Kara Kalpaklılar & VURKIR | Saldırı ve Savunma Raporları

• Az evvel sonuçlanan saldırılarımızda ;

Exen merkez kullanılamaz hale getirilmiştir.

Efrasiyap merkez kullanılamaz hale getirilmiştir.

Metehan Merkez sıfırlanmıştır

Bydede hesabının blok defansı kesilerek merkezi yıkılmıştır.

Operasyona katılan ekiibimizi tebrik eder ,

Nokor da bizleri sağlam karşılayan ANAS ekibini ayrıca kutlarım.

Dip : Diğer merkezlerde karşımıza defans çıkmadığı için raporları koymadım

DBW8kO.png

Bir Razor Geçti Travian'dan

Founder of KUZEY

Co-Founder of Kara Kalpaklılar

• Saldırı Operasyonlarından ötürü AKINCI birliklerini ve Defans organizasyonunda bulunan ekiplerimizi tebrik ederim.

DBW8kO.png

Founder of KUZEY

• 15.04.2021

asd123 yazdı:

IYIKI KESMEDIN KESSEYDIN NE OLURDU ACABA ANLAMADIM HERSEY OYUN OLDUGUNU SENMI BANA SOYLUYORSUN BAK BEN SOYLUYORUM DELIKANLI GIBI SENI BU SERVERDDEN HARITADAN SILICEM...GUCUN YETIYORSA SEN GEL BENI SIL HODRI MEYDAN... O MULTILERIN KURTARAMAYACAK SENI...UYUMA 1 SAATT DAHI OLSA UYUMA BENDEN BU IYILIK SANA COK SURDURMEYECEM AMA SENI NE ANLARSAN ANLA..UMRUMDA DEGIL

Lale

Deathstar - ADAMUS...!

• Kötü söz sahibine aittir, takma dostum sen... Bu akıncılar kuru gürültü sadece içlerinde oyundan anlayan yok

• Basmış oldugunuz ordular ve guzel defans organızesı ıcın tebrık ederım. Evet kotu soz sahıbıne aıttır herkes ıcın gecerlı bı yorum ustat.

Herkese iyi oyunlar dilerim.

AR&MA

MÜHENDİS

YIK VEYA YIKIL AMA SAYGINI ASLA KAYBETME...

• Gece saat 2-3 gibi Conntra hesabından AR&MA Muhammed kardeşime makara amaçlı yaptığımız operasyonda pislik_cermen Ezer adlı arkadaşımızın önce hazine secmeden bodozlama gönderdiği önüne S6 serverine biraz fazla diyeceğimiz efsane bi defans koyan AR&MA Muhammed kardeşimi ve ekibini canı gönülden kutlarım. Saldiri varincaya kadar vatsaptan yaptığımız makara çabası. Gece 2 saat için de def organizasyonlarını bitirip defin yerleşip saldırının girmesini beklemişler. Eyyy vicdansız muhammed rekor ordumuzu niye caktin hiç mi acımadın gardaşım. 😂😂😂

• Açıkçası gece saat 2 elimde çayım, sahur sofrasını kurdum erkenden yiyipte yatayım diye. Hadi dedim açayım oyunu son kez yagmaya atayım.. Birde ne göreyim bir adet kırmızı e köyde 3-5 cakılı yok degıl basta pek bı tedırgın olmadım. Ne zamanki askeri üsse tıkladım beynımden aşağı kaynar sular döküldü.. aman allahım gelen o idi. (İsmi lazım değil diyelim adını telafuz edince ortaya cıkıyor diyolar ) gelen ordunun haşmeti ve büyüklüğünün namı bütün serverın dilinde idi. Kırmızıyı görünce boğaya döndük dellendik çağdaş dedim def lazım ne kadar dedi oturdum hesaba kitaba 1m dedim olması lazım :)) O gitmiş 2m ayarlamış :D Pişmanmıyız hayır bugün 19 tokmaklık darbe pislik cermen dahi olsan insanın içini acıtan bi kayıp allah rahmet eylesin şehitlerinize.

Şakası bir yana zafer kardeşim eşsiz tılsım sende ise ne yazık kı bellı bır defansı hazır etmek mecburıyetındesın acıkcası kacırmak bıze gore degıl güzel makara sohbet ıcın sana ve bırlıgıne tesekkur ederım eglencelı ama bır o kadar uykusuz bir gun oldu :)

AR&MA

MÜHENDİS

YIK VEYA YIKIL AMA SAYGINI ASLA KAYBETME...

