Ce planuri aveți pentru Finala TT 2020?

• În mai puțin de 24 ore va începe cea mai anticipată lume de joc Travian: Legends a acestui an:

Finala TT 2020

Sunteți pregătiți?

Numeroși jucători din comunitatea Travian RO au raspuns provocării turneului și s-au calificat pentru runda finală TT 2020. Felicitări!

Suntem curioși să aflăm mai multe despre reprezentanții noștri.

• Cum ai ajuns să joci în Finală?
    • Ai jucat în calificări? Daca da, unde? Cum te-ai calificat?
    • Cum doresti să joci în Finală? Cu ce trib? Ce stil?
    • Unde pe hartă și în ce formulă vei juca? (poziționare & organizare cont/grup/alianță)
    • ți-ai propus să realizezi ceva anume în Finală? (ex. să asiguri o poziție strategică, să cucerești un artefact, să deții Minunea Lumii, să lupți împotriva unui anume adversar, să coordonezi o alianță, să instruiești trupe în X sate... etc.)

Spuneți-ne câte ceva despre voi. :)

Informațiile despre startul serverului, cât si datele cele mai relevante, pot fi găsite aici: 🏆 Finala Turneului Travian - Informații despre startul serverului 🏆

V-ați calificat pentru Finala, însă nu ați primit înca e-mail-ul cu codul de înregstrare, sau ați sters e-mail-ul din greșeală? - Contactați-ne la Support!

AA_SMOD_Sig.png

It never gets old, huh? Boom de yada, boom de yada...

Post was edited 1 time, last by Yaenara ().

• Buna ziua , am si eu o problema , nu am primit invitatia pentru finala desi am indeplinit conditia de 10 sate avute pe calificari . NUmele contului a fost test96 pe domeniul America in calificari . V am trimis si un mail de oe adresa [email]

Editat de CM Yaenara: Te rog nu îți posta datele personale pe forum. Am șters adresa ta de e-mail.

Post was edited 2 times, last by Yaenara ().

• Buna ziua , am si eu o problema , nu am primit invitatia pentru finala desi am indeplinit conditia de 10 sate avute pe calificari . NUmele contului a fost test96 pe domeniul America in calificari . V am trimis si un mail de oe adresa [email]

Editat de CM Yaenara: Te rog nu îți posta datele personale pe forum. Am șters adresa ta de e-mail.

Salut!

Dacă întâmpini probleme cu înregistrarea pe Finală, te rog contactează Echipa de Asistență: https://www.travian.com/ro/support

Aceasta va putea verifica situația în sistem, și îți va putea oferi un răspuns în privat (via email), nu pe forum. :)