Takım ve Başvuru Bilgisi

⭐ Advent Calendar giveaway ⭐

December! 🎁 Gift time!
Every day from December 1st to December 24th, starting at 10:00 AM (UTC+1), we'll be doing an 8-hour giveaway in Discord! Don't miss ➡️ today's surprise! ⬅️
How can you participate? Join us in the official Travian: Legends Discord server, accept the rules to unlock all the channels, head to the #advent-calendar channel, and seize your chance to win!
  • Değerli oyuncularımız,

Bu sayfada hali hazırda Travian: Legends Türkiye moderasyon ekibinde gönüllü olarak çalışan ekip arkadaşlarımız hakkında bazı bilgilere ulaşabilir ve ayrıca sayfanın sonunda paylaşacağım başvuru formunu doldurarak bu ekibin bir parçası olmak için ilk adımı atabilirsiniz!

Başvuru yapabilmeniz için bazı gereksinimler bulunmaktadır.

Gereksinimler:

• 18 yaşından büyüksünüz.
    • Yazılı Türkçe'de iletişim becerilerinize çok güveniyorsunuz.
    • Hem profesyonel hem de dostça bir yaklaşımınız var.
    • Başkalarına yardım etmek için heveslisin.
    • Detaylara dikkat ediyorsun.
    • Sabırlısın ve gerginlik derecesi yüksek olabilecek tartışmalarda sakin kalabiliyorsun.
    • Takım oyuncususun ve işbirliğine yatkınsın.
    • Travian: Legends hakkında tecrübelisin, oyun bilgin iyi derecede.
    • Temel seviyede İngilizce biliyorsun ve daha önce de benzer topluluk görevlerinde rol aldın.

Başvurular bitmiştir, zaman ayıran herkese çok teşekkür ediyoruz. İlerleyen günlerde uygun görülen adaylarla iletişime geçilecektir.

Travian: Legends ekibiniz.

orome.png

Post was edited 4 times, last by Orome ().

• Takım Bilgisi

Rumuz: Orome

Pozisyon: Topluluk Yöneticisi (COM)

Yaşadığım Ülke: Türkiye

Takımın parçasıyım: Ekim 2020'den beri

Kendimi sizlere yakın zamanda tanıtmıştım aslında fakat yine de hakkımda size kısa bilgiler vereyim.

Yaklaşık 7-8 senedir Travian oynuyorum ve Roma dışında diğer kabileleri sadece denemek için oynadım diyebilirim. Roma'yı sevmemin başlıca nedeni oyunun erken, orta veya geç safhalarında bana dilediğim esnekliği sunabilmesidir. En sevdiğim ordu tipiyse :rom05::rom03::rom05::rom03::rom05:.

Oynamaktan zevk aldığım çoğu sunucu uluslararası sunuculardı ve ayrıca her yıl düzenlenen özel sunucularda oynamaktan da çok hoşlanıyorum. Çevrimiçi topluluklarda liderlik rolünü üstlenmekten hiçbir zaman çekinmedim ve Türkiye için Topluluk Yöneticisi olmaya da bu sebeple karar verdim. Ayrıca topluluğun ve tabii ki moderatör ekibimizin de desteğiyle, bu işi layıkıyla yapabileceğime olan inancım tam.

• Rumuz: HuN

Pozisyon: Süper Moderatör

Yaşadığım Ülke: Türkiye

Takımın Parçasıyım: Nisan 2020

Saldırı oynamayı düşünüyorsam 5 halk içerisinde HuN ırkı favorimdir. Diğer normal sunucularda genel itibariyle Roma' yı tercih ederim.

Travian ile tanışma hikayem 2010' lu yıllarda başladı. Forum hesabı olmayan bir kullanıcıya göre aktif olarak takip ediyordum. Takıma katılma isteğimi ise Emekli Süper Moderatör Martin Luther ve SlyCat' a borçluyum.

49rwAR.png

Topluluk Kuralları'na buradan ulaşabilirsiniz.

Post was edited 2 times, last by HuN: ... ().

• Rumuz : Gorz

Pozisyon : Moderatör TR

Yaşadığım ülke : Türkiye

Takımın Parçasıyım : Ocak 2020

Sunucu ortası ve sonu vurucu gücü olarak vazgeçilmez ırkım "ROMA" dır. Nüfus şaşırtır asker bayıltır derim. 2009 yılında bütün çevremi Travian ile tanıştırmıştım. O zamandan beri vazgeçilmez oyunum oldu.

