• Opravdu je nutné aby po každém otevření nějakého fora sjel obraz až dolu? Koho tato fuknce napadla?

I'm never afraid of the future. He will soon come.

• Opravdu je nutné aby po každém otevření nějakého fora sjel obraz až dolu? Koho tato fuknce napadla?

Moc nechápu, co se ti na tom nezdá. To, co popisuješ, se děje jen v případě, že naklikáváš post z notifikací na nové posty, tzn. tě to hodí na nejaktuálnější příspěvek, což je asi tak naprosto běžná funkce na většině diskuzních fór, co jsem za posledních deset let viděl. Nebo ty chceš přes newsfeed kliknout a zůstat viset navrchu stránky a scrollovat dolů 50 postů až na ten poslední nejnovější? Tak GL ^^^^

• Ano pokud jsem v postu tak chápu tuto funkci, Ale pokud jsem na hlavní stránce fora kde jsou nejdůležitější věci nahoře tak to nechápu, To samé platí i ve vláknech kde nejnovější posty jsou nahoře a ne dole. Toto kritizuji.

viz třeba toto:

Travian: Legends

I'm never afraid of the future. He will soon come.

• Já teda moc nevím, o čem mluvíš. Když otevřu ten odkaz, který jsi poslal, tak se mi stránka sama od sebe ani nehne, zůstane mi nahoře. Stejně jako všude jinde, když fórum procházím.