Kara Kalpaklılar & VURKIR | Saldırı ve Savunma Raporları

• Dahada ilginc i bir kaç hesaptada aynı olay yaşandı hesaplar yeşil yaktıgı zaman yapılıyor bu hamleler velhasıl kelam bunun bir oyun oldugunu unutmamamız gerekir.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki benim iki birlikle de bağlantım yok , polemik yaratmaması adına peşinen yazayım.

Dünya savaş tarihinde düşmanlar birbirlerinein içlerine adam sızdırmış .Savaş oyunlarında da olması gayet normal. Bunun nedenini rakibe değil kendinize başlamalısınız.

İçimize casus almamak , hesapları birilerinin rakibe satması benim gözümde rakibinin değil kendi iç problemimizdir.

7BGva5.jpg

KaSiS_BuFeCi

Merand&Kasis

• Kasis Jr

Bu tarz konular tartışmaya açıktır, rapor sayfamızı ise gölgeye alır tartışma. Bende uzatmadım ki tartışmaya uzun uzun yer vermemek içiN.

crea senden de ricam uzatılmasın burada tartışma konuları. Rapor sayfamız temiz kalsın.

Beyinlerimiz savaşsın isterim;ama görüyorumki silahsızsınız bayım.
    BARUTYÜZBAŞI :evil:
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

• 0 bölgesinde ufaktan hareketlenmeler başlayacak sanırım :D

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki benim iki birlikle de bağlantım yok , polemik yaratmaması adına peşinen yazayım.

Dünya savaş tarihinde düşmanlar birbirlerinein içlerine adam sızdırmış .Savaş oyunlarında da olması gayet normal. Bunun nedenini rakibe değil kendinize başlamalısınız.

İçimize casus almamak , hesapları birilerinin rakibe satması benim gözümde rakibinin değil kendi iç problemimizdir.

Aaa kasis naber ? bayağı uzun zaman oldu nickini görmeyeli :)...

DBW8kO.png

Bir Razor Geçti Travian'dan

Founder of KUZEY

Co-Founder of Kara Kalpaklılar

• Doctor yine geldi...

Peşinden 163 mancınık 4 sıralı saldırıyla birlikte KK surlarında erimiştir.

DBW8kO.png

Founder of KUZEY

• Giren 8 sıralı saldırımızda rakibimizin 6 tarlası , değirmeni yıkılmıştır.

DBW8kO.png

Founder of KUZEY

• Raporları bekleyemedim tebrik ederim arkadaşlarımızı. Razor The Turk güzel yıkmışsın başkan temiz iş devamm kee :)

Ne Mutlu Türküm Diyene!

• Raporları bekleyemedim tebrik ederim arkadaşlarımızı. Razor The Turk güzel yıkmışsın başkan temiz iş devamm kee :)

Ben sadece arkadaşa noktaları belirliyorum o birlikte hareket ettiğimiz kardeşlerimizin güzelliği

DBW8kO.png

Founder of KUZEY

• Ben opu hazırlayanı tanırım :D Yıkan arkadaşımızıda bastığı asker için tebrik ederim:)

Ne Mutlu Türküm Diyene!

• ne güldüm ya :D perti çıkan köyün raporunu atıp ölüleri saydık demişsin ya hocam :D :D allah iyiliğini versin şakacı şey seni :D :D

Perti çıkan köyün gördüğüm kadarıyla 365 nüfusu mevcut. Op un tamamen başarılı olabilmesi için 0 lanması gerekir yada kayıpsız olması gerekirdi. kaybedilen asker ile köyün geri dikilme zamanını hesaplarsak şu dönemde bizim açımızdan kârlı bir durum. Herkesin bakış açısı farklıdır.

Ne Mutlu Türküm Diyene!

• Perti çıkan köyün gördüğüm kadarıyla 365 nüfusu mevcut. Op un tamamen başarılı olabilmesi için 0 lanması gerekir yada kayıpsız olması gerekirdi. kaybedilen asker ile köyün geri dikilme zamanını hesaplarsak şu dönemde bizim açımızdan kârlı bir durum. Herkesin bakış açısı farklıdır.

öncelikle yaptıgınız savunma için tebrikler, açılarını köşelerini bilmem ama hani lakayik alaycı cümleler yerine bir tebrik beklerdik işin açıkcası, bence tarafların alaycı cümleler değilde birbirlerine saygı duyup tebrik etmeyi bilmeli.

• öncelikle yaptıgınız savunma için tebrikler, açılarını köşelerini bilmem ama hani lakayik alaycı cümleler yerine bir tebrik beklerdik işin açıkcası, bence tarafların alaycı cümleler değilde birbirlerine saygı duyup tebrik etmeyi bilmeli.

Alaycı bir yazı yok paylaşılan raporun altında. Algıda seçicilik yapmazsanız anlarsınız. Her raporun altına yorumlarımız olur. Ne kışkırtıcı nede alaycı. Oynadığımız oyuna esprili bir yaklaşım. Çok ciddiye alıyorsanız yazmazsınız, bakar tebrikte etmezsiniz beklentimiz yok. Daha cevapta vermeyeceğimden uzamada olmayacak.

Ne Mutlu Türküm Diyene!