• Açıkçası gece saat 2 elimde çayım, sahur sofrasını kurdum erkenden yiyipte yatayım diye. Hadi dedim açayım oyunu son kez yagmaya atayım.. Birde ne göreyim bir adet kırmızı e köyde 3-5 cakılı yok degıl basta pek bı tedırgın olmadım. Ne zamanki askeri üsse tıkladım beynımden aşağı kaynar sular döküldü.. aman allahım gelen o idi. (İsmi lazım değil diyelim adını telafuz edince ortaya cıkıyor diyolar ) gelen ordunun haşmeti ve büyüklüğünün namı bütün serverın dilinde idi. Kırmızıyı görünce boğaya döndük dellendik çağdaş dedim def lazım ne kadar dedi oturdum hesaba kitaba 1m dedim olması lazım :)) O gitmiş 2m ayarlamış :D Pişmanmıyız hayır bugün 19 tokmaklık darbe pislik cermen dahi olsan insanın içini acıtan bi kayıp allah rahmet eylesin şehitlerinize.

Şakası bir yana zafer kardeşim eşsiz tılsım sende ise ne yazık kı bellı bır defansı hazır etmek mecburıyetındesın acıkcası kacırmak bıze gore degıl güzel makara sohbet ıcın sana ve bırlıgıne tesekkur ederım eglencelı ama bır o kadar uykusuz bir gun oldu :)

Adama Lord Voldemort muamelesi yapıyorsun ama bir gün discord a gelsen onunla alakalı herkese söylediğim "Hiç dikkat ettiniz mi ?" ile başlayan sorumu yönelteceğim :D

DBW8kO.png

Founder of KUZEY

• Adama Lord Voldemort muamelesi yapıyorsun ama bir gün discord a gelsen onunla alakalı herkese söylediğim "Hiç dikkat ettiniz mi ?" ile başlayan sorumu yönelteceğim :D

olm sil sil ezer görmesin forumda da rezil etme beni der 😂😂

• Adama Lord Voldemort muamelesi yapıyorsun ama bir gün discord a gelsen onunla alakalı herkese söylediğim "Hiç dikkat ettiniz mi ?" ile başlayan sorumu yönelteceğim :D

Ama doğru! :D

Bir şeyin kurallara uygun yapılması ayrı, etik olup olmaması ayrı bir durum. Kurallara uygun yürütülen çalışmalar, ulaşmak istenilen amaca başarıyla ulaştırır fakat bu onun etik olduğu anlamına gelmez. Bu tıpkı Joseph Goebbels' in başarılı bir propaganda süreci yürütmesi gibi. Hem başarılı hem etik hem insancıl olabilmek zor zanaat.

• 100k ya yakın defans parça parça kesildi diyorlar doğru mu ?

Tebrikler asker köyünüzü reisledikten sonra biraz daha ugrastiralim dedik fakat bölge uzaktı malesef yaklaşık 50-55 k parça defimiz kesilmiş ama bunun karşılığında 10k EMP 8k imp daha feda ettiniz parça deflerimizin yerini hızlı bir şekilde dolduracagimiza inanıyorum herşey için teşekkürler ben keyif aldım açıkçası sizde boş gecmediniz en azindan 😃

• External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

3x Mimar Tılsımı Alınmıştır...

Rapor Saatlerine Dikkat :)

DBW8kO.png

Founder of KUZEY

• Hikayesini dinlediğim için çok akıl dolu bir rapor olduğunu düşünüyorum. Büyük orduların raporlarının yanında bu rapor sunucuda gördüğüm akıl dolu hareketlerden. Tebrikler.

Bir şeyin kurallara uygun yapılması ayrı, etik olup olmaması ayrı bir durum. Kurallara uygun yürütülen çalışmalar, ulaşmak istenilen amaca başarıyla ulaştırır fakat bu onun etik olduğu anlamına gelmez. Bu tıpkı Joseph Goebbels' in başarılı bir propaganda süreci yürütmesi gibi. Hem başarılı hem etik hem insancıl olabilmek zor zanaat.