WOW - - Den Çıkmasa ve VEFA Kursa Şaşırır mısınız ?

• WOW ?? 25

Result is only visible for participants.

HED & RH

DAMAR & MVP

SINIR

YARGI

AVENGERS

BU KADAR KALABALIK VE BOL ASKER KIYIMLI BİR BÖLGEDEN HERKES BİRBİRİNİ KIRSA VE WOWU VEFA KURSA ŞAŞIRIR MISINIZ ?

• Kardesim abuk subuk anket acip durma oyna oyununu. Sv acilali 11 gun olmus 20 tane anket acip durdun ne bicim kafa yasiyosun anlamadim

ROMA DÜNYA REKORLARI

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• Kardesim abuk subuk anket acip durma oyna oyununu. Sv acilali 11 gun olmus 20 tane anket acip durdun ne bicim kafa yasiyosun anlamadim

KISKANMA ANKETLERİM BU KADAR İLGİ GÖRÜYOR DİYE

DİAZ - ÇAHRA ELDAR BİRLİKLERİ OLARAK - + DA İZOLE OLDUK TILSIMDA GÖRÜŞÜRÜZ BAY RATTLE SPECTRE :)

• KISKANMA ANKETLERİM BU KADAR İLGİ GÖRÜYOR DİYE

yaşadığın kafayla mutluluklar sana :D

ROMA DÜNYA REKORLARI

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• Kıskanmasana adamı. Adam best of forumcu. Sen kimsin ki?

Adam anket yapiyor harbiden niye kiskaniyorum acayim bi anket :D

ROMA DÜNYA REKORLARI

• Ankette neden iki secenek var, bolgenin wow kurması cok sasirtici olma. Bence secenekleri arttir sonra oylama yaparim:))

S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

• Bu server sasirilacak hiçbir şey yok bence bütün ekiplerde iyi oyuncular var tek tek birlikleri saymayacagim çok var 🤭🤭 . Benim tek düşüncem bu server bu senenin en zevkli serveri olacak . Herkes zevk almaya baksın Bütün birliklere basarilar diliyorum .

• Bu server sasirilacak hiçbir şey yok bence bütün ekiplerde iyi oyuncular var tek tek birlikleri saymayacagim çok var 🤭🤭 . Benim tek düşüncem bu server bu senenin en zevkli serveri olacak . Herkes zevk almaya baksın Bütün birliklere basarilar diliyorum .

anket kim serverde wow kurar seklinde olmalı. her bölgeye ayrı ayrı açılmış neredeyse:)

S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

• abi şaşırır mısınız diye anket mi olur yahu, canın çok mu sıkılıyor? şunları da bekliyorum: "vefa wow kursa güler misiniz?", "KÇ hesap silse ağlar mısınız?", "nizam-ı cedid forumu terk etse üzülür müsünüz?" :D

• abi şaşırır mısınız diye anket mi olur yahu, canın çok mu sıkılıyor? şunları da bekliyorum: "vefa wow kursa güler misiniz?", "KÇ hesap silse ağlar mısınız?", "nizam-ı cedid forumu terk etse üzülür müsünüz?" :D

Forumu terk ettiğim gün öldüğüm gündür gülüm :D

S4 2017- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3 2018- turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020- Capri (GOODFELLAS)

giphy.gif

• Forumu terk ettiğim gün öldüğüm gündür gülüm :D

maxair abimiz bu mesajı alıntılayıp anket açsa şu şekil: a) bu durum sizi yıktı b) vefa wow kurdu bile

direkt a seçeneğini işaretlerim.. git artık gittt..

• maxair abimiz bu mesajı alıntılayıp anket açsa şu şekil: a) bu durum sizi yıktı b) vefa wow kurdu bile

Kimler kimler istedi bunu hepsi bir bir çekti gitti :D

S4 2017- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3 2018- turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020- Capri (GOODFELLAS)

giphy.gif

• maxair abimiz bu mesajı alıntılayıp anket açsa şu şekil: a) bu durum sizi yıktı b) vefa wow kurdu bile

yakında büyük bir anket planlıyorum zaten forumun en itici üyesi kim nizami cedid mi dellis mi diye

• yakında büyük bir anket planlıyorum zaten forumun en itici üyesi kim nizami cedid mi dellis mi diye

o taraflı bir anket olur. Şöyle olmalı:

Hangi oyuncu daha itici?

a) nizam b) -ı c) cedid

Post was edited 1 time, last by umuo ().

• En başta burası sanal bir oyun dünyası gerçek yaşamlarımızda ki streslerden arınmak için birçoğumuz oynuyoruz.

Kazanmanın yanında kaybetmekte var yıkılmanın yanın da yıkmakta...

VEFA oyuncusuyum, yok wowu xxx birliği zaten kurmuş gibi boş anket şıkları eklemeyin bu diğer köklü birliklere yapılan büyük saygısızlıktır.

Asker basıp su gibi altın harcamanın yanı sıra güzel bir stratejik akıl gerektiriyor wow süreci.!!!

En son biten tr3 te SINIR ekibi olarak xxx wowuna fazladan ordu çaktığımız için KÇ wow seviyesini düşürecek ordumuz kalmamıştı, stratejik bir hata yapmıştık ama oyundan zevk almıştık.

Bu server karşımızda çok köklü, tecrübeli sağlam ekipler var, wowun kazananını ise yapılacak stratejiler belirleyecek.

https://hizliresim.com/VD8WoE

Zanaşa Nazdrovia COF!

... яızкıмı νєяєη нü∂α∂ıя кυℓα мιηηєт єуℓємєм ...

57Y6a1.jpg

Özgür günler yakındır aslan Dayım..!!

Baykuştan Pervamız Yok Biz Şahinler Sürüsüyüz. ( Sedat Şahin )

• En son biten tr3 te SINIR ekibi olarak xxx wowuna fazladan ordu çaktığımız için KÇ wow seviyesini düşürecek ordumuz kalmamıştı, stratejik bir hata yapmıştık ama oyundan zevk almıştık.

fazladan orduyu siz çakmadınız ben çaktırdım 3-5 cümleme baktı hiç zorlanmadım :D kendinizce ava gittiniz avlandınız

ROMA DÜNYA REKORLARI

970x250_5Tribes.png