149 adımda 2.köyü kurmak!

⭐ Advent Calendar giveaway ⭐

December! 🎁 Gift time!
Every day from December 1st to December 24th, starting at 10:00 AM (UTC+1), we'll be doing an 8-hour giveaway in Discord! Don't miss ➡️ today's surprise! ⬅️
How can you participate? Join us in the official Travian: Legends Discord server, accept the rules to unlock all the channels, head to the #advent-calendar channel, and seize your chance to win!
  • Book_of_Wisdom_Crop.png

Arkadaşlarınızı etkilemek ve ikinci köyünüze cerrahi bir hassasiyetle yerleşmek mi istiyorsunuz? Yeni bir oyun dünyasına her başladığınızda gerekli tüm adımları hatırlamaya çalışmaktan bıktınız mı? Ya da basitçe, oyunda yenisiniz ve neden bahsettiğimiz hakkında hiçbir fikriniz yok mu?

Bu rehberi ne sebeple okuyor olursanız olun, ikinci köyünüzü elinizden geldiğince hızlı bir şekilde yerleştirmenize yardımcı olmak için buradayız. Bu, oyunun erken safhalarında gerçekleştirdiğiniz en önemli eylemlerden biridir ve ilerlemenizi büyük ölçüde etkileyebilir.

Bu rehber, Anthony ve Ivan tarafından dikkatlice oluşturuldu, bu yüzden her şeyden önce bu deneyimli oyunculara büyük şükranlarımızı sunuyoruz. Bizimle, ittifakların çoğunluğu tarafından normalde oldukça gizli tutulan bir belgeyi paylaştılar, bu yüzden bir kez daha TEŞEKKÜR EDERİZ!

Tabii ki, bu sadece kendi kişisel oyun tarzınıza uyarlanabilecek genel bir rehberdir. Her ittifakın kendi stratejisi vardır, bu yüzden bunlardan daha fazlasını duymaktan ve hatta belki de yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Rehbere ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayın, Türkçe versiyonu yukarıdan ikinci sekmededir.

https://docs.google.com/spread…NF3ELo6s01cXeHLC4/pubhtml

• Oyun bu şekilde tuşlara bas oyna moduna geldi. Nerede kaldı strateji :) Oyun görevlilerine iletelim her şeyi öğretmesinler insanlar deneye deneye öğrensin

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

• Süre olarak kaç saatte gerçekleşebilir bu peki, ve serverı hızı 1x 2x 3x olan serverlarda mesela

since 2oo8 / imgham - GNR - KoMuTaN - N'Golo Kanté - Cruciate - Ja qoob
    sakaryaspor-0810107.jpg

• Süre olarak kaç saatte gerçekleşebilir bu peki, ve serverı hızı 1x 2x 3x olan serverlarda mesela

1x için; Sizin adımları izleme hızınıza bağlı olarak 7. veya 8. günler içerisinde atarsınız köyü.

• 1x için; Sizin adımları izleme hızınıza bağlı olarak 7. veya 8. günler içerisinde atarsınız köyü.

Eyvallah başkan sağolasın

since 2oo8 / imgham - GNR - KoMuTaN - N'Golo Kanté - Cruciate - Ja qoob
    sakaryaspor-0810107.jpg

• arkadaşlar bu olay cermenler için mesala roma oynayan tuğlayı 3 de bırakıp demiri 4 lesin ayrıca altınsız oynayanlarda işe yaramıyor

HaYaTdaN BekLEnTİM YoK kİ OyuNDaN OlsUN......

• arkadaşlar bu olay cermenler için mesala roma oynayan tuğlayı 3 de bırakıp demiri 4 lesin ayrıca altınsız oynayanlarda işe yaramıyor

nasıl yaramıyor? Ben denedim atabiliyorsun köyü. Festival basmadım ve son sığınak görevlerini yapmadım

olum burası soğuk lan

beyler birliği

WATSAP-BELLETEN-yAv GardaşıM

• köyü atıyorsun onda sorun yok ben en hızlı 2. köyü kurmak için demişdim altınla oynadınmı çok hızlı 2. köy kuruluyor birde sığınaklar KP üretimi için mükembel en büyük sorun liste cermen için hazırlanmış admin onu belirtse daha iyi olacak

• İlk günden beri altınsız bu tatktiği deniyorum. 7. günün içerisinde atacağım 2. köyü.

OtNgib.jpg                                                                                                 wo7PJ2.jpg                                                                                                     y2fWf5.jpg

.............................Yüce Roma İmparatoru Caessar'ın Önünde Diz Çökün............................

S6 - AYAZ

• roma forever. adımdan belli olmuyor mu?:)

OtNgib.jpg                                                                                                 wo7PJ2.jpg                                                                                                     y2fWf5.jpg

.............................Yüce Roma İmparatoru Caessar'ın Önünde Diz Çökün............................

S6 - AYAZ

• Vahaların bir kez kesildikten sonra koruma sonuna kadar hayvan çıkartmama özelliği var, yani cermen olan bir hesap için en hızlı köy atma taktiği yine asker asker asker :)

Soda hazımsızlığa iyi gelir.

• arkadaşlar başdan yazdıklarımı deneme yaptıkdan sonra yazmışdım. 2x de akedemi 9 seviye kurmadan köşke döndüm köşk kur göçmen çıkar KP dolmuşdu zaten aradaki ve ondan sonraki seviyeleri basmadan yeni köyü kurdum bu olayın bana kazandırdığı az hamla sığınak basarak KP daha çabuk doluyor

• #Rez

6. Gün öğle saatlerinde göçmenleri attım.

Sıralamadan farklı olarak hammadde alanlarını 4 te bıraktım. Depoyu seviye 7 de bıraktım. Sığınakları daha erken seviye üç yaptım. Belediye binası kullanmadım.

SON olarak göçmenler ile kp aynı zaman içerisinde hazır oldu diyebilirim. Herhangi bir yağma yapmadan ya da multi hesap kullanılmadan ve birlik desteği alınmadan yapılmıştır.

By ZAMPARA tarafından tescillenmiştir, tavsiye edilir.

• en hızlı cermen köy kurar tabi hile olmazsa...bas tokmağı 150 civarı felan ..vahları 2 şer yağmala koruma süresi bitmeden çok önce kurulubilir