SINIR Birliği Saldırı ve Savunma Raporları

• Tebrikler. RH London hesabında pek bir hasar yok 3 ordudan 1,5i gitti gitti kaldı son 1,5 :)

Eheheh

blueghost

Bütün Savaşlar Önce İnsanların Zihninde Kazanılır.

Her server blueghost!

Since 2010

Yaşasın Tam Bağımsız Ruh Hastaları!

• Tebrikler. RH London hesabında pek bir hasar yok 3 ordudan 1,5i gitti gitti kaldı son 1,5 :)

şş uyandırma.

ordu dedigin tokmak ula günde 1000 tane çıkıyor. Bir kere olsun adam demiyorum da oyuncu gibi yapılanları tebrik et. Biz sizin sayfanıza da geliyoruz ne güzelse güzel şekilde tebrik ediyoruz. Her yere girdik çıktık sen halen neyin savunmasını yapıyorsun anlamadım gitti.

• ordu dedigin tokmak ula günde 1000 tane çıkıyor. Bir kere olsun adam demiyorum da oyuncu gibi yapılanları tebrik et. Biz sizin sayfanıza da geliyoruz ne güzelse güzel şekilde tebrik ediyoruz. Her yere girdik çıktık sen halen neyin savunmasını yapıyorsun anlamadım gitti.

Okuma sıkıntın mı var :D :D ulan ne tür sarhoşlara denk geldik

bak ne yazıyor bidaha oku.

Tebrikler. RH London hesabında pek bir hasar yok 3 ordudan 1,5i gitti gitti kaldı son 1,5

Diğer sorunlu tip tebrik yazısının üstüne hakaret edip yazısını düzenliyor sonra niye küfür ettin diyor

8k tokmak 1 günde basılıyor 12 seviye tarla 1 ayda basılıyor o konuda da haklısınız

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

Post was edited 1 time, last by Hello World ().

• böyle gel işte🤣🤣🤣

Post was edited 1 time, last by Gorz ().

• Arkadaş zaten yazı tebriklerle başlıyor. Sizin arkadaş gelip hakaret ediyor sonra niye küfür ettin oluyor. Yazım değişmedi sadece tebrikler yazısını görmeniz için büyüttüm. Neyin modundaysanız yada okuduğunuzdan ne anlıyorsanız triplere girdiniz. Her neyse daha da ne tebrik ederim ne yazarım zaten kendi halinizde takılın.

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

• Arkadaş zaten yazı tebriklerle başlıyor. Sizin arkadaş gelip hakaret ediyor sonra niye küfür ettin oluyor. Yazım değişmedi sadece tebrikler yazısını görmeniz için büyüttüm. Neyin modundaysanız yada okuduğunuzdan ne anlıyorsanız triplere girdiniz. Her neyse daha da ne tebrik ederim ne yazarım zaten kendi halinizde takılın.

bravo cukulatamm en iyisi sensinn hadi övdük pohpohladık seni bu gecede rahat uyuya bilirsin (belki de uyuyamazsın belli olmaz uyursan yıkılırsın belki )

2014 - 2020

s1 ====       AY YILDIZ

Caner125

Muallim125

Post was edited 1 time, last by caner125 ().

• Buraya küçük küçücük bir yikim raporu bırakmak istedim fakat bu raporu atmamda ki amac yiktigimi göstermek degil bir birlik baskaninin nasil sadece kendini düşündüğünün bir kanıtı

Ben uzak bölgede oynuyorum raporda gördüğünüz arkadaşta eski damar Birliği üyesi üyesi olduğu birlik başkanı ortak karar aldik deyip birligin ismini rh5 yapmis ama burada benim bulunduğum bölgede olan arkadaslarin çoğunun bundan haberi yok ve buradaki arkadasa ne def yardimi yapabilecek nede ham madde yardimi yapabilecek seviyede değil henuz oyun buradaki arkadaslarin hakkini yiyen bir baskan buradaki arkadaslarin emeklerini hic eden bir başkan Tebrikler.

• Doğuş köylerini yıkmayıp yağmalasaydınız şimdiye ciddiye alınacak askeriniz olmuştu :) böyle biraz komik oluyor 3-5 K tokmakla yıkım yapmak da herkesin harcı değil .

SESSİZ VE DERİNDEN 🌨‍️

• Bu Merhaba Dünya’da her şeye bir bahane buluyor. Ağalama İşte tebrik et geç. Tebriksss.

HOLİGAN A.Ş - CAN

eGvNMZ.jpgwsjpqg.png

Avrupa Speed, WW hesabından WW ordusu

ROMA DÜNYA REKORU,GEORGE KARELİAS!

H Z Z

• Doğuş köylerini yıkmayıp yağmalasaydınız şimdiye ciddiye alınacak askeriniz olmuştu :) böyle biraz komik oluyor 3-5 K tokmakla yıkım yapmak da herkesin harcı değil .

Seni ciddiye alan kimse kaldi mi acaba

2014 - 2020

s1 ====       AY YILDIZ

Caner125

Muallim125