RONİN Birlikleri Saldırı&Savunma Raporları

• Merak etme yakından merakın geçer ;) bu arada bizim tılsım alma derdimizin peşine düşmeyin. En kötü siz alırsınız biz gelip sizden alırız zaten :)

Sargonda 25 k tokmak kalmis baska ordu kaldimi acaba merak ediyorum^^

• Yıktı da ne oldu 5 tarla yıkıldı :) bastık bile . Böle yıkım mı olur bu kadar asker gömüyorsan sıfırlayacaksın

Sen dün 3-4 bina için askeri çaktın ama bu kadar asker gömüyorsan sıfırlasaydın :D

• Orada ki amaç farklıydı. Merkez sıfırlanırsa besleyemeyecektim aynı anda asker köyünü de yıkarsınız diye düşündüm. Ama ne bileyim bu kadar beceriksiz olacağınızı . Koç başı olan adamı önden sokmayıp 7 ordunun sura takılması 8. orduda surun düşmesi trajediydi :) Gül gül öldük . 8 orduyu çak + 1 de vekil vardı. Bu hafta 9 ordu caktınız. Çok mu doldunuz da 17 hesap birden geldiniz. Valla travian tarihinde 17 farklı hesapla aynı saniye operasyonu yapıp ara yemeden üstelik bir köyü sıfırlayamamak ilktir heralde. Ben olsam onurlu bir hareket için o hesapları silerdim bu utançla yaşamazdım.

• Orada ki amaç farklıydı. Merkez sıfırlanırsa besleyemeyecektim aynı anda asker köyünü de yıkarsınız diye düşündüm. Ama ne bileyim bu kadar beceriksiz olacağınızı . Koç başı olan adamı önden sokmayıp 7 ordunun sura takılması 8. orduda surun düşmesi trajediydi :) Gül gül öldük . 8 orduyu çak + 1 de vekil vardı. Bu hafta 9 ordu caktınız. Çok mu doldunuz da 17 hesap birden geldiniz. Valla travian tarihinde 17 farklı hesapla aynı saniye operasyonu yapıp ara yemeden üstelik bir köyü sıfırlayamamak ilktir heralde. Ben olsam onurlu bir hareket için o hesapları silerdim bu utançla yaşamazdım.

Ahahahahah onurlu olsan böyle oyun oynamazdın onu bi geç :) Sen git o kadar hesap bul bizim birlikten üstüne onları birlikte tut.Yapabildiğin kadar ajanlık yap sonra da onurdan bahset. 9 ordu dediğin 3-4 sağlam ordu gitti o kadar.Nitekim benzeri 2-3 ordunuzu da çaktık.Ama en çok güldüğüm gecekartalı hesabıydı.1 tokmak yollamadan neler yapmışız öyle :) O yüzden bu kadar atıp tutacak durumda değilsin. Bu arada surdan bu kadar bahsettiğin için mi 100 koçbaşıyla oynuyon galiba askerlerini surdan kazıdık. :D Neyse Lider de asker bitmez. O yüzden konuyu uzatmaya gerek bile yok.Server uzun bol şans :D

• Neris ve Savaşçı merkez köyleri ani bir kararla yapılan op ile uçmuştur. RW havayolları iyi uçuşlar diler.

Dip: Yüksek stres ve baskı altında ekibimizin neler yapabileceğini denemek istedik🙃

Giriş raporları

• Bunları dile getirmen gereken yer rapor sayfası değil. Konu açabilirsin, goygoy analiz sayfasına yazabilirsin ya da bizlere özelden ulaşabilirsin. HuN  Gorz Rapor sayfamızı temizler misiniz lütfen? Raporların önüne geçilmesin.

• 001onur asker köyü reislenmistir. Son bir haftadir kestiklerimizle birlikte buhar olan asker sayisi;

50k tokmak

10k toyton

3k kocbasi

1k mancinik

GRI ekibimizi ve Living Ugur'u tebrik ederim.

RW KANATLANDIRIR ;)

s5 - çikarito AŞ

Post was edited 3 times, last by YIGIT EFE ().

• 1 dislike, anda birlikleri :D

BF de olabilir o dislike gizli anlaşmaları var :) Andaya sövenler andacı olmuş :)

• The King asker köyü kanatlanan köyler arasına katılmıştır. Savunan rakibimize tebrikler. :)

Köyde tahmini 10k Emperyan ordusu bulunmaktaydı.

RW Havayolları iyi uçuşlar diler