ZOO; S6(3) Maziukau/Buožės; S5 (Baltic) Dorottia/ PPN

Ru8(?) Dorottia/Paradise; bent keli com..

Vėl Lietuva - TS19(PTP) Dorottia/BC/EVEREF; TS20 Kubush/PS; Quali2019 (GroupB) Kubush/SMURFS- ; TS15(com) Dorottia/Bedlam.

• Mėgsti užduoti sunkius klausimus? :D

Iš esmės, šis pasaulis paleidžiamas, kaip realaus žaidimo bandymų poligonas. Taigi kažkas mus privertė kiek uždelsti ;)

• PTR bandžiau tik kartą. Kiek neįprastai žaidžiasi, kai ne visada gali žinoti ko laukti.

Įdomu, kad ten pirmiausia pamatai naujoves. Bet nemažai šansų, kad kartais serveris bus atsuktas atgal. Už tokius atsukimus duoda kažkiek aukso dovanų. Taip pat privalumas, kad auksas ten gerokai pigesnis, nei kituose servuose. Gali pasijausti tikru turtuoliu :yy:

9lqcI3n.png

Į šį serverį būtinai registruosiuos, kad įvertinti kaip žaidimo startą pakeičia nauja užduočių sistema. Nori būti tarp pirmųjų įkūrusių kaimą? Reik mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis :item04::item04::item04::item13::item13::item13:

Serveris startuoja Lapkričio 10d. 14h. Linkas į serverį

S1(2) Dorottia; S3(2)Dorottia/Zona; S2(3) Dorottia/ NES ; S2(4) Portugalė/ZOO; S6(3) Maziukau/Buožės; S5 (Baltic) Dorottia/ PPN

Ru8(?) Dorottia/Paradise; bent keli com..

Vėl Lietuva - TS19(PTP) Dorottia/BC/EVEREF; TS20 Kubush/PS; Quali2019 (GroupB) Kubush/SMURFS- ; TS15(com) Dorottia/Bedlam.

• PTRas ir naujos uzduotys.

Mano pastebejimas, kad man tos uzduotys labai patiko! Tai kaip trys kaimai su 5lvl laukais issyk, bet kitaip!

Karzygys nuo uzduociu patirties akyse tobuleja. Resursai ne problema, malonu startuoti be stagnacijos.

Gal tik aukso (ar pliusa) duokite daugiau (ilgiau), to reikia isivaziavimui i zaidima. Kol sugalvosiu pirkti auksa. Dabar startas su 10 auksiniu mazoka.

• PTRas ir naujos uzduotys.

Mano pastebejimas, kad man tos uzduotys labai patiko! Tai kaip trys kaimai su 5lvl laukais issyk, bet kitaip!

Karzygys nuo uzduociu patirties akyse tobuleja. Resursai ne problema, malonu startuoti be stagnacijos.

Gal tik aukso (ar pliusa) duokite daugiau (ilgiau), to reikia isivaziavimui i zaidima. Kol sugalvosiu pirkti auksa. Dabar startas su 10 auksiniu mazoka.

Man asmeniškai taip pat :D .

Tačiau daug senų žaidėjų išreiškė susirūpinimą, jog naudojant auksą, toks karžygio greitas kylimas ir didelis resursų kiekis yra per stipru. Pasekmė bus, jog žaidžiantys be aukso atsiliks jau pirmą savaitę.. Taip kad, mano nuomone, užduočių atlyginimus dar reikės tobulinti.