AVENGERS Birlikleri Saldırı Ve Savunma Raporları !

• Uzun vadede basilan askerde fark oluyor hocam aralarinda. 20k cesar imp basilacaksa olmuyor tabiki ama wow ordusu basılıyorsa 100k atlilar vs soz konusu ise bariz fark oluyor saldırı gücünde

Neyse romalilar düşünsun o zZaman suanda roma oynamiyorum :)

• Uzun vadede basilan askerde fark oluyor hocam aralarinda. 20k cesar imp basilacaksa olmuyor tabiki ama wow ordusu basılıyorsa 100k atlilar vs soz konusu ise bariz fark oluyor saldırı gücünde

Ondada yine handikap Caesaris'te , tahıl tüketimi olarak kendisinden saldırı vuruş gücü olarak 500 k önünde olan bir orduyla arasındaki tahıl tüketimi 8k

Ve aynı maddeyle %50 oranında daha fazla asker...

Imperatoris matematiksel olarak en mantıklı asker ,

hız

güç

masraf

başka kıstas kaldı mı ?

DBW8kO.png

Bir Razor Geçti Travian'dan

Founder of KUZEY

Co-Founder of Kara Kalpaklılar

• Toplam saldırı gücünü hesaplarken kahraman silahı farkı (+15 e +20) ve zırh 20(zırh arttıkça vuruş gücü farkı da artacaktır 140 a 180 değil 162 ye 242 +20 de oradan ekleyip hesaplaman daha doğru veri elde etmene yarar) faktörleri göz ardı edilmiş.

• Toplam saldırı gücünü hesaplarken kahraman silahı farkı (+15 e +20) ve zırh 20(zırh arttıkça vuruş gücü farkı da artacaktır 140 a 180 değil 162 ye 242 +20 de oradan ekleyip hesaplaman daha doğru veri elde etmene yarar) faktörleri göz ardı edilmiş.

O noktadan bakmamıştım aktüel asker değeri olarak baktım ben sadece masraf tahıl vuruş gücü :D

O şekilde hesaplarsak arada yukarıdaki listeye göre Caesaris 11m saldırı puanı önde oluyor. Ama yinede çıkış süresi ve hızı dolayısıyla Imperatoris daha kullanışlı

DBW8kO.png

Founder of KUZEY

Post was edited 1 time, last by Razor The Turk ().

• O noktadan bakmamıştım aktüel asker değeri olarak baktım ben sadece masraf tahıl vuruş gücü :D

O şekilde hesaplarsak arada yukarıdaki listeye göre Caesaris 11m saldırı puanı önde oluyor. Ama yinede çıkış süresi ve hızı dolayısıyla Imperatoris daha kullanışlı

Her jokejin at binişi farklıdır tercih ve zevk meselesi :)

• Hocam 20 lvl zırh ile hesaplayınca fark oluyor mu acaba? Ben roma oynuyorum Caesaris daha iyi sanıyordum.

• Hocam 20 lvl zırh ile hesaplayınca fark oluyor mu acaba? Ben roma oynuyorum Caesaris daha iyi sanıyordum.

Hocam minik bir ozetle wow ordusu için cesar yagmalik veya opluk ordusu için imp basılabilir. Imp in hizindan dolayi asker yakalamada kullanma sansin var cesar vurus gücü önde oluyor toplama bakınca

Oyunda daha yeniyiz buraya koyacak bir şeyim yok

• atmayınca kimse avengerstan bi arkadaştan rica ettim. aralarda toplamda 2000 manco kesimi varmış raporlar bu şekilde.

Ya sana mı düştü adamlar istese atar biz istesek atarız .

Barbosa siler misin şunu.

Paylaşımlar düzgünce yapılacaktır.

SESSİZ VE DERİNDEN 🌨‍️

• atmayınca kimse avengerstan bi arkadaştan rica ettim. aralarda toplamda 2000 manco kesimi varmış raporlar bu şekilde.

Sen neden atıyorsun ki onu çözemedim ?

Atılmamasının bir sebebi var operasyonlar devam ediyor yeni raporlar bekliyorlar yaptığın etik değil.

• herkes merak edince atıyım dedim arkadaşlar op devam ettiğini bilmiyordum .

Ya sana mı düştü adamlar istese atar biz istesek atarız .

Barbosa siler misin şunu.

Paylaşımlar düzgünce yapılacaktır.

sen neyi atıcaksın serverın en büyük 2 ordusu cakılmış zaten :D

Post was edited 2 times, last by noirz ().

ya ben merak ettim yollasın birisi :D

DBW8kO.png

Founder of KUZEY

O çakıldığı raporu atmaktan zevk alıyor :)

Benim ne haddime serverın en büyük 2 ordusu sen basmışsın bunları sen at .

SESSİZ VE DERİNDEN 🌨‍️