AVENGERS Birlikleri Saldırı Ve Savunma Raporları !

• Üçok zaten RH nin oyuncularından oluşan bir ekipti. Kalabalık görünsün diye aklına ne gelirse yazma hocam :)

Rapor için ise tebrikler 👏👏

Yazdığım cümlemin anlamını birkaç üçoklu kullanıcıya anlattım.Ama sıkıldım hocam artık anlatamıcağım.Olayın üçokun kökeni ile alakası yok

• 3. Gün birlik ismini değiştirip himaye altına giren adam bize sunu bunu bünyesine kattı diyor. Biz başladığımız gibi devam ediyoruz peki ya siz ? Nicklerinize kadar değiştiniz bence daha fazla konuşma

• 3. Gün birlik ismini değiştirip himaye altına giren adam bize sunu bunu bünyesine kattı diyor. Biz başladığımız gibi devam ediyoruz peki ya siz ? Nicklerinize kadar değiştiniz bence daha fazla konuşma

Himaye altına girmek? Sizin himayeniz altınıza girmediğimiz için mi bu öfke ? Neyse daha fazla konuşmıcam, çok boş yapacakmışsın gibi geldin.

• Konuşmamalısında. Ekibi kuranlardan biri beni benim kendi kurduğum ekipte himaye altına girdim evet ^^

• Bünyenizde değil mi ? 'Himaye' kelimesini sen kullandın. Lütfen yazılan kelimeleri dikkatli okuyalım. Adamların forum sayfasını kirletmemek adına konuyu da uzatmayalım. İyi forumlar.

• yıllardır bizimle oynayan oyuncuyu bu server aramıza katılmış gibi lanse eden sensin. Tavrımda ondan dolayı uzatmamak en iyisi konuyu açan sendin kapatan yine sen oldun öyle olsun.

• yıllardır bizimle oynayan oyuncuyu bu server aramıza katılmış gibi lanse eden sensin. Tavrımda ondan dolayı uzatmamak en iyisi konuyu açan sendin kapatan yine sen oldun öyle olsun.

Sen bilmiyorsun bir kez bir birlikte oynadıktan sonra baska birlikte oynadigin an oranin oyuncusu oluyorsun. Daha sonrasında kendi birliginle bir daha oynasan bile önceki oynadıkların sayilmaz hale geliyor. Bu yüzden yeni gelmisler gibi gosterebiliniyor.

• Sen bilmiyorsun bir kez bir birlikte oynadıktan sonra baska birlikte oynadigin an oranin oyuncusu oluyorsun. Daha sonrasında kendi birliginle bir daha oynasan bile önceki oynadıkların sayilmaz hale geliyor. Bu yüzden yeni gelmisler gibi gosterebiliniyor.

Muhabbet kapandı neden uzatıyosun .Ha çok uzatmak istiyosan uzatalım

• Muhabbet kapandı neden uzatıyosun .Ha çok uzatmak istiyosan uzatalım

Senle muhattap olmak istesem senin mesajini alıntılardim. Arkadaşıma bisey soylemek istedim yazdim bu kadar. iyi forumlar.

• Senle muhattap olmak istesem senin mesajini alıntılardim. Arkadaşıma bisey soylemek istedim yazdim bu kadar. iyi forumlar.

Attığın taş bana geliyor.Biraz dikkatli olursan sevinirim.İyi forumlar

• Ufak bir ARA yapalım dedik. (Black'i de eskisinden daha iyi hale getirdik yine bekleriz :S8))

2011'den bu yana:rep03:... 2015'dan bu yana TR/S3/AVENGERS :rep02:

Ecoww-Kaplan = :hero2::rom01::rom02::rom03::rom06:

-2018/TR/S3/AVENGERS WOW :rom09:

• Hesap sahibine oyundan tebrik mesajımı attım :) Kendi tokmakları ile ara yapmış adama azıcık defans atsaydınız bari... Ben defans ile karşılaşmadığım raporları foruma atmıyorum yoksa kaç hesabınız yıkıldı sen daha iyi biliyorsundur :) Böyle ufak şeyleri buraya atmamanı tavsiye ediyorum .

dpn: x8 sıralı yıkımdan sonra 900 tokmak 16 paladin ile ara yaptı.

