• Ahojte. Celkom by ma zaujimala taktika na zaciatku servera pri roznych narodoch.

AK hram gemana je jasne vyrabat palice a snazit sa farmit a co najskor zalozit 2. dedinu. Pri inych narodoch postupujete ako?

AK hrate rimana utocite legionarmi alebo skumate imperianov ci EI? alebo sa snazite z produkcie zalozit druhu dedinu?

Ak hrate gala skumate sermiarov alebo Blesky a druhu dedinu alebo rovnako z produkcie ako pri rimanovi?

Kludne piste ci sa taktika podla vas líši ak ide o normalny server alebo ak ide o speed...

• Je to všechno o tom, zda máš dost kamarádů co ti pomohou při zakládání.

Ještě než jdeš zakládat musíš mít odpovědi na pár otázek.

1. “Dokážu být nonstop u acc, případně může to za mě někdo vzít (dual, zástup.)

2. Kolik lidi mi půjde pomoct založit. Chce to aspoň 2 kamarády co se regnou a budou ti k ruce ( vyčistí ti oázy, budou mít hrdiny k nonstop dispozici). + kolik klecí ti je ochotna poskytnout aliance.

3. Zlatky (na začátek to chce aspoň 200-300 zlatek.)

Pokud si dokážeš na všechny 3 body odpovědět kladně tak má smysl aby si uvažoval o zakládání skrz farm.

všeobecně platí že za každý národ farmíš se základním typem jednotky (žádné ei, impi, šermíři.) jsou to surky navíc které o to víc budeš muset nafarmit z5.

• takže bez tejto pomoci hráčov čo mi budu vybijat oazy nemam sancu zalozit medzi prvymi? Nie sú to vlastne support učty?

Hrávam normalne servery kde clovek na KB caka dlhsie preto som uvazoval co sa oplati vyskumat na farmenie

• Zda to jsou support acc nebo ne, se musí vyjádřit mh.. co se týče kvalifikaci, nebo i jiných serveru tak se to běžně praktikuje...

Takže asi záleží na subjektivním pohledu MH.? Nevím...

víceméně se vždy čeká na kb, nebo spíš druhou odměnu z denních úkolu po které se zakládá.