Kara Kalpaklılar & VURKIR | Saldırı ve Savunma Raporları

• Ben çözdüm senin sorununu dostum. Hiçte pislik cermen aşşagı pislik cermen yukarılık bir durum yok benim azımdan cıkan bir paylaşım var onuda kendisi ile konuştuk çözdük.3 gün öncesine kadar yani sen bizim sayfaya tinerle ilgili paylaşımlar yapmadan önce burda tartışmada olmuyordu doğru düzgün (anlaşılan senin şahsın olarak Tiner bağımlılıgın var herkesi tinerci zannediyorsun.)

Ee tabi sarhoş da etraftakilerini sarhoş sanarmış dayı seninkide o misal sevdim bu kafayı hadi tadlu uykular. djdjjsjs

• Ee tabi sarhoş da etraftakilerini sarhoş sanarmış dayı seninkide o misal sevdim bu kafayı hadi tadlu uykular. djdjjsjs

Kişi kendinden bilirmiş işi Tinerci liği burda açan sensin.

• Ee tabi sarhoş da etraftakilerini sarhoş sanarmış dayı seninkide o misal sevdim bu kafayı hadi tadlu uykular. djdjjsjs

yağmaya çık forumda sürtme ben de tez yazam

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
    ~Parody Account L:osd:L

..servarda gözetlemedik yer bırakmayan KGB Aras..
    #akarwow100

19.4.2021 18:18

У нас, россиян, есть поговорка: «Не будь ни другом, ни врагом с кем-то, кто не пьет водку»

SOVYETLER BİRLİĞİ BASIN SÖZCÜSÜ @Nicholai Hel

• Yarı rus yarı alman asıllı koyu bir amerikan düşmanıyım. Shangayda doğdum. Bir japon generali tarafından büyütüldüm. Bir bilgeden de go oyunu dersleri aldım.

Bask dili dahil yedi dili, ana dili gibi konuşuyorum. Normal dizayn edilmiş bir çalışma odasında benim için yaklaşık ikiyüzyirmi adet öldürücü silah bulunmaktadır.

Üstün düzeyde yakın algılama yeteneği sayesinde yakından fotoğrafı bile çekilemeyen, profesyonel terörist avcısı, mağaracı, gerçek bir filozofum.

Sen neymissin be abi:)) MFÖ, hehehhehe

• Tebrikler güzel raporlar :)

S4 2017 Osmanlı_Sultanı (AYYILDIZ)

S3 2018 turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019 Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020 Capcoy (GOODFELLAS)

• biri şu çocuğa rapor atmayı öğretsin (suda)

#akarwow100

У нас, россиян, есть поговорка: «Не будь ни другом, ни врагом с кем-то, кто не пьет водку»

• Sana atayım sen at kardeşim shshdh :D

şimdi düşündüm crea çok üzülür. ağlar. yastığına sarılır varoluşsal sancılar çeker.... yazıktır

#akarwow100

• Defansı gosterdim sonradan gelen arkadaş geçmiş defansı ama tek sıra geldi vatandaşlar. :( Niye böyle deli fantazileri denersiniz ki anlamış deilim :(

pfaHad.jpg

7ryHbD.jpg

• Silmeleri yakın, mangalları yakın

#akarwow100