Yağmamız bol kılıcımız keskin olsun ..

• Rumuz : Professor

Takımın Parçasıyım : Nisan 2020

Duruma göre her ırkı oynasamda en çok cermen ırkını tercih etmişimdir. Hızlı sunucular ve uluslararası sunucular favorimdir. Yaklaşık 6-7 senedir aktif olarak oynamaktayım.

• Rumuz : Barbosa

Takımın Parçasıyım : Kasım 2020

Agresif bir oyuncu olduğumdan dolayı çoğunlukla cermen ırkını tercih ediyorum .

Travian Legends'ı uzun yıllardır oynamaktayım.ve hızlı Sunucular tercih ediyorum genelde .

Ekibe katılmama sebep olan Martin Luther 'e Teşekkür ederim.

• Rumuz : Prater

11 yıl önce tanıştığım Travian'da birlik menfaati hangi ırk ve tarzda oynamamı gerektiriyorsa ayırt etmeksizin onu oynarım, ama tabii ki cermen favori ırkımdır. 3x ve turnuva serverları ise oynarken en çok keyif aldığım serverlardır.

• Rumuz : SAVCI

2007 senesiydi. Üzerimde ropdöşambr, elimde ise viski bardağı ile yağmurlu bir İstanbul akşamı batan güneşi uğurlamaya hazırlanırken bir ses ile irkildim. Malikanemin temizlik işleri ile ilgilenen Nazlı Hanım'ın sesiydi bu. İşlerini bitirmiş, paydos için izin istiyordu benden. O an bulunduğum büyük salonu göz ucuyla kontrol ettikten sonra, başımı onaylar biçimde yukarı ve aşağı doğru salladım. Oğlu küçük Emrah ile birlikte, kendilerine masum ve mazlum bir ifade katacak bir biçimde başlarını öne doğru eğerek ayrıldılar malikanemden. Neden her seferinde oğlunu da temizlik işlerine getirirdi; hiç anlam veremezdim. Ancak konumuz bu değildi.

İşte o akşam makus talihime merhaba dediğim akşamdı. Güneşin batışının üzerimde bıraktığı sıkılmış-bunalmış bir ruh hali ile ne yapacağımı bilemezken, MSN'den bir ileti aldım. Kadim bir dostum, bir oyun davetiyesi yollamıştı bana. Gönderilen referans link yoluyla oyuna kayıt olursam eğer 50 altın kazanacağından ve istersem sonrasında oyuna devam etmek zorunda olmadığımdan bahsediyordu. O an makul buldum bu teklifi. Hem kadim dostuma yardım etmiş olacak, hem de sıkıntı içerisinde olan ruhumun üzerindeki kara bulutları bir nebze olsun dağıtmış olacaktım. Linke tıkladım ve makus talihime, geri dönüşü mümkün olmayan o adımı attım.

Online tabanlı bir strateji oyunu olan bu platformda çokça vakit geçirdim. Muhteşem dostluklar, beni derin kederlere gark eden düşmanlıklar edindim. Telefon rehberim yetmez olmuş, MSN arkadaş listem tanımadığım bir çok insanla dolmuştu. Günlerim gecelerim birbirine karışmış, artık bütün hayatımı operasyon zamanlarına göre şekillendirir olmuştum. Toytat ile her asker yakaladığımda zevkten dört köşe oluyor, wp gruplarında çılgın atıyordum. Tılsım ve planların çıkacağı saatlerde dünyada zaman benim için duruyor ve kendimi sanki uzay boşluğundaymışım gibi hissediyordum. Wow zamanı ise ben, ben olmaktan çok uzaktım. Ancak tüm bunlar, Iceberg'in sadece görünen yüzüydü.

Travian ile ilk tanıştığımda, TG'nin elinde online bir oyun, benim elimde ise viski bardağı ve üzerimde robdöşambr vardı.. Bana, saatlerimi ekran başında geçirip, Galya gibi muhteşem bir ırka yer veren bu oyunu severek oynamayı öğrettiler. Ekran başından kalktığımda ise benim elimde kurulmuş bir WOW ve üzerimde yamalı bir hırka, onların elinde ise viski bardağı ve üzerlerinde robdöşambr vardı.

Adettendir. Oyuna başlamama bir MSN bildirimi ile vesile olan kadim dostum Gerhard Müller'e sizlerin vesilesi ile teşekkürü bir borç bilirim.

AA_MOD_Sig.png

Post was edited 1 time, last by SAVCI ().