Kara Kalpaklılar & VURKIR | Saldırı ve Savunma Raporları

• Önceki günlerdeki raporlar çok güzel. An As'ı bastığı ve gözünü kırpmadan yolladığı ordulardan dolayı, KK'yı da bu orduları çakacak şekilde yaptığı organize savunmasından dolayı tebrik ederim. Ama ilk saldırıyı çakıp sonrasında tarlaları yıkılan ekibin sadece ilk raporu paylaşarak yanına alaycı bir mesaj yazması beni düşündürdü. Tabii sizin sayfanız, ben sadece yorumumu yapıp geçerim ama bir süredir bu sayfada algı yaratılıyormuş hissi uyanıyor bende. Bu yorumumun An As, E-22 ittifakıyla alakası yok, dışarıdan bakan herkesin benimle hemfikir olduğuna eminim. İki başarılı ekibin saf mücadelesini ilgiyle takip ediyoruz. Lütfen fair-play'den şaşmayalım. İyi oyunlar

• Önceki günlerdeki raporlar çok güzel. An As'ı bastığı ve gözünü kırpmadan yolladığı ordulardan dolayı, KK'yı da bu orduları çakacak şekilde yaptığı organize savunmasından dolayı tebrik ederim. Ama ilk saldırıyı çakıp sonrasında tarlaları yıkılan ekibin sadece ilk raporu paylaşarak yanına alaycı bir mesaj yazması beni düşündürdü. Tabii sizin sayfanız, ben sadece yorumumu yapıp geçerim ama bir süredir bu sayfada algı yaratılıyormuş hissi uyanıyor bende. Bu yorumumun An As, E-22 ittifakıyla alakası yok, dışarıdan bakan herkesin benimle hemfikir olduğuna eminim. İki başarılı ekibin saf mücadelesini ilgiyle takip ediyoruz. Lütfen fair-play'den şaşmayalım. İyi oyunlar

Bizim yıkım raporlarımızı başka sayfada görüyormusunuz? Eğer fair play deniyorsa gördükten sonra tekrar konuşabiliriz.

Beyinlerimiz savaşsın isterim;ama görüyorumki silahsızsınız bayım.
    BARUTYÜZBAŞI :evil:
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

• öncelikle yaptıgınız savunma için tebrikler, açılarını köşelerini bilmem ama hani lakayik alaycı cümleler yerine bir tebrik beklerdik işin açıkcası, bence tarafların alaycı cümleler değilde birbirlerine saygı duyup tebrik etmeyi bilmeli.

Öncelikle kesinlikle böyle bir algı peşinde olmayan birisinin yapmış olduğu paylaşımlar hocam oyunu oyun olarak oynuyoruz. Sizleri tavla oynadığım birer arkadaşım gibi görüyorum. Lakayıt , küçümseyici ifadeler kullanmayan bir forum kullanıcısıyım. AN-AS birliklerinin ilk kazandığı server WW köyüne bakmış birisiyim. Bu bahsettiğim senenin nereden bakarsak benim 16 yaşında olduğum yıl olduğunu varsayarsak ; 30 yaşında bir adamın sizi ciddiye alıyor olduğunu bilirsiniz.

Bundan sonraki raporlarınızın paylaşımında ona göre paylaşımlarda bulunmaya dikkat eder , iyi sabahlar dilerim.

Önceki günlerdeki raporlar çok güzel. An As'ı bastığı ve gözünü kırpmadan yolladığı ordulardan dolayı, KK'yı da bu orduları çakacak şekilde yaptığı organize savunmasından dolayı tebrik ederim. Ama ilk saldırıyı çakıp sonrasında tarlaları yıkılan ekibin sadece ilk raporu paylaşarak yanına alaycı bir mesaj yazması beni düşündürdü. Tabii sizin sayfanız, ben sadece yorumumu yapıp geçerim ama bir süredir bu sayfada algı yaratılıyormuş hissi uyanıyor bende. Bu yorumumun An As, E-22 ittifakıyla alakası yok, dışarıdan bakan herkesin benimle hemfikir olduğuna eminim. İki başarılı ekibin saf mücadelesini ilgiyle takip ediyoruz. Lütfen fair-play'den şaşmayalım. İyi oyunlar

Yok , hemfikir değillerdir bence.

Şöyle bir Akıncı ve AN-AS ları karşıma alınca ciddi bir rakip olduğunu bilir ona göre oynarım :) Profilinizi dün okudum hatta bu sabah tanışmak için Discord a gelecektim ama veli toplantım vardı. Nasip olursa bir daha ki sefere.

Hocam selamlar, öncelikle tebrik ederim ilk saldırıyı savunabildiğiniz için. Devamında gerçekleşen yıkım raporlarını biz atarız diye mi atmadınız acaba?

Defansı geçtiğiniz raporlar sizlerin tabii ki.

Bu arada dikkat çekmek istediğim bir nokta var , 0 lanmadığı yada asker köyü reislenmediği sürece yapılan operasyon başarılı sayılmaz pek benim nazarımda. Köy toparlanır , asker basılır. Maksat muhabbet olsun.

Ben bunları yazarken merkezimize tekrar saldırılar geldi... 3 adet

Toplamda 213 Ceasaris ve 126 mancınık

Bu raporu ekledikten sonra

284 ceasaris ve 168 mancınık etti sanırım.

DBW8kO.png

Bir Razor Geçti Travian'dan

Founder of KUZEY

Co-Founder of Kara Kalpaklılar

Post was edited 2 times, last by Razor The Turk ().

• Eski dostun hakkında yazdıklarıma mı sinirlendin yoksa E-22'ye kaybetmemek için sizi sattıklarını hatırlatmama mı? Bizi ciddiye almana gerek yok zaten alelade bir memleket birliğiyiz ama sağ olsun bu serverdaki rakiplerimiz şişkin egosuyla bizi yeterince motive ediyorlar. Devam devam...

• Eski dostun hakkında yazdıklarıma mı sinirlendin yoksa E-22'ye kaybetmemek için sizi sattıklarını hatırlatmama mı? Bizi ciddiye almana gerek yok zaten alelade bir memleket birliğiyiz ama sağ olsun bu serverdaki rakiplerimiz şişkin egosuyla bizi yeterince motive ediyorlar. Devam devam...

Dostum iyimisin ? eot u tanımam bile sadece güzel komik bir yazıydı :)

Bu arada alay vb. demişken

AN-AS BİRLİKLERİ Savunma & Saldırı Raporları

buna ve devamındaki forum girisine de bakmamız lazım.

DBW8kO.png

Founder of KUZEY

• "Şöyle bir Akıncı ve AN-AS ları karşıma alınca ciddi bir rakip olduğunu bilir ona göre oynarım" bu cümlenin üstüne imaya devam ettiğini düşünmüştüm. Nasip olursa Discord'da daha sağlıklı bir şekilde tanışırız. İyi oyunlar

• Öncelikle tebrikler!! Yıkım yaptığınız köyler merkez köyü mü ??

hesabın 2. olarak atmış olduğu 9 tarlalı merkez olacak köyü ve yanındaki köy. Açılış köyü duruyor sanırım.

DBW8kO.png

Founder of KUZEY

Post was edited 1 time, last by Prater: Alıntı. ().