Objektif, Derin Analiz

⭐ Advent Calendar giveaway ⭐

December! 🎁 Gift time!
Every day from December 1st to December 24th, starting at 10:00 AM (UTC+1), we'll be doing an 8-hour giveaway in Discord! Don't miss ➡️ today's surprise! ⬅️
How can you participate? Join us in the official Travian: Legends Discord server, accept the rules to unlock all the channels, head to the #advent-calendar channel, and seize your chance to win!
  • + +

Burada durumlar tersine döndü diyebiliriz.HANve GF yanında VEFA'dan REST'ten saldırı alan K.Ç & ATA tamamen bitti diye düşünüyordum ben cok iyi ordular cıkartıp üstün geldiler.Şaşırttı acıkcası tecrübelerinin yanında sanıyorum maddi durumlarıda iyi sanki hiç mancınık yememiş gibi davranıyorlar :) Son şampiyona yakışır hareketler :)Tebrik etmek lazım GF de elinden geleni yaptı kısıtlı bütçeyle.

HAN : 175 kişi

GF : 55 kişi

ATA : 80 kişi

SON ŞAMPİYON KÇ : 325 kişi

DOSTLAR :25 kişi

60% KÇ ATA

40% HAN GF

- +

Ne zaman top10a girsem savunma da hep PUSU yu saldırıda REST ' i görüyorum.Organize yetenekleri düşük , oyuncular dağınık dağılım göstermişler. yönetimdeki oyuncular mancınık yedi, (-_-) den gelen oyuncuları koruyamadılar hesap sildiler.PUSU'dan REST'e geçen bir ton oyuncu var.Artık bölgede çok yapabilecek şeyleri kalmadı .Olaylar -100 +100 civarında dönmeye başladı ki PUSU 'nun son kozu bu.Genede burada da PUSU 'nun şapkadan tavşan cıkarması lazım cok zor.

Kişi sayısının da etkili oldugunu düşünüyorum ancak server başı kafa kafaya geçen savaşta PUSU üzgünüm ki şanzumanı dağıttı.REST güzel dağılım ve diplomasi ile serverın agır toplarından.Eski analizlerime bakarsanız PUSU 225 kişi idi ordan anlarsınız durumu :)

KUŞATMA da geçen günlere kadar restin yanındayken onlarda restle ters düştüler fena bir birlik değiller begeniyorum kendilerini .

KUŞATMA : 45 kişi

PUSU : 175 kişi

REST : 405 kişi

80% REST

20% PUSU

+ -

VEFA birçok ekipten oyuncu topladı.+ - ye gelen diğer birliklerle savaşmasını beklerken onlarla da ittifak oldular.KÇ ' ye falan 1-2 raporunu gördük ancak bir şey konusmak için erken oldugunu düşünüyorum tılsımlardan önce.Gri bölge Vefa 'da.SINIR ile de ittifaklar.Bunlar tabiki avantaj.

VEFA : 960 kişi olarak saydım tam emin değilim.Çok yüksek ihtimal 2 wowa bölünecekler 1 tane gri bölge 1 tane 100 -100 olmak üzere

--

Kurtlar sofrası burası :)

RH&HED serverın favorisi durumunda.Diğer 40-50 kişilik birlikler server başı dağınık olararak savaş veriyordu RH HED'e karşı ancak şimdi diplomasi yolunu seçtiler.

Özellikle SINIR üzerinden dönüyor bence serverın kaderi şayet SINIR tılsımlara kadar ayakta kalabilirse VEFA & SINIR ittifakı yürür burdan.

DAMAR birlikleri dağıldı gene geriye kalan bi ekipleri var ancak cok iş göreceğini sanmıyorum son olarak damarın içinden kılçık cıktı -> 40 HARAMİLER bu ekip taş gibi ekip kişi sayısı az da olsa seyir zevkini yaşattılar bizlere.

AVENGERS 3-5 tane elit ordu cıkarabilecek cermen hesapları var güzel organizeler ancak çok keskin hatalar yapıyorlar.En basit örneği 10 gün önce ccsevincin spedy&arap'a orduyu gömmesi gibi.-100/0 etrafına konuçlanmışlar genede 2 sezon önceki başarıdan uzak olduklarını düşünüyorum.

YARGI Herkesle savaştılar sanırım :) şu sıralar RH HED ' in karşısında SINIR ittfakının yanındalar.

