AVENGERS Birlikleri Saldırı Ve Savunma Raporları !

• Avuntu değil bunlar gerçekler yıktığınız yerler eskisinden daha iyi halde bakabilirsin. Stratejimizi beğenmene sevindim. (istersen konu ile alakalı oyun içi ccsevinc'e yazabilirsin zamanı varsa bu konularda ufak birkaç tüyo verebilir) :) Aynen çok şanslısınız Piri Reis mancınıkları:teu08: kesildi Venom toytonlar:teu06: kesildi. Ama işte ayrı ayrı kestik uğraştırdı tek yere gelseydiniz uğraşmayacakdık kırmızı çift kılıçla:rep04: uğurlayacakdık sizi 7k-8k tokmak:teu01: yanınıza kar kaldı hadi iyisiniz :)

Bizde hayal ettiğinden fazlasını bulacağını göreceksin ...

SESSİZ VE DERİNDEN 🌨‍️

• Ohaa çok büyük

Gören gördüğüne gördüğünü anlatsın.

SESSİZ VE DERİNDEN 🌨‍️

• Avuntu değil bunlar gerçekler yıktığınız yerler eskisinden daha iyi halde bakabilirsin. Stratejimizi beğenmene sevindim. (istersen konu ile alakalı oyun içi ccsevinc'e yazabilirsin zamanı varsa bu konularda ufak birkaç tüyo verebilir) :) Aynen çok şanslısınız Piri Reis mancınıkları:teu08: kesildi Venom toytonlar:teu06: kesildi. Ama işte ayrı ayrı kestik uğraştırdı tek yere gelseydiniz uğraşmayacakdık kırmızı çift kılıçla:rep04: uğurlayacakdık sizi 7k-8k tokmak:teu01: yanınıza kar kaldı hadi iyisiniz :)

Mancınığı kestik toytonu kestik yıkımın içinden kendinize pay çırmanız qüzel de yani biz bukadarını yapabilyoruz mu demeye çalıştın? Sevinmiş qördüm seni:D büyük iş...

.......................................... Piri Reis.............................................

..........................................RAMAZAN............................................

• Mancınığı kestik toytonu kestik yıkımın içinden kendinize pay çırmanız qüzel de yani biz bukadarını yapabilyoruz mu demeye çalıştın? Sevinmiş qördüm seni:D büyük iş...

Saol qnq

2011'den bu yana:rep03:... 2015'dan bu yana TR/S3/AVENGERS :rep02:

Ecoww-Kaplan = :hero2::rom01::rom02::rom03::rom06:

-2018/TR/S3/AVENGERS WOW :rom09:

• Az laf çok iş. Gece yarısı çıkılan saldırı karşısında AVENGERS'ın tüm üyeleri yine ayakta!! Biz bu oyunu gece oynar gündüz dalgasını geçeriz. (35dk da toplanan defle Kafakoyan:thumbdown:). Bazı şeylerden yararlanıp yok AVENGERS bitti gidicek diyenler hodri meydan. İstediğiniz zaman istediğiniz yere gelin gerekli cevabı alacağınızdan emin olabilirsiniz.

mmc2BJ.jpg

birde unutmadan

DBW8kO.png

Bir Razor Geçti Travian'dan
    Since 2007

Founder of KUZEY , 1453

Co-Founder of Kara Kalpaklılar , ACADEMY
    Legendary Commander & ex-Chairman of {+K.Ç.+}
    Tournament Veteran of COF-X , Legionary of RU Team

46 Servers in Total

• Roma'da İmparatoris
    Cermende Balta
    Galya'da Heduan

Basan da ne biliyim ....

Server başı olmasını ve dolayısıyla askerlerin daha çok yağmada kullanılmasını göz önünde bulundurunca sanki atlı saldırı askeri olarak İmperatoris bu dönemde bir adım daha öne çıkıyor. Heduan ve Balta Sallayan konusunu bir ara bakar hallederim :D

Yazılıları okuyorum yoksa çok vaktim yok daha fazla tartışırdık ama inan bana bu konuyla alakalı biz 2016 yılında çok tartıştık 3 matematik öğretmeni ve ben bayağı inceledik , imperatoris her türlü avantajlı , bu arada Yalağı 20 aldım hesaplarken :D Ben zevk meselesi olarak bakıyorum şahsen Caesaris iki yönlü ve en kuvvetli asker.

DBW8kO.png

Since 2007

Founder of KUZEY , 1453

46 Servers in Total

• Roma'da İmparatoris
    Cermende Balta
    Galya'da Heduan

Basan da ne biliyim ....

Aynen kardeşim, hatta söyleyelim komple kaldırsınlar o askerleri. Canozcan gereksiz buluyormuş deriz :D

Dünyada Görmek İstediğin Değişimin Parçası Ol.

• Server başı olmasını ve dolayısıyla askerlerin daha çok yağmada kullanılmasını göz önünde bulundurunca sanki atlı saldırı askeri olarak İmperatoris bu dönemde bir adım daha öne çıkıyor. Heduan ve Balta Sallayan konusunu bir ara bakar hallederim :D

Yazılıları okuyorum yoksa çok vaktim yok daha fazla tartışırdık ama inan bana bu konuyla alakalı biz 2016 yılında çok tartıştık 3 matematik öğretmeni ve ben bayağı inceledik , imperatoris her türlü avantajlı , bu arada Yalağı 20 aldım hesaplarken :D Ben zevk meselesi olarak bakıyorum şahsen Caesaris iki yönlü ve en kuvvetli asker.

Dostum bu bilgiyi arkilere atıyorum ben romada hep imperatoris ciyimdirde kendirleri cesari savundular bana saldiri olarak tabi :)

• Dostum bu bilgiyi arkilere atıyorum ben romada hep imperatoris ciyimdirde kendirleri cesari savundular bana saldiri olarak tabi :)

Öyle asker tartışması , taktik tartışması yapacağın zaman benide çağırın :D

Torquay (askerini) çıkar göster ! :D

DBW8kO.png

Since 2007

Founder of KUZEY , 1453

46 Servers in Total

Post was edited 1 time, last by HuN ().

• Dostum bu bilgiyi arkilere atıyorum ben romada hep imperatoris ciyimdirde kendirleri cesari savundular bana saldiri olarak tabi :)

Madde sıkıntısı yoksa Caesar daha iyi zaten

Dünyada Görmek İstediğin Değişimin Parçası Ol.

• Madde sıkıntısı yoksa Caesar daha iyi zaten

Toplam Saldiri gücüyle ilgileniyorum daha çok aralarında cok bariz fark yok gibi bence hiz ozelligi sayesinde imperatoris daha iyi

• Madde sıkıntısı yoksa Caesar daha iyi zaten

Zaman handikapı sebebiyle Caesar yine kaybeder o konuda her bir asker üretiminde 1 dakika geride yani 14 askerde 1 asker geriye düşüyor

DBW8kO.png

Since 2007

Founder of KUZEY , 1453

46 Servers in Total

• Toplam Saldiri gücüyle ilgileniyorum daha çok aralarında cok bariz fark yok gibi bence hiz ozelligi sayesinde imperatoris daha iyi

Uzun vadede basilan askerde fark oluyor hocam aralarinda. 20k cesar imp basilacaksa olmuyor tabiki ama wow ordusu basılıyorsa 100k atlilar vs soz konusu ise bariz fark oluyor saldırı gücünde