SESSİZ VE DERİNDEN 🌨‍️

• Hesap sahibine oyundan tebrik mesajımı attım :) Kendi tokmakları ile ara yapmış adama azıcık defans atsaydınız bari... Ben defans ile karşılaşmadığım raporları foruma atmıyorum yoksa kaç hesabınız yıkıldı sen daha iyi biliyorsundur :) Böyle ufak şeyleri buraya atmamanı tavsiye ediyorum .

dpn: x8 sıralı yıkımdan sonra 900 tokmak 16 paladin ile ara yaptı.

Tebriğini gördük onun için teşekkür ederiz. Bu tür raporları atıp atmamakda senin kendi düşüncendir saygı duyarım istersen atabilirsin problem yok. Nereleri yıktık diyorsun Black'den ve ucas'dan başka nereyi yıktınız? Ki şuan eskisinden daha iyi halde 2side yine bekleriz. Evet kendi tokmaklarıyla ara yaptırdık ama geldiğiniz heryere ara yaptık yani nere gelseniz senin Mançolar kesilcekdi ama defans 1 yerdeydi oraya gelseydiniz rapor alamıcakdınız. Şanslısınız sadece senin askerlerin dönmedi ama biz bununlada yetinmedik ccsevinc'in kurduğu tuzakla Venom'un 1500 toytonunu aldık. Bu oyun strateji oyunudur. Raporlar aşağıdadır. İnsan doğasının bir kusuruda açgözlülükdür. Bilerek izin verdiğimiz yerden 2-3 kere hammadde alınca tuzak kuruldu ve sonuç aşağıdaki gibidir. Yine bekleriz.

Till1Q.jpg

2ZTX1p.jpg

Post was edited 1 time, last by Ecoww ().

• Avengers ekibinin bana izin verdiği kadar oynuyorum bu oyunu tebrik ederim .

Kinaye de yaptıysan samimiysende güldürdün teşekkürler :)

• Tebriğini gördük onun için teşekkür ederiz. Bu tür raporları atıp atmamakda senin kendi düşüncendir saygı duyarım istersen atabilirsin problem yok. Nereleri yıktık diyorsun Black'den ve ucas'dan başka nereyi yıktınız? Ki şuan eskisinden daha iyi halde 2side yine bekleriz. Evet kendi tokmaklarıyla ara yaptırdık ama geldiğiniz heryere ara yaptık yani nere gelseniz senin Mançolar kesilcekdi ama defans 1 yerdeydi oraya gelseydiniz rapor alamıcakdınız. Şanslısınız sadece senin askerlerin dönmedi ama biz bununlada yetinmedik ccsevinc'in kurduğu tuzakla Venom'un 1500 toytonunu aldık. Bu oyun strateji oyunudur. Raporlar aşağıdadır. İnsan doğasının bir kusuruda açgözlülükdür. Bilerek izin verdiğimiz yerden 2-3 kere hammadde alınca tuzak kuruldu ve sonuç aşağıdaki gibidir. Yine bekleriz.

Till1Q.jpg

2ZTX1p.jpg

Güzel avuntu siz yıkın biz yaparız iyiymiş dediğin gibi strateji oyunu stratejinizi beğendim. Ve çok şanslıyız sadece 😆 Allahtan def çektiğiniz yeri tutturamadık çok şanslıyız çook...

.......................................... Piri Reis.............................................

..........................................RAMAZAN............................................

• Güzel avuntu siz yıkın biz yaparız iyiymiş dediğin gibi strateji oyunu stratejinizi beğendim. Ve çok şanslıyız sadece 😆 Allahtan def çektiğiniz yeri tutturamadık çok şanslıyız çook...

Avuntu değil bunlar gerçekler yıktığınız yerler eskisinden daha iyi halde bakabilirsin. Stratejimizi beğenmene sevindim. (istersen konu ile alakalı oyun içi ccsevinc'e yazabilirsin zamanı varsa bu konularda ufak birkaç tüyo verebilir) :) Aynen çok şanslısınız Piri Reis mancınıkları:teu08: kesildi Venom toytonlar:teu06: kesildi. Ama işte ayrı ayrı kestik uğraştırdı tek yere gelseydiniz uğraşmayacakdık kırmızı çift kılıçla:rep04: uğurlayacakdık sizi 7k-8k tokmak:teu01: yanınıza kar kaldı hadi iyisiniz :)