Kendi Binanı İnşaa Et- Yarışma sonuçları

⭐ Advent Calendar giveaway ⭐

December! 🎁 Gift time!
Every day from December 1st to December 24th, starting at 10:00 AM (UTC+1), we'll be doing an 8-hour giveaway in Discord! Don't miss ➡️ today's surprise! ⬅️
How can you participate? Join us in the official Travian: Legends Discord server, accept the rules to unlock all the channels, head to the #advent-calendar channel, and seize your chance to win!
 • Değerli oyuncularımız,


  Hatırlayacaksınızdır ki, 20 Şubat'ta Kendi Binanı İnşaa Et etkinliğini başlatmıştık. Bu etkinlikte sizden oyunun genel havasına uyacak ve belki de ileride oyuna entegre edebileceğimiz, kabileye özel bir bina düşünmenizi istemiştik.


  Yarışma bütün Travian toplulukları tarafından büyük ilgi gördü. Yeni bina fikirlerini geliştirmek için zaman ve emek harcayan tüm katılımcılara teşekkür etmek istiyoruz. Yarışmanın gereksinimlerini karşılayan toplam 293 yeni bina fikri aldığımızı da belirtmek isteriz!


  Ne yazık ki 2020 Şubat ayında gerçek hayattaki talihsiz koşulların, yeni binaları oyuna entegre etmekteki planlarımıza bu kadar etki edeceğini bilemezdik. Hepimiz global olarak değişen koşullara ayak uydurmak zorunda kaldık ve planladığımız bir tarihte bitiremediğimiz ve son kazananı açıklayamadığımız için gerçekten çok üzgünüz.

  Yine de, bu yarışmayı usulünce tamamlamak istiyoruz ve aday olan 5 yarışmacıya da ödüllerini vereceğiz. (seçilen tek finalist yerine) - her kabile binası için bir ödül!


  Oyun Tasarımı birimiyle kapsamlı bir değerlendirme ve danışmanlık yaptıktan sonra, nihai kazananlar olarak 5 bina fikrini belirledik. Lütfen, oyuncuların bazen minimum farklılıklarla benzer fikirler sunduğunu unutmayın. Bu durumda kazanan, bu oyuncular arasından rastgele seçilmiştir.


  Ve şimdi, nihai kazanan oyuncular:


  Kabile Bina Konsept Oyuncu Topluluk

  Roman_Icon_T4.png

  Kolezyum (sadece merkez köy)

  Küçük ve Büyük festivallerde kültür bonusu sağlar.

  Klayer17

  Anglosfer

  Gaul_Icon_T4.png

  İksir kazanı (sadece merkez köy)

  Galyalıların içecek fabrikası. Galyalı askerlerin defans bonuslarını yükseltir. Etkisi 72 saat sürer. Bu sürede, Tuzakçı ve sığınaklar hedef olarak seçilebilir ve Kabile Reislerinin ikna yetkisi daha düşüktür.

  Furrier

  Macaristan

  Teuton_Icon_T4.png

  Çelik Fabrikası (her köy)

  Seviye başına koçbaşlarının üretim süresini %1 düşürür.

  welho

  Kuzey Ülkeleri

  Huns_Icon_T4.png

  Atilla'nın kampı (sadece merkez köyl)

  Gereksinim: Akademi 20

  Etki: Kışla ve Ahırdaki eğitim sürelerini düşürür.

  HanToTo

  Vietnam

  Egypts_Icon_T4.png

  Piramit (sadece merkez)

  Eyalet Başkanlarıyla saldırırken artı bonus kazandırır.

  безумный кот

  Rusya


  Kazananlarla forumdan direkt mesaj yoluyla iletişim kurulacak ve altın kodları verilecektir.


  Travian: Legends takımınız.

  orome.png

  Post was edited 1 time, last by Orome ().