AVENGERS : 85 kişi

İttifak olarak tam çözemediğim ve kendi wow bölgelerine toplandıkları için tek başlarına yazdım

Fırtına : 30 kişi

YARGI : 95 KİŞİ

SINIR : 170 KİŞİ

DAMAR : 50 kişi

40HARAMİ : 45 kişi

RH : 635 kişi

HED 255 kişi

RH&HED 55%

AVENGERS %5 bu rakam bile fazla bence hadi olur ya çarpışmadan sağ cıkar falan diye yazdım

-- deki diğer birlikler %40

genede rh hed e karşı diğer birliklerin şansı oldugunu düşünüyorum :)

ORTALAMA SAYILARDIR .

En başarılı birlikler (Saldırı)

1. SINIR 59 3028 178635
    2. REST D 58 2248 130405
    3. {+K.Ç+}W 54 2308 124645
    4. RH Zero 57 2035 115973
    5. RH TANK™ 57 1883 107324
    6. PUSU S 13 8218 106834
    7. VEFA™GRİ 54 1913 103277
    8. PUSU 53 1945 103085
    9. A.T.A. 60 1699 101928
    10. {+K.Ç+}M 60 1664 99855

En başarılı birlikler (Savunma)

1. PUSU 53 1600 84806
    2. RH Zero 57 1173 66837
    3. HAN 59 975 57518
    4. AVENGERS 51 1124 57329
    5. H.E.D 1 58 962 55807
    6. {+K.Ç+}W 54 1024 55316
    7. PUSU K 55 989 54409
    8. RH 3 58 934 54177
    9. PUSU S 13 4089 53155
    10. H.E.D 2 50 1029 51440

• RH ' ın kanat genişliğinin bu kadar oldugunu bilmiyordum vefa kadar varlar kişi sayısı olarak hed le birleşince yaptıgın hesaplar dogruysa.

pusu nun cacık bir birlik oldugu belliydi sadece yönetimdekileri korumaya calısıyorlar oda yarım yamalak :D mihalgazi falan defalarca manco yedi.

-- RH HED

- + REST

+ + KÇ ATA

+ - VEFA SINIR

valla hepsine eşit şans veririm wow konusunda muhteşem bir server bizi bekliyor stratejiyi iyi ayarlayan birlik kazanır

• Bir tekrar alabilirmiyiz bölgemiz için :)

BİRİ WOW MU DEDİ 😂 BİZ BURDAYIZ
    SIKINTI YOK

• ++ yı KÇ domine edebilirse eğer, bana göre gerçekten kaliteli bir ekip olan Han&Gf yi geçmiş olmaları kendileri adına büyük bir iş olmuş olur. %51 KÇ diyorum.

-- de ise, eski dargınlıklara sünger çekip geldiğimiz RH nin borusu ötmekte, Sınır'da CSK 06 sezer kardeşimin ekibi dişli çıktı :) tılsımı göremezsiniz dedim umarım haklı çıkarım 😁

Diğer bölgelere hakim değilim :)

Wow yolunda daha çok sürprizler olur, çokça şey değişir, sabredip kalanlarla bakıp göreceğiz..

Objektif, derin olmayan eyyorlamam bu şekilde..

• +/+ ya hiç hakim değilsin anlaşılan %51 i bir tık geçtik :)

BİRİ WOW MU DEDİ 😂 BİZ BURDAYIZ
    SIKINTI YOK

• Pusu birlikleri artık rest birliği yanında Rest - Pusu ismiyle devam ediceklerdir.

Bu oyun adam kazanma oyunudur biz bölgenin düzenini yıkıp ezip de kazanabilirdik lakin yapıcı olmaya devam ediyoruz.

Tüm servera ilan olunur.

ABİLERE SELAM ÇATIŞMAYA DEVAM :)

• Ademe 19 gun once demistim yakinda birlesirsiniz diye. Cok ileri gorusluyumdur vesselam. Hayirli olsun :D

ROMA DÜNYA REKORLARI

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• Puau birliğinde oynayan bir oyuncu olsam,bu mesajla servera birleşme duyuran birleşme birliğinin başkanını dağa kaldırırdım sanırım..

Yakıp yıkardık ama acıdık der gibi bir ilan olmuş ..

• Puau birliğinde oynayan bir oyuncu olsam,bu mesajla servera birleşme duyuran birleşme birliğinin başkanını dağa kaldırırdım sanırım..

Yakıp yıkardık ama acıdık der gibi bir ilan olmuş ..

zaten üfürüp üfürüp restin boyundurugu altına girmekte acınası bir durumda oldugnu gösterir büyük usta herkes gururlu bi KÇ değil üzgünüm.En saygı duydugum 3 birlik HZZ KÇ NORTH W

• Senin hesaba wow zamanı gelicem öyle hesap et :)