AVENGERS Birlikleri Saldırı Ve Savunma Raporları !

• Benim ne haddime serverın en büyük 2 ordusu sen basmışsın bunları sen at .

Arkadaşlar lütfen, büyük ordular olabilir ama serverın en iyisiyle bu ordular arasında epey fark var diye duydum :) tebrikler iki tarafa da.

• -99 -2 15 tarla boşalmış arkadaşlar köy atabilen atsın bence avantajli bir yer tüm birlikleri görüyor vahalarıda iyi

Alındı orası geri sıkıntı yok planlıydı oda :)

Öncelikle Piri ve arkadaşlarını tebrik ederim. Güzel bir gece ve gündüz oldu. Gece 3 de girecek şekilde 5 yere saldırı çıktılar ama biz nereye geldiklerini gayet iyi biliyorduk (organize casus operasyonlarıyla analimizi iyi yaptık ) ;) Keyifli bir süreçti. Kestik ve yıkıldık. Ancak şunu belirtmeliyim ki koskoca bir birlik multi ile gelip onları yağmalayarak haksız basılan ordular görüyoruz. Buna rağmen tamamen aktif oyuncu sayımızla kestik. Zaten Birlik Genel Savunma sıralamasında bunu gösteriyoruz. Bu oyunda herşey multiye bağlanmış, buna aykırı olarak Avengers birliği'nin yağması bile kendi gerçek oyuncularından oluşur. Biz stratejik gördüğümüz yere maddeyi yığarız köyümüzde açarız yeri gelirse defansımızıda beraber basarız tek bir vucüt gibi. Bu kadar hesap tek bir hesap olarak hareket eder. Bizim birlik politikamız budur hep böyle olmuştur ve böyle olucaktır. Bazı desteğini esirgemeyen arkadaşları görüyoruz onlara teşekkür ederiz. (Onlar kendilerini biliyor) buna rağmen sonuç olarak planlarımıza aykırı olan bir hainlik durumu vardı, bu durum olmasa şuan başka birşey konuşuyor olurduk. Yinede en önemli ordularını aldık. Geriye 3 tane basit orduları kaldı. Bunlarda en yakın zamanda halledilecektir. Şimdi artık karşısı düşünsün , Biz aynı orduyu 10 gün içinde basarız ama onlar o 40 tane multi hesap yağmalamadan nasıl aynı orduyu basacaklar merak konusu. Burdan şunuda belirtmek isterim yok Avengers ihanete uğradı bırakacaklar kendilerine çaktılar diyenlerde ciddiyetimizi anlamıştır umarım biz ne ihanete uğradığımızda bıraktık ne de şimdi yıktılar diye bırakacağız. Biz buradayız oyun bu yıkmak da var yıkılmakta , oyunun keyfi böyle çıkıyor.

Buyrun raporlar burda ;

C9KCa4.jpg

9wVJ2P.png

QsUR1O.jpg

SH0roX.jpg

yPJQvj.jpg

2011'den bu yana:rep03:... 2015'dan bu yana TR/S3/AVENGERS :rep02:

Ecoww-Kaplan = :hero2::rom01::rom02::rom03::rom06:

-2018/TR/S3/AVENGERS WOW :rom09:

Post was edited 1 time, last by Ecoww ().

• Burası çok uzun okuyamam şimdi . Hala yazmışsın da yazmışsın gelip heryeri dümdüz edicez şimdi 1 tane askeriniz yok daha neyin yazması onu anlamadım.Tebrik et geç :) Güzel defans tan dolayı ben sizi tebrik ederim sizin suçunuz yok biz biraz fazla abarttık asker işini :)

SESSİZ VE DERİNDEN 🌨‍️

• Kusura bakmayın da gözlerim kanadı.

Su orduların ,yapılan şu defin paylaşımına hiç yakışmamış..

Herkesin eline konula sağlık..:thumbup:

Tek bir başarı vardır. Oda istediğniz şekilde yaşamak.

..........................Hi To Mizu...............................

• Yanlış duymuşsun , 10 gün önce geçildi 1.olan ordu o günden beri de çift kışla çift ahır devam ediliyor. Max. 3-5 k Fark vardır .

Benim aldığım duyumlara göre de 5-6 günlük bir fark var şeklinde idi hatta 8-9 bile dendi ama bilemedim şimdi :) Kafam karıştı kim doğru söylüyor acaba (:

• Aynen hesap makinesi kullanıyoruz komik şey. Birliğinde de tüm komiklikleri sen yapıyorsun anlaşılan sivri zeka seni. Ha bu arada göremiyorsan gözlük tak boş yapma.

Dostum biraz sakinleş ne bu sinir . Tebrik ettik sende tebrik et daha fazla uzatma .

SESSİZ VE DERİNDEN 🌨‍️

• Dostum biraz sakinleş ne bu sinir . Tebrik ettik sende tebrik et daha fazla uzatma .

Bende tebrik ettim ilk attığım raporlu mesajda görebilirsin ama soytarılık yapılırsa hak ettiği üslupta cevap veririm bunun sinirle alakası yok.

• Yıktığınız merkezleri tekrar yaptık sıfırlanmadıkça sıkıntı yok. Gerçi sıfırlansakda sıkıntı yok bunu zamanla öğreniceksiniz. Bugünkü ellerinden giden ordunun Raporu;

mreVD7.jpg

MN8Cf0.jpg

Bu da arada sarhoş gibi saldıran bir arkadaş:

ydsVEG.jpg

Post was edited 5 times, last by Ecoww ().

• defans bitti yağma köyü oldunuz bak :D

Tebrik ederim :saint:

Dipnot : rapor silindi modlar çalışıyor arada bizim raporlarıda siliyorlar takmayın ;)

• defans bitti yağma köyü oldunuz bak :D

Tebrik ederim :saint:

Dipnot : rapor silindi modlar çalışıyor arada bizim raporlarıda siliyorlar takmayın ;)

Hehehehe orduları kalırsa yağmalarlar :D Teşekkür ederim. Elimizden geleni yapıyoruz. :)

• Devamında x8 sıralı yıkım yapılmıştır.

SESSİZ VE DERİNDEN 🌨‍️

• her birlikten haber aliyorum az cok bu defanslardan gram haberim yoktu sapkadan cikan tavsandi adeta şok oldum tebrikler avengers..