TS2 [30.10.2020...] O wszystkim i o niczym.

 • ZaaQ praptaq, na którym koncie się chowasz? :/


  Panowie i tak to jest słaba napinka, bywało lepiej :D. Mniej gadania więcej grania i raporty dawać.

  Słaba osoba do napinki to i sama napinka słaba :D praptaq musi jeszcze parę lat obrosnąć w piórka by nie robić z siebie debila:P


  Pierwsze poważniejsze rapki pewnie gdzieś koło 40-45 dnia będą, teraz to słabizna.

 • Okiii zmieniles temat czyli nie potrafiłes odpowiedziec na pytanie czyyyyyyli to Ty zrobiłes z siebie debila kolejny raz. Śmieszne jest ze nawet nie widzisz jakiś ty głupi ;)  zachowuj się jak przystało na 33latka a nie jakbyś miał 16. Godności troche ;)

  Post was edited 1 time, last by ZaaQ ().

 • Odbiłeś piłeczkę teraz. Ja chciałem konkrety i ich nie dostałem. Kretem? Poproszę dowody, no chyba że kolejny raz piszesz bzdury-wtedy ich nie podasz

 • Zapewne praptak poszedl nauczać ludzi na MS... :P

  widze ze masz bardzo nudne życie skoro potrafisz rozmawiac tylko o mnie ;) Współczuje. Nie potrafiłęs podać argumentu na podaną tezę więc nie ma o czym z farmazoniarzem gadać ;)


  ciesze się że wypełniam twoje bardzo puste życie, ale niestety znudziło mi się robienie z ciebie idioty. sam doskonale sobie radzisz.

 • Ba dum tss...


  ZaaQ udało Ci się w końcu wbic do kogoś na konto z S badz HD?


  Podobno pytałeś i tu i tu:D

  farmazonu ciąg dalszyyyyy :)
  podobno chciał wbić też do HD ale tam podobno hucznie napisali, że nie chcą kogoś takiego jak on

  płakałeś tyrusku że się nie znamy, więc nie wycieraj sobie mną gęby. Bądz konsekwentny

 • To dział O wszystkim i o niczym. Zatem dopóki nie jest łamany regulamin ingerencja jest niepotrzebna.Jak pokazało życie im więcej ingerowaliśmy tym bardziej potęgowało się wzburzenie forumowiczów.Kultura wypowiedzi świadczy tez o klasie danego gracza.

  Jedyna analogia pomiędzy tym, co się dzieje tutaj a sytuacją do której się odnosisz jest taka, że w obu przypadkach mieliśmy do czynienia ze szkodliwą działalnością moderatora.


  "Życie" czyli radosna twórczość cenzorska Glaciera, który wkurzał wszystkich, wywalając z dyskusji dziesiątek postów, z których połowa była na temat, a druga połowa całkiem strawną i przedstawiającą wysokie walory rozrywkowe pyskówką?
  To "życie" pokazało, że wywalanie dziesiątek całkiem strawnych i związanych z tematem postów wkurza wszystkich.


  To się kroi w tym wątku nie jest ani miłe oku, ani zrozumiałe. Docinki lecą znikąd i nie wiadomo o co chodzi poza tym, że ktoś się kłóci i jest przy tym chamski.

  Nawiasem mówiąc kultura wypowiedzi świadczy o klasie, nie o klasie gracza. To, że ktoś jest miły i uprzejmy w rozmowie nie świadczy o tym, że jest graczem wysokiej klasy, bo można grać bardzo dobrze i być skończonym chamem.


  Nie wciskaj kitu, że grupowe wyzywanie kogoś od kretów ciągnące się przez kilka stron jest "zgodne z regulaminem".
  Nie zaczęło się od konkretnej opowieści o tym, jak to Zaaq krecił,tylko od posta w którym ktoś napisał, że ktoś inny go o to oskarżył, ajakaś grupka anonimowych osób nie miała ochoty na grę z nim i w sumie to nie wiadomo jak było, ale ze względu na zasianą niepewność nie zechcieli z nim grać.
  To były całe "fakty", a u rzucających kretami konkretów brak.


  Regulamin mówi (jakbyś zapomniał):

  Nie należy umieszczać niesprawdzalnych podejrzeń i oskarżeń. Konstruktywna krytyka jest mile witana, o ile jest napisana z szacunkiem, odnosi się do faktów i jest wsparta istotnymi argumentami.


  Cóż...


  Konstruktywna krytyka nigdy nie jest mile "witana", bo jeśli faktycznie jest konstruktywna, to jest trafna, a jeśli jest trafna, to znaczy, że ktoś inny (też) ma rację - a to boli bardziej niż głupawe docinki. Ale spróbujmy.


  Weź pod uwagę "życiową" naukę z drugiego akapitu tego posta, a następnym razem w takiej sytuacji skorzystaj ze swojej moderacyjnej wlepki i nie młóć jak cepem kasując posty i rozdając bany, tylko pedagogicznie przypomnij, że rzucanie nie tylko niesprawdzalnych ale i niesprawdzonych oskarżeń jest niezgodne z regulaminem i że mają trzy opcje:

  1. Nie rzucać takich oskarżeń.

  2. Rzucając poprzeć je konkretnym przykładem, kiedy to doszło do takiego zdarzenia.

  3. Rzucać dalej bezpodstawnie licząc się ze skasowaniem posta, banem lub poważniejszymi konsekwencjami typu wyjście na barana przed kolegami jakby się za jakiś czas miało okazać, że ZaaQuś jest pod tym względem czysty jak łza.


  Może nie posłuchają, ale jak napiszesz coś takiego, to i tak wypadniesz lepiej w oczach nowych użytkowników forum, niż waląc taki post, w wątku który tak wygląda, ludziom którzy względnie niedawno czytali ten regulamin :*